4:0

konec (0:0, 3:0, 1:0) Stav série: 1:0

18.03.2017, 18:00 • Steel aréna, Košice • Čtvrtfinále • Lukáš Pancurák sk

Tipsport: 1.38 5.8 5.27 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo sa úvodné stretnutie štvrťfinálovej série play-off Tipsport ligy medzi celkami HC Košice a MHC Martin. Po výsledku 4:0 sa vedenia v sérii ujíma domáci celok.

Pomer striel v dnešnom zápase: 26:24

Stav štvrťfinálovej série: 1:0

To je už z mojej strany pre dnešok všetko, zo Steel arény sa na vás teším opäť zajtra. Pekný zvyšok večera vám praje Lukáš Pancurák. (20:19:37)

59:18

Prebieha posledná minúta prvej tretiny. Oceliari puk držia ďaleko od svojej bránky, čo znamená, že sa už nič podstatné neudeje. Domáci celok sa tak ujme vedenia vo štvrťfinálovej sérii.

58:01

Záverečný hvizd príde o necelé dve minúty. Primárnym cieľom Košíc bude v tejto chvíli neinkasovať a dopomôcť tak Vladislavovi Habalovi k čistému kontu.

57:19

Vašíček neprebral puk svojho spoluhráča, útočná fáza Košíc tak bola včas zabrzdená. Smerom dopredu sa ale v tejto chvíli nedarí ani Martinu.

56:01

Prebiehajú posledné štyri minúty riadnej hracej doby. S najväčšou pravdepodobnosťou sa už neudeje nič podstatné.

55:19

Lukáš Kozák bol v obrane opatrný a na napádanie súperom si dal pozor, aj preto dostane Martin priestor na vyvezenie puku z pásma.

54:45

Huna posunul puk na ľavú stranu Bartánusovi, ktorý je pri chuti, čo chcel potvrdiť aj svojím štvrtým gólom. Rana košického kapitána ale skončila len na hrudi pripraveného Corbeila.

53:39

Šoltés mohol pridať piaty gól Košíc, jeho zakončenie prešlo cez bránkovisko a tesne minulo priestor troch žrdí!

52:53

Varga sa už zapojil do hry, Martin pokračuje s piatimi korčuliarmi. Do konca riadnej hracej doby ostáva posledných sedem minút.

51:35

Košičania sa nevyhli ofsajdovej pozície. Oceliarov to ale príliš mrzieť nemusí, nič totiž nenasvedčuje tomu, že by mali dnešný zápas prehrať.

50:52

Vylúčenie v tíme MHC Martin (R. Varga – 2 min., podrazenie).

50:51

S pukom sa do útočnej tretiny ponáhľal Klíma, ten ale nemal s kým kombinovať. Pripraviť ho o možnosť zakončiť tak nebol prakticky žiaden problém.

49:35

Nasleduje komerčná prestávka.

48:42

Košice dali gól!
Dnešný večer si MAREK BARTÁNUS poriadne užíva! Na ľadovú plochu letia šiltovky, Marek totiž zavŕšil hetrik. Stalo sa tak po tom, čo sa vyhral s gólmanom Corbeilom. Asistencie: Rudolf Huna, Jiŕí Vašíček.

48:39

Sily na ľadovej ploche sa medzičasom vyrovnali.

48:20

Hra v tejto chvíli poriadne stratila na svojom tempe. Zdá sa, že hosťom dochádzajú sily. To by znamenalo, že o víťazovi je už prakticky rozhodnuté.