07.01.2018, 19:00 • Barclays Center, New York • Jan Prošek

Tipsport: 2.57 3.76 2.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pavel Zacha (NJD) 0+0, 0 střel, čas na ledě 12:37
Jaroslav Halák (NYI) 64 minut, 42 zákroků, 4 góly, 91,3% (22:15:55)
1. Sebastian Aho (NYI) 1+1
2. Travis Zajac (NJD) 2+0
3. Jaroslav Halák (NYI) 42 zák., 4 góly, 91,3%
V tomto dramatickém zápase vyhrává domácí celek 5:4 v nájezdové loterii. Jediným úspěšným střelcem byl Brock Nelson. Parta okolo Tavarese může slavit výhru.

Brock NELSON - 5:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým New York Islanders.
Autorem vítězné branky je BROCK NELSON.

5. série 1:0

Brian GIBBONS neproměňuje.

Brock NELSON proměňuje. Mezi betony to vyšlo.

4. série 0:0

Brian BOYLE neproměňuje. Ani on netrefil kotouč.

Anders LEE neproměňuje. Rána mezi betony nevyšla.

3. série 0:0

Kyle PALMIERI neproměňuje. Jaroslav Halák kryje betonem.

Mathew BARZAL neproměňuje. Pálil mezi betony, ale neuspěl.

2. série 0:0

Jesper BRATT neproměňuje. Hostující hráč nedokázal zakončit, kotouč mu utekl.

John TAVARES neproměňuje. Hostující brankář kryje kotouč lapačkou.

1. série 0:0

Taylor HALL neproměňuje. Výborně zasáhl domácí brankář Jaroslav Halák.

Jordan EBERLE neproměňuje.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:40

John Tavares se vrátil do hry, domácí oslabení obránili.

64:28

Taylor Hall nadvakrát trefit tyčku!

64:00

Poslední minuta hry.

63:30

Hosté kombinují v útočném pásmu, ale nemohou se dostat do zakončení.

63:00

Scott Mayfield odrazil kotouč do ochranné sítě nad brankou. Buly před Halákem.

62:45

Přesilovku hrají hosté. Jsou v útočném pásmu.

62:30

Vyloučení v týmu New York Islanders (John Tavares – 2 min., podražení).

62:17

Mathew Barzal se řítil na branku soupeře, ale do zakončení se nedostal, skvěle se s ním vrátil Taylor Hall. Společně pak vyrazili branku ze svého postavení.

61:57

Až nyní se do střelecké pozice dostal Brock Nelson, ale jeho zakončení výrazně vyrazil Cory Schneider.

60:30

Domácí rozehrávají od své branky, do střelecké pozice se dostal Mathew Barzal, ale jeho pokus byl zablokovaný.

60:22

Alan Quine vypálil, ale s jeho pokusem neměl brankář mnoho práce.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:50

Už se pravděpodobně nic nestane, uvidíme prodloužení.

59:14

Anders Lee v další dobré pozici, ale kotouč kryje Cory Schneider.

58:04

Nick Leddy měl na hokejce rozhodnutí, ale branku minul. Tribunami jen to zahučelo.

57:52

Cory Schneider kryje ránu z dobré pozice, marně se zkoušel prosadit Brock Nelson.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:23

Jaroslav Halák si poradil s kotoučem, který těsně před brankou tečoval Andy Greene.

56:16

Steven Santini zablokoval další střelecký pokus, který vyslal jeden z domácích.

55:43

55:43 Cal CLUTTERBUCK - 4:4

55:43

Islanders právě vstřelili branku!
K všeobecné spokojenosti je vyrovnáno, domácí celek srovnává krok na 4:4. Před brankou zůstal obranou zapomenutý CAL CLUTTERBUCK, který poslal kotouč pod horní tyčku. Asistence: Sebastian Aho a Brock Nelson.

55:20

Jaroslav Halák kryje střelu Taylora Halla.

55:01

Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny.

54:16

Ryan Pulock si vypracoval výbornou střeleckou pozici, ale jeho ránu snadno kryje brankář hostujícího celku.

54:04

Steven Santini zablokoval střelecký pokus, jehož autorem je Alan Quine.

