Jungadler Mannheim – HC Slovan Ústí nad Labem

3:1

konec (1:1, 1:0, 1:0)

18.03.2017, 10:40 • Zimní stadion Slaný • Skupina B • David Štechmüller

Mannheim po velké bitvě si připisuje i 3. vítězství a končí ve skupině na 1. místě a narazí na Hvězdu Praha. Ústí nakonec končí druhé a narazí na Orli ze Znojma. (11:43:47)

35:28

Ve vlastním oslabení se přes všechny trefuje do prázdné brány Lemke Paul a je rozhodnuto!

35:13

Vyloučení v týmu Jungadler Mannheim (Hildebrand Maurice – 1 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

34:39

Brankář opět venku !! Ústí to zkouší znovu v 6.

33:46

Bule v obraném pásmu Ústí, brankář zpět v bráně!

31:46

Oddechový čas pro domácí.

31:34

Odvážný tah trenérů hostí. Pět minut před koncem Ústí v 6 !!

31:34

Oddechový čas pro hosty.

28:14

27:14

Vyloučení v týmu Jungadler Mannheim (Hildebrand Maurice – 1 min., hákování).

25:26

24:26

Vyloučení v týmu Jungadler Mannheim (Lemke Paul – 1 min., nedovolené bránění).

24:01

Druhá třetina byla skoro stejná jak ta první. Ústí do toho vlétlo a mělo tlak, který nedokázali využít. Od poloviny třetině opět přebrali iniciativu domácí a dostali se do vedení díky využité přesilové hře.

24:00

23:54

Domácí i hosté v plném počtu.

22:54

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu Jungadler Mannheim (Hildebrand Maurice – 1 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Růžička Jakub – 1 min., hrubost).

16:48

Mannheim využívá nabídnutou přesilovou hru. Krásná akce po ose Tarasenko Michael, Kail Yannick a zakončující Renner Florian, který posílá svůj tým do vedení 2:1

3:1

Branky a nahrávky: 12. Hildebrand Maurice, 17. Renner Florian (Kail Yannick, Tarasenko Michael), 36. Lemke Paul – 6. Šnajdr Pavel (Mareš Filip)

Jungadler Mannheim: Seitz, (Elgin) – Benz, Menger, Kail, Jager, Bickel, Biggins, Renner, Frischkorn, Gense, Raab, Lieberwirth, Wadowski, Kirschenbauer, Tarasenko, Lemke, Hildebrand, Niehus, Kolsch

HC Slovan Ústí nad Labem: Kokhanin, (Kovář) – Polák, Dobner (C), Vyhlídal (A), Vait, Česnohlídek, Hula, Šnajdr, Čaloun, Danša, Filip, Stojka, Kurty, Růžička, Angr, Mareš (A), Kincl, Bebelák

0:24 JMA 2 Paul, hákování
5:49 UNL 0:1 Šnajdr Pavel (Mareš Filip)
11:58 JMA 1:1 Hildebrand Maurice
16:24 UNL 2 Matyáš, hrubost
16:48 JMA 2:1 Renner Florian (Kail Yannick, Tarasenko Michael)
22:54 JMA 2 Maurice, hrubost