4:0
konec (2:0)
20.07.2017, 19:30 • Stadion Lazur (Burgas) • 2. předkolo • Jan Volf
Tipsport: 3.56 3.2 2.12 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.56 - 3.2 - 2.12
PFK Botev Plovdiv – Beitar Jeruzalém
4:0
konec (2:0)
Branky: 11. Dimov, 32. Viana, 47. Baltanov, 90. Brisola
Karty: 90+3. Minev (BTP) – 13. Sabo (BJE), 45+2. Schechter (BJE), 50. Paulino (BJE), 59. Heister (BJE), 84. Vered (BJE), 90+3. Claudemir (BJE) 76. Heister (BJE)
Neproměněná penalta:
Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 10:5. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:22.
PFK Botev Plovdiv:
Cvorovič – Minev Genev, Dimov, Panov – Omnibes – Stojanov, Baltanov, Kossokov, Nedelev – Viana
Náhradníci: Kajzer – Brisola, Marin, Alvaro, Tasev, Torzjev, Yusein
Trenér:
Beitar Jeruzalém:
Kleyman – Heister, Mori, Sirošten, Conte – Benayoun, Keltjens, Sabo – Vered, Schechter, Ezra
Náhradníci: Shoshan – Baribon, Dilmoni, Claudemir, Kahila, Minatto Paulino, Varenne
Trenér:
Rozhodčí: Levnikov – Semjonov, Mosjakin, Moskaljov (všichni RUS)
Diváci:
První zápas: Beitar Jeruzalém - Botev Plovdiv 1:1
Dinamo Minsk – FK Rabotnički 17:00 3:0
Lyngby – Slovan Bratislava 17:00 2:1
Helsinki – Škendija 18:00 1:1
FK Sūduva – FK Liepāja 18:00 0:1
Riteriai – Norrköping • po penal. (5:3) 18:00 2:1
VPS – Brøndby 18:00 2:1
Mladá Boleslav – Shamrock 18:00 2:0
Dinamo Brest – Rheindorf Altach 18:30 0:3
Bnei Yehuda – Trenčín 19:00 2:0
Midtjylland – Ferencváros 19:00 3:1
Odd – Vaduz 19:00 1:0
Brann – Ružomberok 19:00 0:2
Levski – Hajduk Split 19:00 1:2
Zirä FK – Astra Giurgiu 19:00 0:0
Larnaka – Cork City 19:00 1:0
AIK Stockholm – Željezničar Sarajevo 19:00 2:0
Zaria Balti – Apollon Limassol 19:00 1:2
Fola – Keşla FK 19:30 4:1
Galatasaray – Östersunds FK 19:30 1:1
Utrecht – Valletta 19:30 3:1
Botev Plovdiv – Beitar Jeruzalém 19:30 4:0
Luzern – Osijek 19:45 2:1
AEL Limassol – Niederkorn 20:00 2:1
Lech Poznaň – Haugesund 20:00 2:0
Skënderbeu – Kajrat 20:00 2:0
Domžale – Valur 20:00 3:2
Mladost Podgorica – Sturm Graz 20:30 0:3
CZ Bělehrad – Irtyš Pavlodar 20:30 2:0
Jagiellonia – Gabala 20:30 0:2
Široki Brijeg – Aberdeen 20:45 0:2
ND Gorica – Panionios 20:45 2:3
Fehérvár – Kalju 21:00 1:1
Reykjavík – Maccabi Tel Aviv 21:15 0:2
90+3
90+3
84
76
59
50
45+2
13