Sparta – Litvínov 3:1
15:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Gernát (Řepík, J. Hlinka), 17. Kumstát (Pech, Barinka), 28. Buchtele (Pech, Forman) – 18. M. Hořava (K. Pilař)
Třinec – Mountfield HK 4:1
15:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Dravecký (Marosz, Nosek), 24. Adamský (Nosek, M. Doudera), 51. Rákos (Roth), 55. Marek Růžička (Adamský) – 1. Džerinš (Vydarený, Köhler)
Chomutov – Mladá Boleslav 3:1
15:30, konec
Branky a nahrávky: 14. Skokan (Flemming), 39. Tomica (V. Růžička), 60. Poletín – 42. Hyka (Kurka, Hanzlík)
Liberec – Kometa Brno 1:2
16:00, konec
Branky a nahrávky: 53. Bartovič (Vantuch) – 23. Trška (J. Káňa), 52. M. Erat (Kováčik)
Plzeň – K. Vary 4:2
16:30, konec
Branky a nahrávky: 20. Kracík (T. Svoboda, Kratěna), 29. Stach (Kvasnička), 30. Martin Procházka (D. Sklenička, Kratěna), 37. Martin Procházka (Lev, D. Sklenička) – 4. Gríger (Benák, Skuhravý), 34. Kindl (Benák, Skuhravý)
Pardubice – Vítkovice 1:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Nahodil (Bárta, P. Sýkora) – 8. Klok (D. Květoň, Kolouch), 23. Baranka (Szturc, Balán), 45. P. Zdráhal (O. Roman, Olesz)
Olomouc – Zlín 3:0
18:30, konec
Branky a nahrávky: 31. Skladaný (Škůrek), 47. R. Vlach (Herman, J. Galvas), 60. Vyrůbalík (Herman, Konrád)
Los Angeles – Anaheim 4:1
22:05, konec
*Branky a nahrávky: 44. Toffoli (Pearson, Doughty), 48. Toffoli (J. Carter), 49. D. Brown (Kopitar, Gravel), 59. J. Carter (Kopitar, Pearson) – 17. Cogliano (Kesler, Silfverberg)
Columbus – NY Islanders 7:0
23:05, konec
*Branky a nahrávky: 6. J. Johnson (D. Savard, Hännikäinen), 13. Jenner (Atkinson, Dubinsky), 19. N. Foligno (Wennberg, Saad), 25. J. Anderson (Jenner, W. Karlsson), 38. J. Anderson, 47. N. Foligno (D. Savard, Wennberg), 54. D. Savard (Gagner, Saad)
New Jersey – NY Rangers 3:4
23:10, po prodl.
*Branky a nahrávky: 39. Henrique (B. Bennett, Parenteau), 41. Palmieri (Zajac, Hall), 42. Palmieri (A. Greene, Zajac) – 7. Kreider (Girardi, Zuccarello), 18. Lindberg (Fast, Holden), 56. Clendening (Kreider, Zibanejad), 62. Zibanejad (Skjei)
Nashville – Washington 5:2
23:10, konec
*Branky a nahrávky: 22. Josi (Forsberg, Johansen), 29. Forsberg (Arvidsson, Ellis), 32. Fisher (Ellis, P. K. Subban), 53. Josi (Johansen), 60. Arvidsson (Forsberg, Johansen) – 2. T. Wilson (Beagle, Winnik), 58. Kuzněcov (Carlson, Williams)
Toronto – Montreal 2:3
01:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 11. Matthews (Gardiner, J. van Riemsdyk), 42. Matthews (Hyman, W. Nylander) – 28. Pacioretty (Galchenyuk, A. Shaw), 37. Galchenyuk (Nestěrov, Beaulieu), 62. A. Shaw (Plekanec, Markov)
Pittsburgh – Philadelphia 4:2
02:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Crosby (Guentzel), 27. Bonino (Guentzel, Dumoulin), 42. Cullen (Fehr, Kühnhackl), 55. Ruhwedel (Malkin) – 32. Voráček (MacDonald), 47. Gostisbehere (Giroux, B. Schenn)
Colorado – Buffalo 5:3
04:10, konec
Branky a nahrávky: 3. Landeskog (Barberio, MacKinnon), 13. Grigorenko (Nieto, E. Johnson), 15. Barrie (Rantanen, Nieto), 37. Comeau (MacKinnon, Landeskog), 60. Landeskog (Comeau) – 18. Reinhart (Eichel, Ristolainen), 30. M. Foligno (Ju. Bailey, Girgensons), 38. Rodrigues (Ennis)
