Play-off Chance ligy

Rytíři Kladno – HC Dukla Jihlava

3:2

po prodl. (0:0, 1:1, 1:1 - 1:0) Stav série: 1:2

17.03.2017, 18:00 • ČEZ stadion, Kladno • Semifinále • Michal Sobotka (@SobotkaMichal)

Tipsport: 1.95 4.15 3.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Štěstí se nakonec v prodloužení usmálo na domácí, kteří zásluhou Matěje Pekra urvali pro ně životně důležitý třetí zápas. Zítra série pokračuje čtvrtým duelem, který je na programu opět od osmnácti hodin. (20:40:52)

61:52

Kladno právě vstřelilo branku!
Tohle je zápas MATĚJE PEKRA! Hořava od mantinelu nahodil puk před branku, který Ulrych tečoval přesně před bývalého třebíčského útočníka a ten kompletuje hattrick. Asistence: Petr Ulrych, Petr Hořava.

61:28

Zásah jihlavské střídačky hru přerušuje.

60:52

Nejdůležitější zákrok Škarka přichází v nastavení. Tůma byl před ním sám, ale střelu z první mladý gólman skvěle chytil do lapačky.

60:41

Klozovu střelu vykopl betonem Škarek.

60:01

42 sekund zbývá z přesilovky Kladna, kterou domácí dohrají v prodloužení. Premiérovém v letošním prvoligovém play-off. Remíza je asi spravedlivým výsledkem. První třetina byla vyrovnaná, druhá patřila Jihlavě, třetí zase spíš Kladnu.

60:00

59:48

Ptáček nahodil před branku, ale tam si hosté Kladno pohlídali.

59:13

Růžička nabídl puk Pekrovi, který z první poslal kotouč do protipohybu Škarka, zároveň ale vedle branky.

58:57

Pekr ztratil puk, Jihlava jej vyhazuje. Začíná poslední minuta.

58:42

Oddechový čas si vybral Pavel Patera. Také on dobře ví, že tohle je velká šance pro Středočechy.

58:42

Domácí dostávají jedinečnou šanci na rozhodnutí. Obránce Šidlík dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

58:33

Ulrychova rána od modré končí na Škarkově betonu.

57:10

Dukla právě vstřelila branku!
Kladenští prohráli souboj v rohu a to vedlo k pohromě. Anděl vrátil podél Hanuljaka puk před branku a ADAM ZEMAN dopravil kotouč do volné svatyně. Asistence: Lukáš Anděl, Tomáš Čachotský.

56:52

Škarek vytáhl střelu Přikryla a vzápětí musel reagovat na odraz od brusle.

56:37

Šidlík svou střelou vybojoval, co chtěl. Hanuljaka donutil k zákroku a přerušení hry.

3:2

Branky a nahrávky: 33. Pekr (Tenkrát), 51. Pekr (Tenkrát), 62. Pekr (Ulrych, P. Hořava) – 21. Jiránek (Diviš, J. Skořepa), 58. Zeman (Anděl, Čachotský)

Rytíři Kladno: Hanuljak (Stahl) – J. Drtina, P. Hořava (A), Repe, David Růžička, Ulrych, Ptáček (A) – J. Kloz, Burger (C), D. Tůma – J. Strnad, R. Přikryl, Kubík – Tenkrát, Machač, Pekr – Cetkovský, Zikmund, Gratton – Redlich.

HC Dukla Jihlava: Škarek (M. Svoboda) – J. Říha, Kajínek, Bilčík, Dundáček, Kaláb, Šidlík, Půža – Jiránek, J. Skořepa, Diviš – Důras (A), Hubáček, Jergl – Čachotský (C), F. Seman (A), Zeman – Březina, Anděl, Danišovský.

Rozhodčí: Dědek, Mikula – Novák, Bryška