Play-off Chance ligy

Rytíři Kladno – HC Dukla Jihlava

3:4

po prodl. (1:1, 2:0, 0:2 - 0:1) Stav série: 1:3

18.03.2017, 18:00 • ČEZ stadion, Kladno • Semifinále • Michal Sobotka (@SobotkaMichal)

Tipsport: 2.0 4.2 2.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

65:48

A právě tam přišel faul Petra Ulrycha. Dvě minuty za vysokou hůl.

51:53

Ulrych s Divišem za dohrávku u mantinelu dostávají dvouminutové tresty.

37:24

Přesilovku si zahrají také hosté. Patrik Machač dělal před Hanuljakem prostor nedovoleným způsobem a dostává dvě minuty.

34:51

Další trest hostů. To za kladenskou brankou Zeman trefil do obličeje hokejkou Ptáčka a dostává dvě minuty.

31:49

Zbytečný faul Danišovského, který sice hrál soupeře ramenem, ale viditelně vyskočil do souboje. Dvě minuty za hrubost.

29:13

Ptáček zbytečně zatarasil cestu Divišovi. Jasné nedovolené bránění a dvě minuty pro beka Rytířů.

27:49

Hosté trpí na mizernou disciplínu v těchto chvílích. Filip Seman dohrál Přikryla u mantinelu vysokou holí.

26:00

A další faul hokejkou. Adam Zeman si v souboji pomohl hákováním. Kladno má k dispozici devět sekund pěti proti třem.

24:09

Jihlavský obránce si následně pomohl faulem a dostává dvě minuty za hákování.

19:56

Hosté šli do brankáře, což se domácím pochopitelně nelíbilo. Šidlík pak asi prohodil pár nehezkých slov ke Grattonovi, který mu to vrátil pěkným krosčekem. Vylučovat se ale bude za jiné zákroky. Petr Ulrych dostal dvě minuty za držení a Filip Seman za hrubost.

14:16

Kloz u mantinelu nešikovně zasáhl Říhu do obličeje a dostává dvě minuty.

12:22

Kubík se dostal k puku zcela sám před Svobodou. Snažil se ho rozpohybovat a za zády vrátit kotouč do brankoviště, ale jihlavský brankář situaci dobře ustál. Bude se ale vylučovat, protože před brankou fauloval Burgera Adam Zeman (JIH) a sudí jeho podražení nepřehlédli.

3:4

Branky a nahrávky: 7. D. Tůma (J. Kloz), 28. Tenkrát (J. Drtina, Burger), 34. J. Drtina (Burger, R. Přikryl) – 10. Čachotský (Zeman, Bilčík), 47. Jiránek (J. Skořepa, F. Seman), 47. Šidlík (Anděl), 67. J. Říha (Čachotský)

Rytíři Kladno: Hanuljak (Stahl) – J. Drtina, P. Hořava (A), Repe, David Růžička, Ulrych, Ptáček (A) – J. Kloz, Burger (C), D. Tůma – J. Strnad, R. Přikryl, Kubík – Tenkrát, Machač, Pekr – Cetkovský, Zikmund, Gratton – Redlich.

HC Dukla Jihlava: M. Svoboda (Škarek) – J. Říha, Kajínek, Bilčík, Dundáček, Kaláb, Šidlík, Půža – Jiránek, J. Skořepa, Diviš – Důras (A), Hubáček, Jergl – Čachotský (C), F. Seman (A), Zeman – Březina, Anděl, Danišovský.

Rozhodčí: Svoboda, Valenta – Lučan, Kis

Diváci: 5200 (vyprodáno)

06:24 KLA 1:0 D. Tůma (J. Kloz)
09:49 JIH 1:1 Čachotský (Zeman, Bilčík)
12:22 JIH 2 Zeman, podražení
14:16 KLA 2 J. Kloz, vysoká hůl