konec (1:0)

20.07.2017, 19:00 • AEK Arena, Larnaca • 2. předkolo • Petr Sumbal

Tipsport: 1.8 3.66 5.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 4:3. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 2:3. (21:15:57)
Z mé strany je to už pro tento zápas úplně vše, loučí se a přeje příjemný zbytek večera Petr Sumbal.
Ve třetím předkole Evropské ligy se kyperský tým utká s Dinamem Minsk, který vyřadil Rabotnički.
Je konec, podle očekávání si utkání Larnaca celkem v pohodě pohlídala a postupuje do třetího předkola. Ráz utkání dal už první poločas, ve kterém se dokázal trefit útočník překypující aktivitou Florian. Ve druhém poločase už si domácí výsledek hlídali a Cork City už utkání přes veškerou snahu zdramatizovat nedokázal. Po výsledcích dvakrát 1:0 postupuje Larnaca.

90+5

90+4

Rychlý brejk Corku City a konečně také střela na branku v podání irského týmu. Pablo se ale příliš nezapotil, protože měl dobré postavení.

90+3

Nejlepší obrana je útok. A tak to Larnaca zkusila směrem vpřed. Její hráči dokázali vybojovat autové vhazování v blízkosti vápna soupeře.

90+2

Pablo také vidí od rozhodčího žlutou kartu za zdržování hry.

90+2

Rozehrávka Pabla od jeho brány se logicky prodlužuje. Larnaca tahá čas, co to jen jde.

90+1

Další nákop Corku letěl do vápna soupeře, ale v klidu si míč našel a chytil brankář Pablo.

90+1

Nad rámec normální hrací doby se rozhodl makedonský rozhodčí Pavle Radovanović nastavit čtyři minuty.

90

Cork City se pokouší zaskočit obranu Larnacy nakopávanými míči, tahle taktika mu ale příliš nevychází.

88

Domácí také už naposledy vystřídali. Na hřiště se na závěrečné minuty podívá Boljevič. Pro dnešek má odpracováno Tričkovski.

86

Za zcela zřejmý faul skluzem dostává žlutou kartu domácí hráč Tričkovski.

85

Do míče se na hranici vápna opřel tvrdě Makedonec Tričkovski, ale brankář McNulty se dnes podruhé překonat nenechal.

84

Sadlier se za míčem rozběhl zbytečně. Přihrávka na něj do vápna byla totiž nepřesná.

82

Larnace ještě zbývá jedno střídání, dá se očekávat, že jej využije jako taktické v samém závěru utkání.

81

81.

81

Cork se dokázal ubránit a nyní má posledních deset minut na to, aby ještě Kypřany zaskočil.

1:0

konec (1:0)

Branky: 33. Florian

Karty:   52. Florian (LAR), 86. Tričkovski (LAR), 90+2. Pablo (LAR)

Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 4:3. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 2:3.

AEK Larnaka: Pablo – Truyols, Catala (C), Mojsov, Antoniades – Jorge, Laban– Tričkovski (89. Boljevič), Tomàs (72. Tete), Hevel – Florian (80. Mytidis)
Náhradníci: Giorgallides, Soria, Tete, Boljević, Mytidis, Pankov, Charalambides

Cork City FC: McNulty – Keohane (67. Sheppard), McCormack, Delaney, O'Connor – Beattie, Bolger (C), Buckley (61.Campion), Morrissey – Maguire, Dooley (61. Sadlier)
Náhradníci: Smith, Campion, Sadlier, Ellis, Sheppard, Griffin, McCarthy

Rozhodčí: Pavle Radovanović – Veselin Radunović, Nikola Radulović (všichni Makedonie)

První zápas: Cork City - Larnaka 0:1

Dinamo Minsk – FK Rabotnički 17:00 3:0

Lyngby – Slovan Bratislava 17:00 2:1

Helsinki – Škendija 18:00 1:1

FK Sūduva – FK Liepāja 18:00 0:1

Riteriai – Norrköping po penal. (5:3) 18:00 2:1

VPS – Brøndby 18:00 2:1

Mladá Boleslav – Shamrock 18:00 2:0