3:2

konec (2:1, 0:1, 1:0)

18.03.2017, 17:00 • Klára Petrásková

Ode mě je to v tuto chvíli již vše, přeji hezký zbytek víkendu a u dalších onlajnů se těším na shledanou! (19:22:38)
Je konec! Do vedení se v dnešním zápase dostali jako první Mělničtí, ještě během první třetiny ale Dvůr dokázal obrátit skóre na svou stranu. Prostřední perioda pak přinesla vyrovnání na 2:2 a tento stav vydržel na světelné tabuli až do 53. minuty. V té využili domácí hráči přesilovou hru a náskok 3:2 ubránili až do konce.

59:37

Šubrtova rána skončila po ztečování na tyči!

59:26

Icing Dvorských, kteří nemohou vystřídat!

59:19

Jan Vemera se hnal do útoku po levém mantinelu, v zakončení mu ale zabránil obětavý zákrok domácího hokejisty.

59:05

Mělnická střídačka si vyžádala oddechový čas, na závěrečný nápor a vyrovnání už jí nezbývá ani minuta.

58:59

Kotouč je nyní v držení domácích, kteří ho zavezli do útočného pásma.

58:26

Na teč si sjížděl před dvorskou bránu jeden z mělnických útočníku, puk ale netrefil.

57:35

Dvůr se snaží ubránit těsný náskok, naopak Mělničtí se ženou za vyrovnáním. Čas však neúprosně letí.

57:14

Dělovka Jana Vemka jen zaduněla o zadní mantinel.

56:58

David Šubrt pálil z velké blízkosti, Josef Čáp byl ale připraven a kotouč vyrazil do ochranné sítě.

56:17

Luštinec vyhodil puk z obranného pásma vysokým obloučkem a moc nechybělo k tomu, aby se černá pryž dotkla stropu haly.

55:24

Miroslav Šícha lehce tečoval na modré čáře kotouč a rozhodčí tak vzali původní verdikt zakázaného uvolnění zpět, vhazovat se bude ve středovém kruhu. Oba týmy jsou již kompletní.

54:46

Hokejisté Dvora se unáhlili s rozehrávkou a je pískán icing.

53:23

Na obou stranách rozhodčí vyloučili po jednom hráči a uvidíme tak hru ve čtyřech. Luštinec (DVK) se provinil hrubostí, Pokorný (MEL) zase nedovoleným bráněním.

52:14

Dvůr Králové právě vstřelil branku!
Přesilovka je využita, Dvorští jdou do vedení 3:2! A brance předcházela pohledná kombinace. Celou akci založil Fořt, jenž předal puk Zmítkovi. Ten našel křížem na pravé straně JAROSLAVA POLÁKA, který prudkou ranou vstřelil třetí dvorský gól. Asistence: Petr Zmítko, Patrik Fořt.

51:31

Jenže krátce poté, co se Mělničtí vrátili do plného počtu, jdou zase do oslabení. Za krosček bude pykat David Kratochvíl.

51:25

Nyní zastavil hokejisty Mělníka pro změnu ofsajd a z přesilovky už zbývají jen 4 vteřiny.

3:2

Branky a nahrávky: 16. Luštinec (Ježek), 19. Luštinec (Vacek), 53. Polák (Zmítko, Fořt) – 13. Litera (Šubrt), 33. Kašák

HC Dvůr Králové n. Labem: Čáp (Kozák) – Vitebský, Krejcar, Vacek, Hamerský, Mišinec, Daňo, Zmítko, Karlík – Rychtera, Filip, Polák, Rutrle, Háze, Sedláček, Lelka, Luštinec (C), Szakal, Fořt, Ježek.

HC Junior Mělník: Vokurka (Fiala) – Prejza, Cicvárek, Chvátal, Novák, Kotek, Kubica, Nesládek, Pokorný – T. Havel, D. Havel, Příhoda, Šubrt (C), Fedymycz, Litera, Šícha, Vemek, Kašák, Kratochvíl, Novotný, Heran.

Rozhodčí: Barek – Urubčík, Huryta