53:54

Jaroslav Halák si poradil s otočkou, kterou předvedl elegantně Marcus Johansson.

53:14

Čas vymezený pro třetí třetinu rychle plyne, domácí hokejisté stále ztrácí jednu branku.

52:46

Taylor Hall se hnal do útočného pásma, ale udělal to nešikovně, píská se postavení mimo hru.

51:58

Blake Coleman se propracoval do střelecké pozice, ale jeho rána byla zablokovaná.

51:41

Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude před brankou hostujícího týmu. Cory Schneider musí být pozorný.

51:32

Casey Cizikas zablokoval střelecký pokus, který vyslal John Moore.

50:56

Mnoho šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek se nikam nežene. Hraje se zejména z dobré obrany.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, hostující celek vede o gól. Následovat bude komerční přestávka. Mathew Barzal vypálil a jeho ránu kryje Cory Schneider.

48:43

Rozdíl ve skóre je nyní jen jeden gól, mnoho velkých šancí momentálně k vidění není.

48:36

Od modré čáry vypálil hostující obránce Sami Vatanen, ale jeho rána končí mimo branku.

47:58

47:58 Sebastian AHO - 3:4

47:58

Domácí se prosazují až v samotném závěru přesilové hry. Mezi kruhy dostal pas SEBASTIAN AHO a rychlou střelou zaznamenal svou první branku. Asistence: John Tavares a Mathew Barzal.

47:30

Přesilovka se domácím vůbec nedaří. Nemohou se dostat do pásma.

46:35

Brian Gibbons zahrozil při vlastním oslabení, ale jeho ránu snadno kryje domácí brankář.

46:16

Anders Lee si vypracoval obrovskou šanci, ale z bezprostřední blízkosti nedokázal prostřelit brankáře soupeře.

46:06

Komerční přestávka.

46:06

Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Taylor Hall – 2 min., krosček).

45:20

Kotouč kryje brankář Jaroslav Halák. Vypálil Will Butcher, ale pokus obránce byl snadnou prací pro brankáře Islanders.

45:07

To se podařilo až nyní a málem se dostal hostující celek k dalšímu gólu. Taylor Hall výborně vypálil z kruhu, ale jeho pokus se odrazil od tyčky!

44:34

Přesilovku hrají hosté, ale nemohou se stabilněji propracovat do útočného pásma.

43:45

Vyloučení v týmu New York Islanders (Alan Quine – 2 min., držení protihráče).

43:18

43:18 Taylor HALL - 2:4

43:18

Devils právě vstřelili branku!
Všechno to začalo domácí zlomenou hokejkou na útočné modré. Pak se do šance dostal Moore, který oslovil výborným pasem TAYLORA HALLA, který si položil brankáře Haláka a snadno skóroval. Asistence: John Moore a Miles Wood.

42:41

42:41 Miles WOOD - 2:3

42:41

Poprvé v zápase se hostující celek dostává do vedení, tvrdou ránu od modré čáry vyslal Will Butcher. Jeho pokus vyrazil Halák před sebe, a pak v pohodě dorážel MILES WOOD. Asistence: Will Butcher a Taylor Hall.

41:08

Sledujeme takticky vedenou hokejovou bitvu, ani jeden celek nechce chybovat.

41:03

Až nyní, po minutě hry, registrujeme střelecký pokus, Sami Vatanen zablokoval rýnu Alana Quineho.

40:01

Zápas pokračuje třetí třetinou, oba týmy vstřelily dvě branky.

40:01

Dvě branky ve druhé třetině vstřelili hosté, domácí jen jednu. Po čtyřiceti minutách tak platí vyrovnaný stav 2:2. Hosté jsou střelecky aktivnější, ale stav je nerozhodný.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:55

Už se nic nestane v této části hry.

39:23

Steven Santini vypálil z dobré pozice, jeho pokus končí mimo branku.

39:11

Jaroslav Halák kryje pokus soupeře, vhazovat se bude před brankou domácích.

39:00

Hra je nyní přerušena, kotouč kryje hostující brankář, před jehož brankou se strhla menší potyčka.

38:31

Hra je přerušena, kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.

