Evropská liga (předkola)

Beitar Jeruzalém – PFK Botev Plovdiv

1:1

konec (1:0)

13.07.2017, 20:00 • HaMoshava Stadium, Petaḥ-Tiqva, Izrael • 2. předkolo • Martin Dvořák

Tipsport: 1.37 4.85 8.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:52:10)
Utkání končí remízou, což je spravedlivé vyústění toho, co bylo k vidění na hřišti. Beitar byl o něco málo aktivnější, ovšem Plovdiv potvrdil svou kvalitu ve druhé půli, kdy se mu povedlo vyrovnat.

90+5

90+5

Poslední sekundy tohoto utkání, neúspěšná akce domácích.

90+3

Střídání v týmu PFK Botev Plovdiv: ze hřiště odchází Krum Stojanov, přichází Marin.

90+2

Útočné akce domácích jsou přímočaré a poměrně vydařené, Conte vybojoval roh.

90+1

Beitar je po vyrovnávacím gólu aktivnější, Čvorović musí znovu likvidovat střelu soupeře.

90

Poslední minuta řádné hrací doby prvního poločasu, Čvorović má míč ve své náruči a mezitím rezervní sudí ukazuje, že se bude nastavovat pět minut.

87

Tentokrát se hosté v pohodě ubránili, míč se dostává až na polovinu Beitaru.

86

Další roh pro Beitar a další šance vstřelit vedoucí gól pro domácího tým.

85

85. Idan Vered (Beitar) v gólové šanci neuspěl

85

Idan Vered v gólové šanci, ale jeho křižná střela zpoza malého vápna míří těsně vedle branky Plovdivu!

84

Rohový kop pro Beitar, domácí rozehrají z pravé strany.

83

Vered se na pravém křídle k míči nedostal, není z toho ani roh pro Beitar.

82

Střídání v týmu Beitar Jerusalém FC: ze hřiště odchází Schechter, přichází Varenne.

81

Khila se nedostal k centru z pravé strany, ale domácí zůstanou u míče.

80

Posledních deset minut tohoto zápasu, resp. řádné hrací doby, domácí se nyní snaží přelstít defenzivu Plovdivu.

78

Beitar s míčem u půlící čáry, hosté ale aktivně přistupují a domácí mají na všechno málo času.

77

Beitar si o vyrovnávací gól koledoval, Plovdiv vstřelil veledůležitý gól na hřišti soupeře.