konec (0:0, 1:1, 1:0) Stav série: 2:2

18.03.2017, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • Semifinále • Kateřina Glogarová

Tipsport: 1.85 4.5 2.87 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne pro dnešek vše, já se s vámi loučím a přeji Vám krásný zbytek večera. (19:27:10)
Je dobojováno, Šumperk ve třetí třetině dokázal využít přesilovku pět na tři a v dnešním utkání dokázal zvítězit 2:1. Poruba ještě na konci utkání zkoušela hru bez brankáře, šumperští hráči však svou bojovností nedopustili aby hosté dokázali vyrovnat. Nutno dnes vyzdvihnout Hynka Kůdelu, který v domácí bráně předváděl neuvěřitelné zákroky.
Prohru pak těžce nesl Tomáš Sršeň, který se po konci zápasu vydal na led za rozhodčím si všechno vyříkat.
Stav série je tedy 2:2 a v pondělí nás čeká rozhodující duel na porubském ledě, kde se rozhodne o postupujícím do finále.

59:31

Sedláček posílá kotouč do středního pásma.

58:49

Jakub Peslar dostává dvě minuty za sekání, ve stejném čase vyloučen i domácí Daniel Vachutka za hrubost.

58:41

Kůdela teď při souboji s hostujícím hráčem přišel o vyrážečku, rozhodčí však nechávají hru pokračovat.

58:40

Šumperk posílá kotouč do středního pásma.

58:13

Jakub Čech zůstává na střídačce, Poruba to zkouší se šesti hráči v poli.

58:13

Oddechový čas pro hosty.

58:13

Tomáš Sedlák dostává dvě minuty za poražení. Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.

57:39

Martin Piecha vyfasoval nyní od rozhodčího pětiminutový trest plus trest do konce utkání za sekání.

57:05

Kůdela si připisuje další zákrok, střelu Jáchyma vyrazil před sebe odkud ji do středního pásma poslal Janota.

56:50

Dreslerova střela skončila na betonech Kůdely, Janota poté poslal kotouč na zakázané uvolnění.

56:11

Novosad v šanci, jeho pokus byl však zblokovaný.

56:01

Puk se dotkl ochranné sítě, vhazovat se teď bude ve středním pásmu.

55:40

Dělovka vyšla z hole Dominika Rudla, Kůdela však zasahovat nemusel.

54:35

Šumperk teď urputně brání a Porubu vůbec nepouští do vlastní třetiny.

53:54

Janota na ledě, Draci hrají v plném počtu. Poruba svou dlouhou přesilovku pět na tři nedokázala využít.

53:27

Ďurkáč na ledě, Šumperk už hraje ve čtyřech.

2:1

Branky a nahrávky: 29. Vachutka (Sedlák), 46. Králík (Janota, Sedlák) – 26. Puzič (Sztefek, Zachar)

DRACI PARS ŠUMPERK: Kůdela (Svoboda) – Adam, Sedlák, Řezáč, Fišera, Janota, Drtil, Ďurkáč – Matějka, Vymazal, Vachutka, Sedláček, Králík, Langr, Cink, Hroch, Fischer, Ostřanský, Novosad

HC RT TORAX Poruba 2011: Čech (Kubáň) – Slavík, Peslar, Puškár, Kaluža, Puzič, Bail, Rudl, Dresler – Kuťák, Adamík, Kafka, Piecha, Vaněk, Jáchym, Orság, Tomčák, Slováček, Zachar, Sztefek, Ballner

Rozhodčí: Veselý, Wagner – Hejl, Podrazil

06:20 SUM 2 Drtil, nedovolené bránění
10:00 POR 2 Dresler, napadení
18:20 POR 2 Kafka, podražení
24:04 SUM 2 Řezáč, podražení
25:17 POR 0:1 Puzič (Sztefek, Zachar)