38:18

Nick Leddy se propracoval do střelecké pozice, s jeho pokusem si poradil brankář Cory Schneider.

38:00

Jedna jediná střela mířila na branku Devils. Islanders přesilovku sehráli bídně.

37:33

Přesilovka se domácím vůbec nedaří, nemohou se probojovat stabilněji do útočného pásma, mnoho šancí momentálně k vidění není.

36:25

36:25 Travis ZAJAC - 2:2

36:25

Je vyrovnáno, prosazuje se po výborné přihrávce Gibbonse do brejku TRAVIS ZAJAC. Snadno prostřelil brankáře Haláka. Asistence: Brian Gibbons.

35:59

Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Pavel Zacha – 2 min., vysoká hůl).

35:42

Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže propracovat do střelecké pozice.

35:08

Anthony Beauvillier mohl navýšit domácí vedení, ale z bezprostřední blízkosti nedokázal prostřelit brankáře soupeře. Cory Schneider šťastně zasáhl.

35:01

Dostáváme se do finální fáze druhé třetiny.

34:51

34:08

Will Butcher zablokoval ránu, kterou při oslabení vyslal Casey Cizikas.

33:39

Nyní z lepší pozice zakončoval přesněji, ale trefil prostor, kde byl pozorný brankář Halák.

33:25

Z kruhu zakončoval Kyle Palmieri, ale jeho pokus končí mimo branku.

32:51

Vyloučení v týmu New York Islanders (Sebastian Aho – 2 min., hákování).

32:51

Taylor Hall dostal kotouč na kruhu a vypálil, jeho pokus výborně zastavil brankář Jaroslav Halák.

32:22

Nick Leddy zablokoval střelu, kterou vyslal Andy Greene.

31:53

31:26

Cory Schneider si poradil s pokusem, který vyslal z dobré pozice Casey Cizikas.

30:44

30:44 Anthony BEAUVILLIER - 2:1

30:44

Domácí celek si bere vedení zpět. Po výborné akci Eberleho se puk dostal k Barzalovi, který prodloužil na ANTHONYHO BEAUVILLIERA, který poslal kotouč do horní části branky. Asistence: Mathew Barzal a Jordan Eberle.

30:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, platí nerozhodný stav.

29:52

Domácí hokejisté špatně rozehráli, píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Haláka.

29:23

Damon Severson se střetl se soupeřem ve středním pásmu, ani jeden hráč o druhém nevěděl.

28:38

Střelou příklepem zkoušel překonat slovenského brankáře zkušený Taylor Hall, ale jeho pokus úspěšný nebyl.

28:03

28:03

Mnoho šancí si v přesilovce domácí hokejisté vypracovat nedokázali.

27:15

Jaroslav Halák musel zasahovat pro vlastním oslabení, do šance se totiž dostal Jesper Bratt.

26:19

Cory Schneider musel zasahovat proti střele, kterou z dobré pozice vyslal Mathew Barzal,

26:03

Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Brian Boyle – 2 min., podražení).

25:50

Ani jeden celek se nyní nikam nežene.

25:21

Miles Wood dostal přihrávku a jeho ránu z kruhu jemně vyrazil brankář za branku.

24:43

24:43 Travis ZAJAC - 1:1

24:43

A máme vyrovnáno. Sami Vatanen vypálil od modré čáry, jeho střelu vyrazil domácí brankář jen před sebe,a pak už kotouč snadno bekhendem poslal do brankyTRAVIS ZAJAC. Asistence: Sami Vatanen a Kyle Palmieri.

24:20

Oba týmy střídají, vhazovat se bude před brankou domácích.

24:05

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Jaroslava Haláka.

23:36

Mnoho šancí momentálně k vidění není, do ojedinělé příležitosti se propracoval Taylor Hall, jehož pokus snadno kryje brankář.

23:16

Vhazovat se po zakázaném uvolnění bude před brankou domácího gólmana.

22:47

Ryan Pulock autorem první střely v této třetině, ale jeho projektil zablokoval soupeř.

22:24

Hraje se zejména o nadvládu ve středním pásmu, na střelu stále čekáme.

20:57

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí nyní k vidění není.

