konec (0:0)

20.07.2017, 19:00 • 2. předkolo • Jiří Zabilanský (@Korb278)

Tipsport: 3.6 3.6 2.14 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám hezký zbytek večera a těším se u dalších onlajn přenosů. Na počtenou! (20:56:19)
A je dobojováno! První poločas nám nepřinesl žádnou pěknou podívanou, to ale napravil poločas druhý! Hned na začátku se domácí dostali do vedení zásluhou Tchiboty. Tato trefa přinesla daleko vyšší aktivitu na kopačky hostů, kteří ale otevírali okýnka ve své obraně. Viděli jsme několik šancí na obou stranách, Trenčín dlouho držel ve hře svými skvělými zákroky brankář Chovan. V 85. minutě byl ale krátký na střelu Ashkenaziho. Tel Aviv tak doma vítězí 2:0 a po venkovní remíze 1:1 postupuje do 3. předkola Evropské ligy. Pro Trenčín naopak končí pouť pohárovou Evropou!

90+4

90+4

Střídající Klooster poslal z pravé strany centr, který ale směřoval jen přesně do rukavic Zubase.

90+2

Čataković ještě zkusil vystřelit z hranice vápna, ale minul branku Zubase.

90

Rozhodčí ve druhém poločase nastaví ještě 4 minuty.

89

Hosté se ještě snaží o snížení, jejich snaha je ale zatím marná, obrana domácích je stále pozorná.

88

Beridze pustí na poslední vteřinky do hry R. Kloostera

85

85. ASHKENAZI - 2:0

85

Bnei Yehuda právě vstřelilo branku!
A je nejspíš rozhodnuto! Buzaglo posunul míč doprava na lépe postaveného YUVALA ASHKENAZIHO, který propálil brankáře Chovana a nasměroval svůj tým do třetího předkola!

85

Ubbink byl při zpracování na vlastní polovině podražen, hosté tak opět mohou nasměrovat míč na polovinu soupeře!

83

Pro centr z levé strany si došel Zubas, který boxuje míč do bezpečí. Důležitý a těžký zákrok domácího brankáře.

83

Hosté svírají svého soupeře na jeho polovině, domácí obrana v bloku je zatím pevná!

82

Poslední změna v domácím dresu, pro dnešek má odpracováno dnešní smolař Valskis, místo něj si zahraje Avital.

81

Z rohového kopu hlavičkoval Klooster, míč ale trefil jen obránce stojícího u tyčky, který tak zabránil vyrovnání!

80

Nyní se domácí ubránili pouze za cenu rohového kopu.

79

Ubbink nyní fauloval dvakrát po sobě dost nevybíravě, je s podivem, že nedostal žlutou kartu.

77

A mohlo být rozhodnuto! Na levé straně se uvolnil Turjman a přesně našel hlavu Valskise, kterého reflexivním zákrokem vychytal Chovan! Brankář Trenčína tak drží naděje slovenského celku!

75

Z halfvoleje se do míče hezky opřel Čataković, k jeho smůla ale střela směřovala jen doprostřed branky!