Česká para hokejová liga

SKV Sharks Karlovy Vary – HC Sparta Praha Sledge

6:1

konec (2:0, 0:0, 4:1) Stav série: 2:0

18.03.2017, 15:45 • Zimní stadion Ostrov • Utkání o bronz • Info o změnách stavu (Jan Chlubna)

Žraloci z Karlových Varů i ve druhém zápase série o bronz vstřelili Spartě šest branek a končí třetí, na Pražany zbyla čtvrtá příčka. Tímto utkáním ukončil svoji bohatou kariéru karlovarský útočník Ludvík Janko. Přeji příjemný zbytek soboty! (17:44:47)

41:49

Žraloci právě vstřelili branku!
KAREL WÁGNER kompletuje svůj hattrick v této třetině, Žraloci vedou už 6:1. Asistence: Jiří Berger, Luboš Nejedlý.

38:42

MICHAL GEIER posouvá Karlovy Vary už velmi blízko zisku bronzových medailí. Bez asistence.

31:43

Sparta právě vstřelila branku!
S góly se ve třetí třetině roztrhl pytel, hosté poprvé skórují zásluhou ZDEŇKA KRUPIČKY. Bez asistence.

31:18

Po pouhé minutě přidává KAREL WÁGNER další trefu. Asistence: Jiří Forgo.

30:19

Ještě rychleji než Berger v první třetině skóruje po začátku té třetí KAREL WÁGNER. Asistence: Michal Geier, Jiří Berger.

30:01

V prostřední části hry branka nepadla i přes šance na obou stranách a několik nastřelených tyček.

30:00

15:01

SKV Sharks Karlovy Vary: Mach (Bozděk) – Hrbek, Nejedlý, Berger, Geier, Forgo, Wágner, Haas, Karafiát, Janko, Kovářík.

HC Sparta Praha (sledge): Mekleš – Z. Krupička, Zapletal, Raul, J. Krupička, Novotný, Folík, Nachtigalová.

15:00

10:29

Na 2:0 zvyšuje opět JIŘÍ BERGER. Bez asistence.

00:27

Domácí tým se bleskově ujímá vedení gólem JIŘÍHO BERGERA. Asistence: Michal Geier.

00:01

Karovy Vary vedou v sérii o bronz nad Spartou Praha 1:0 na zápasy a dnes si v případě výhry pověsí domácí hráči na krk medaile za třetí místo. V Neratovicích uspěli Žraloci i přes bojovný výkon soupeře vysoko 6:2, ale nutno připomenout, že do série výrazně zasáhla absence zraněné stálice a opory, reprezentačního brankáře Michala Vápenky. Neexistuje na světě žádný srovnatelný gólman, který by tak dlouho a tak spolehlivě plnil roli základního stavebního kamene svého družstva na klubové i mezinárodní úrovni. Sparta nedisponuje druhým brankářem, a tak musí mezi tři tyče nasadit hráče z pole. V úvodním zápase série se této role zhostil Michal Mekleš.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:45 a budeme z něj přinášet změny stavu.

6:1

Branky a nahrávky: 1. Berger (Geier), 11. Berger, 31. Wágner (Geier, Berger), 32. Wágner (Forgo), 39. Geier, 42. Wágner (Berger, Nejedlý) – 32. Z.Krupička

HC Sparta Praha Sledge: Mekleš – Z. Krupička, Zapletal, Raul, J. Krupička, Novotný, Frolík, Nachtigalová

Rozhodčí: Glanc – T. Hanák, M. Hanák