20:10

Zápas, ve kterém zatím padl jediný gól, pokračuje druhou třetinou.

20:01

Po první třetině vede domácí celek o jednu branku, postaral se o po zadovkou Anders Lee, jehož pokus si do branky usměrnil hráč Devils.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:53

Brian Gibbons vypálil a jeho pokus kryje domácí brankář. Ještě jedno buly.

19:25

Mathew Barzal založil akci svého celku, na jejím konci je střela Adama Pelecha.

19:00

Zahájena byla poslední minuta hry v této třetině.

18:56

Další zablokovaná střela, Ben Lovejoy se položil do střely Thomase Hickeye.

18:19

Andy Greene zablokoval střelecký pokus, který vyslal z dobré pozice Sebastian Aho.

18:00

Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.

17:51

Píská se postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu a Pavel Zacha vyhrál buly nad Brockem Nelsonem.

17:14

Komerční přestávka, kotouč kryje Jaroslav Halák po střele od modré, kterou se prezentoval John Moore.

16:34

Mathew Barzal vypálil z dobré pozice mezi kruhy, jeho pokus vyrazil brankář Cory Schneider a o zbytek se postarali obránci.

16:03

Hosté se pokouší rychle odpovědět, ale nemohou se propracovat přes dobře hrající obranu soupeře.

15:28

15:28 Anders LEE - 1:0

15:28

Domácí se dostávají do vedení. Zády k bráně vypálil ANDERS LEE a jeho pokus mimo betony brankáře tečoval bruslí Damon Severson. Asistence: Ryan Pulock a Thomas Hickey.

15:01

Dostáváme se do finální fáze v první třetině. Po icingu se bude vhazovat před brankou Devils.

14:40

Islanders se špatnou rozehrávkou dostali do problémů, puk se jim kostrbatě podařilo dostat z pásma.

14:24

Ben Lovejoy zablokoval střelecký pokus, kterým se z mezikruží prezentoval Anthony Beauvillier.

14:01

Mnoho velkých šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.

13:34

Steven Santini jako správný obránce podporoval útočnou snahu svého týmu střelou od modré čáry, tu ale snadno kryje Jaroslav Halák.

12:55

John Tavares z rychlé protiakci vypálil, a tak měl hostující brankář plné ruce práce, aby si s jeho střelou poradil.

12:41

12:27

Znovu to byl Kyle Palmieri, kdo vypálil od modré čáry, jeho rána byla obránci tečovaná mimo hrací plochu, vhazovat se bude před brankou Islanders.

11:47

Z horní hranice kruhu vypálil Nico Hischier, ale jeho pokus končí mimo branku.

11:20

Hosté se nyní dostali do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

11:03

Casey Cizikas to zkoušel při vlastním oslabení, ale do střelecké pozice se propracovat nedokázal.

10:50

Po komerční přestávce hra pokračuje dál a hosté mají k dispozici další početní výhodu.

10:41

Vyloučení v týmu New York Islanders (Shane Prince – 2 min., hákování).

10:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, sledujeme rychlý hokej, na regulérní gól čekáme.

09:57

Kyle Palmieri zablokoval pokus, který vyslal soupeř.

09:18

Další nepřesný pokus, jeho autorem je Anthony Beauvillier, který již dnes seděl na trestné lavici.

09:00

Z horní hranice kruhu vypálil domácí Mathew Barzal, ale branku trefit nedokázal.

08:45

Nyní to od modré čáry zkoušel Jesper Bratt, jehož pokus končí mimo branku.

08:24

Cory Schneider znovu předvedl své umění proti dobré střele, kterou vyslal z předbrankového prostoru John Tavares.

08:10

Domácí celek se dostal do přečíslení dva na jednoho, Anders Lee ale nedokázal ani natřikrát prostřelit brankáře soupeře. Cory Schneider předvedl výborné čtení hry.

07:13

Cory Schneider nyní podržel své spoluhráče, ležící brankář s notnou dávkou štěstí udržel kotouč před brankovou čárou.

07:01

Brock Nelson vedl další akci svého celku, dostal se do zakončení, ale brankáře neprostřelil.

06:30

Z levého kruhu dobře zakončoval Cal Clutterbuck, ale s jeho pokusem si poradil hostující Cory Schneider.

