Evropská liga (předkola)

NK Široki Brijeg – Aberdeen FC

0:2

konec (0:0)

20.07.2017, 20:45 • Pecara Stadium, Široki Brijeg • 2. předkolo • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 3.4 3.33 2.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec! Fotbalisté Aberdeenu se ve druhé půli dvakrát střelecky prosadili a zajistili si tak postup do 3. předkola Evropské ligy, v němž se utkají s kyperským Apollonem Limassol. Hosté po přestávce postupně zvyšovali svůj tlak a poprvé se radovali v 72. minutě, kdy se po krásné přihrávce Christieho trefil Greg Stewart. O pět minut později pak opět Christie poslal do šance Garyho Mackaye-Stevena a ten zasloužený postup Aberdeenu zpečetil. (22:43:53)

90+4

90+4

Sympaticky se zachovali domácí fanoušci, kteří teď své hráče vytleskávají.

90+3

Hosté vybojovali rohový kop, který Rooney opět rozehrál nakrátko. Dons už samozřejmě nemusejí pospíchat.

90+2

Lončar rozehrál po zemi na Grubišiće. Ten pálil z hranice šestnáctky nad bránu.

90+1

Luka Menalo to udělal dobře. Po levém křídle se dostal až do šestnáctky a svým centrem nadělal hostující defenzivě problémy. Nakonec je z toho roh.

90+1

Hosté rozehráli nakrátko. Rozhodčí Tykgaard nastaví čtyři minuty.

90

Průnik Christieho zastavil čistým skluzem Barišić. Ten zasáhl míč, který odehrál na rohový kop.

90

Začala poslední minuta řádné hrací doby, uvidíme kolik času rozhodčí nastaví.

88

Její exekuce se ujal Logan, ale nic z toho nebylo. Zápas se již dohrává.

87

Aktivního Christieho stáhl k zemi Barišić. Standardní situace pro Aberdeen z levé strany.

86

Menalo se neprosadil proti dvojici bránících hráčů a nakonec ještě fauloval Logana.

84

Hosté navíc mají míč pod kontrolou a kombinují s ním na útočné polovině.

83

Fanoušci Aberdeenu si závěr zápasu užívají. Tenhle výlet se jim rozhodně vyplatil.

81

O osudu tohoto dvojzápasu je zřejmě definitivně jasno. Domácí by museli třikrát skórovat.

79

Střídání v týmu NK Široki Brijeg: ze hřiště odchází Stipo Marković, přichází Luka Grubišić.

78

Střídání v týmu Aberdeen FC: ze hřiště odchází Gary Mackay-Steven, přichází Adam Rooney.