20.07.2017, 20:30 • Gradski Stadion, Podgorica • 2. předkolo • Jáchym Tůma

Tipsport: 6.2 4.35 1.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji Vám příjemný zbytek večera a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (22:31:36)
Držení míče: 37 % : 63 %.
Střely na branku: 3:9. Střely mimo: 2:9. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 18:9.
Je dobojováno a rakouský celek dokázal zvítězit 3:0, čímž si zajistil postup do třetího předkola Evropské ligy! To, kdo bude v dnešním zápase lepší, bylo znát hned od úvodního hvizdu. V prvním poločase dokázal Sturm Graz svému soupeři odskočit na rozdíl dvou branek. Nejprve se ve 33. minutě prosadil Röcher a o šest minut později přidal druhou branku Zuleckner. Hned na startu druhé pětačtyřicetiminutovky se ještě parádně trefil kapitán Alar a o vítězi tak bylo jasno.

90+3

90+2

Rychle do útoku chtěl vyrazit Knežević, ovšem tomu ukopl míč od nohy Maresic.

90+1

Hlavní sudí nastaví nad rámec hrací doby tři minuty.

90

Parádní přízemní ránu vyslal Alor, Ljuljanović byl ale včas na zemi a střelu kapitána hostů si pohlídal.

89

Do šance se už už řítil Huspek, jenže asistent zvedl praporek a akci hostů tak přerušil.

88

Přestože je o osudu tohoto mače rozhodnuto, domácí fanoušci stále mohutně povzbuzují svůj oblíbený tým.

87

Novović poslal přihrávku na brankáře Ljuljanoviće, ke kterému se rychle blížil střídající Huspek, domácí gólman tak volil rezolutní odkop.

86

Střídání v týmu FK Mladost Podgorica: ze hřiště odchází Zuleckner, přichází Huspek.

84

Domácí by rádi vstřelili alespoň čestnou branku, avšak obrana Grazu je dnes precizní.

83

Na hranici vápna se s míčem otočil Alor, jehož střela ale skončila mimo tři tyče Ljuljanovićovi svatyně.

82

Rychlý protiútok Grazu táhl Hierländer, kterého ale nedovoleně zastavil Stefan Bukorat. Ten je za svůj zákrok oceněn žlutou kartou.

80

Lovric prostrčlt balon na nabíhajícího si Alora, kterému se ale nepovedlo zpracování a akce hostů tak končí nezdarem.

79

Z poměrně solidní vzdálenosti to zkusil domácí bek Novović, jeho ránu si ale pohlídal brankář hostů Siebenhandl.

78

Maresicův nákop na Zulecknera byl příliš dlouhý a Ljuljanović tak bude odkopávat od své branky.