06:06

Miles Wood výborně vypálil z mezikruží, jeho pokus kryje brankář Islanders. Komerční přestávka.

06:00

Skvěle sehrál hostující celek přesilovou hru, několikrát se dostal do zakončení, celkem sedm střel vyslal v přesilovce. Prosadil se ale nedokázal.

05:22

04:57

Sami Vatanen od modré čáry trefil prostor, kde byl pozorný domácí brankář.

04:49

Brian Boyle znovu vypálil a ani tentokrát kotouč nekončí za zády brankáře Islanders.

04:29

Taylor Hall z výrazně lepší pozice také neprostřelil slovenského brankáře.

04:22

Brian Boyle se propracoval do střelecké pozice, ale brankáře Jaroslava Haláka neprostřelil.

03:40

Přesilovou hru, první v zápase hrají hostující hokejisté.

03:22

Vyloučení v týmu New York Islanders (Anthony Beauvillier – 2 min., hákování).

03:18

Sledujeme rychlý hokej, nyní má ale Mathew Barzal problémy s nohou.

02:48

Nico Hischier se nadvakrát dostal do střelecké pozice, jeho pokus ale výborně zastavil brankář Islanders.
Sudí gól neuznávají, a tak si berou hosté výzvu.

02:22

02:22 Palmieri dostal kotouč do branky, ale sudí gól neuznávají pro nedovolené bránění brankáři.

02:05

Andy Greene jako obránce vypálil od modré čáry, ale brankáře nepřekonal.

01:56

Z dobré střelecké pozice zakončoval Miles Wood. Jeho ránu snadno vyrazil brankář Jaroslav Halák.

01:45

Cory Schneider kryje ránu, kterou vyslal Anders Lee z bezprostřední blízkosti.

01:17

Domácí hokejisté se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře, zatím se ale nemohou probojovat do střelecké pozice.

01:02

Jordan Eberle se propracoval do výborné střelecké pozice, brankáře nepřekonal a před Anthonym Beauvillierem puk ukryl Cory Schneider.

00:45

Hra je nyní přerušena, pro postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

00:01

New York Islanders: Greiss (Halák) – Leddy, Pelech, Hickey, Pulock, D. Seidenberg, Mayfield – Lee, Tavares, Quine – Beauvillier, Barzal, Eberle – Prince, B. Nelson, Fritz – Chimera, Cizikas, Clutterbuck.

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – A. Greene, Santini, J. Moore, Vatanen, Butcher, Lovejoy, Severson – Hall, Hischier, Bratt – Ma. Johansson, Zajac, Palmieri – Wood, Zacha, Gibbons – Coleman, Boyle..
Krásný večer z mrazivého Brooklynu, teplota zde je minus devět stupňů, za malý moment zápas začne.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

New York Islanders odehrál 42 zápasů s bilancí 14-6-4-18 a vybojoval 44 bodů. V tabulce Východní konference je na jedenácté pozici. Z posledních pěti zápasů nevyhrál ani jediný. Nestačil na Winnipeg Jets 2:4, Colorado Avalanche 1:6, Boston Bruins 1:5, Philadelphii Flyers 4:6 a Pittsburgh Penguins 0:4.
New Jersey Devils odehrálo 40 zápasů s bilancí 16-6-7-11 a získalo 51 bodů. V tabulce Východní konference je na třetím místě. Z posledních pěti zápasů vyhrálo jediný. Porazilo Detroit Red Wings 3:1. Nestačilo na Buffalo Sabres 3:4 v prodloužení, Washington Capitals 2:5, v nájezdech na St. Louis Blues 2:3 a Dallas Stars 3:4.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí New York Islanders a New Jersey Devils.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

5:4

Branky a nahrávky: 16. Lee (Pulock, Hickey), 31. Beauvillier (Barzal, Eberle), 48. Aho (Tavares, Barzal), 56. Clutterbuck (Aho, B. Nelson), rozh. náj. B. Nelson – 25. Zajac (Vatanen, Palmieri), 37. Zajac (Gibbons), 43. Wood (Butcher, Hall), 44. Hall (J. Moore, Wood)