Evropská liga (předkola)

AEL Limassol – FC Progrès Niederkorn

2:1

konec (0:0)

20.07.2017, 20:00 • Antonis Papadopoulos Stadium, Larnaca • 2. předkolo • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.18 7.7 17.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec! Fotbalisté AEL Limassol zdolali lucemburský Niederkorn 2:1 a v součtu s prvním utkáním, které vyhráli 1:0, postupují do dalšího předkola Evropské ligy. Skóre se dnes poprvé měnilo až v 70. minutě, kdy se prosadil domácí Fidelis. V 79. minutě se navíc nechal vyloučit Karayer, ovšem fotbalisté Progrèsu se nevzdali a v 83. minutě srovnali gólem Emmanuela Francoiseho. V 88. minutě ale AEL zaútočil do otevřené obrany soupeře a o postupu favorita definitivně rozhodl dorážkou zblízka Kevin Lafrance. (21:53:50)

90+4

90+4

Theo Sully v pádu zasáhl centr spoluhráče a ještě donutil Vózinhu k jednomu zákroku. Ten byl na trávníku včas a sebral míč do rukavic.

90+3

Domácí zahrávali rohový kop. Marco Soares rozehrál nakrátko a hráči Limassolu tedy šetří čas.

90+1

Rozhodčí nastaví ještě čtyři minuty!

89

Žlutou kartu dostává Theo Sully (FC Progrès Niederkorn).

88

88. Kevin LAFRANCE - 2:1

88

AEL Limassol právě vstřelil branku!
KEVIN LAFRANCE definitivně posílá AEL do 3. předkola! Sassi na hranici šestnáctky posunul míč ve skluzu na Iliu, jehož střelu Schinker vyrazil jen před sebe a dobíhající Lafrance, jenž se nezvykle ocitl na hrotu útoku, balón uklidil do odkryté svatyně Progrèsu.

87

Emmanuel Francoise nyní dotáhl míč až před pokutové území. Tam se do něj opřel a tak o metr minul levou tyč domácí brány!

85

Hosté nadále bojují. Nepříjemnou střelu Thea Sullyho nadvakrát likvidoval Vózinha.

83

83. Emmanuel FRANCOISE - 1:1

83

Niederkorn právě vstřelil branku!
Hosté i v oslabení dramatizují závěr! Po staženém centru Oliviera Thilla si našel v šestnáctce volný míč EMMANUEL FRANCOISE, který přízemní střelou vyrovnává – 1:1. Niederkorn dělí od postupu jediný gól!

80

Žlutou kartu dostává Ferino (FC Progrès Niederkorn).

79

Asi definitivní hřebíček do hostující rakve zatloukl Metin Karayer, který se nechal rozhodčím poslat pod sprchy! Niederkorn bude dohrávat v deseti!

79

Střídání v týmu AEL Limassol: ze hřiště odchází Arruabarrena, přichází Marios Ilia.

76

Střídání v týmu FC Progrès Niederkorn: ze hřiště odchází David Soares, přichází Theo Sully.

76

Domácí Djalo Balde vyfasoval žlutou kartu zřejmě za nesportovní chování.

75

Brankáře Vózinhu zaměstnal aktivní Sebastien Thill. Kapverdský gólman ale zasáhl úspěšně.