26.02.2017, 08:00 • Fetisov Arena • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 2.68 3.9 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše, příště na počtenou! (10:30:14)
ČESKOSLOVENSKÁ STOPA:

Vladimír Sobotka (OMS) 1+1, 2 střely, čas na ledě 15:22
Dominik Furch (OMS) 25 zák., 4 góly, úsp. 86,2 %
Je hotovo, Vladivostok nakonec těsné vedení uhájil až do závěrečné sirény a snížil stav série na 1:2! Hokejisté Avangardu po celý zápas museli dotahovat náskok soupeře, na kuriózní trefu Kazakova, která padla necelých šest minut před koncem, už ale hosté nenašli odpověď.

59:41

S nahozením od modré si Bobkov poradil a nepustil Valentina Pjanova k dorážce, to už je svatyně Omsku odkrytá a hosté to zkoušejí v šesti!

59:28

Hokejisté Admiralu dopravili puk až za Furchovu svatyni, hosté zakládají další akci z hloubi vlastní třetiny.

59:01

Ve Fetisov Areně se právě rozběhla poslední minuta třetí třetiny!

58:15

Už v plném počtu hrající Admiral znovu zahrozil. Sergej Barbašev tvrdě vypálil z mezikruží, Furch si ale dokázal poradit!

57:31

Domácí hokejisté dokázali vyhodit kotouč do bezpečí, to už se čas na vyrovnání hostům začíná povážlivě krátit.

56:37

Pokus Lemťugova ukryl Bobkov ve své lapačce, hra je opět přerušena a vhazovat se bude v útočném pásmu Avangardu.

56:01

Komplikace pro domácí. Vadim Krasnoslobodcev (VLD) vyhodil kotouč na tribunu a vyfasoval za to dvouminutový trest.

55:53

Pestuško zkusil štěstí z pravého kruhu, Igor Bobkov byl ale ve správný čas na správném místě a bez potíží přerušil hru.

55:31

Domácí se soustředí především na defenzívu, hráči v modrých dresech teď vyhodili kotouč až k Jevgeniji Medveděvovi.

55:06

Avangardu zbývá na vyrovnání necelých pět minut, závěr třetí třetiny tak ještě bude hodně zajímavý.

54:13

54:13 Maxim KAZAKOV - 4:3

54:13

Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
MAXIM KAZAKOV poslal Admiral zpět do vedení, jeho trefy si ale rozhodčí nejdřív nevšimli a hra plynula vesele dál. Po přerušení hry se sudí šli radit s videorozhodčím, který prokázal platnost Kazakovovy trefy. Asistence: Daniil Kurašov.

53:59

Dnešní utkání sleduje 5828 diváků.

53:43

Nepovedená rozehrávka Admiralu doletěla až na zakázané uvolnění, hra se tak vrátí zpět před Bobkova.

4:3

Branky a nahrávky: 10. Barbašev (Tkačjov), 32. Kazakov (Alexejev), 36. Krasnoslobodcev (Žafjarov, Zemčjonok), 55. Kazakov (Kurašov) – 32. Sobotka (Pěrežogin, Lemťugov), 40. Pjanov (Sobotka, Martynov), 41. Chochrjakov (Lemťugov, Gustafsson)

Admiral Vladivostok: Bobkov (Serebrjakov) – Blum, Bartulis, Volčenkov, Morrisonn, Zemčjonok, Mnacjan, Koněv, Kurašov – Fisenko, Alexandrov, Krasnoslobodcev – Kazakov, Žafjarov, Alexejev – Wright, Tkačjov, Barbašev – Sigarjov, I. Ivanov, M. Plotnikov.

Avangard Omsk: Furch (Šilin) – J. Medveděv, Martynov, Gustafsson, Ahnelöv, Nikitin, Grigorjev, Orlov, Meňšikov – Sobotka, Lemťugov, Pěrežogin – Zubov, Pjanov, I. Michejev – Chochrjakov, Kučerjavenko, Samochvalov – Pestuško, Booth, Juňkov.

Rozhodčí: Sojn, Sidorenko – Metalnikov, Sirotkin