Vancouver – San Jose 1:4
04:10, konec
Branky a nahrávky: 33. D. Sedin (H. Sedin) – 24. Hertl (Tierney, J. Ward), 40. Marleau (Schlemko, Tierney), 52. Bødker, 55. Couture (Burns, Pavelski)
Dallas – Boston 3:6
18:35, konec
Branky a nahrávky: 25. Klingberg (Hudler, D. Shore), 32. Hudler (Ja. Benn, Seguin), 53. Seguin (Sharp, Klingberg) – 6. Marchand (Bergeron, Pastrňák), 7. Krejčí (Krug, Backes), 35. Vatrano (K. Miller, Spooner), 36. Bergeron (Marchand, Chára), 48. Bergeron (Marchand, Krug), 55. Spooner (Krug, Pastrňák)
Carolina – Calgary 1:3
21:00, konec
Branky a nahrávky: 5. V. Rask (Skinner, Hanifin) – 27. Ferland (J. Gaudreau, Brodie), 35. J. Gaudreau, 52. J. Gaudreau (Monahan, Brodie)
NY Rangers – Columbus 2:5
23:05, konec
Branky a nahrávky: 5. Rick Nash (Vesey, Stepan), 60. Fast – 2. Wennberg (D. Savard, Bjorkstrand), 7. Atkinson (Gagner, Werenski), 30. Wennberg (Bjorkstrand), 45. Atkinson (Dubinsky), 60. J. Anderson (W. Karlsson, Hartnell)
Nashville – Edmonton 5:4
23:12, konec
Branky a nahrávky: 5. Ellis (P. K. Subban, Järnkrok), 15. Forsberg (Neal, Johansen), 28. Fiddler (Josi, P. K. Subban), 36. C. Wilson (Neal, Ekholm), 42. Arvidsson (Neal, Josi) – 6. McDavid (Maroon), 35. Lucic (McDavid, Klefbom), 37. Letestu (Klefbom), 39. Eberle (Sekera)
Vladivostok – Omsk 4:3
08:00, konec (série 1:2)
Branky a nahrávky: 10. Barbašev (Tkačjov), 32. Kazakov (Alexejev), 36. Krasnoslobodcev (Žafjarov, Zemčjonok), 55. Kazakov (Kurašov) – 32. Sobotka (Pěrežogin, Lemťugov), 40. Pjanov (Sobotka, Martynov), 41. Chochrjakov (Lemťugov, Gustafsson)
Kunlun – Magnitogorsk 2:3
10:30, konec (série 0:3)
Branky a nahrávky: 18. Videll (Taimi, Mäntylä), 56. Jašin (Pereskokov, Mäntylä) – 35. Platonov (J. Birjukov, Antipin), 39. Mozjakin (Zaripov, Jan Kovář), 55. Zaripov (Mozjakin, Lee)
Barys – Čeljabinsk 3:1
12:00, konec (série 2:1)
Branky a nahrávky: 24. Dawes (Puškarjov), 41. Dawes, 59. Trivino – 20. Pestunov (Szczechura)
Ufa – Kazaň 4:3
12:30, konec (série 1:2)
Branky a nahrávky: 6. Kaprizov (Omark), 8. Kuljaš (Paršin, Lisin), 24. Omark (Lepistö, I. Grigorenko), 52. Lisin (Paršin) – 24. Malychin (Lukojanov), 32. Sekáč (Tokranov, Svitov), 34. Azevedo (Tokranov, Tkačjov)
Slavia – Kometa Brno 1:6
11:30, konec
Branky a nahrávky: 11. Havrda (Mareček, Křenek) – 4. Popelka (Vašíček, Holemý), 27. Malý (Konečný), 31. Vašíček (Furch), 47. Popelka (Vašíček, Sedláček), 50. Hubáček (Bartes, Jedlička), 57. Kučeřík (Konečný)
Mladá Boleslav – Liberec 2:3
12:00, konec
Branky a nahrávky: 29. Dobša (Zajíček, Simon), 43. Moucha (Dobša, Závora) – 11. Nikolič (Cikhart, Virág), 19. Strnad (Cikhart), 23. Cikhart (Moc)
Mountfield HK – HC Plzeň 6:4
12:00, konec
Branky a nahrávky: 9. V. Síla (Morong, Záliš), 10. Jušta (Kašpar, Janda), 24. Perička (Morong, V. Síla), 35. M. Soukup (Kašpar, Bieniek), 43. Morong (Bieniek), 49. V. Síla (Morong) – 3. Lang (Mužík), 9. Slanina (Staněk, Malát), 32. Mužík (Lang, Novák), 40. Novák (Váchal, Slanina)
Č. Budějovice – HC Litvínov 1:11
12:00, konec
Branky a nahrávky: 22. Kouba (Ryba) – 2. Kitzberger, 17. Šarlinger (Háva), 21. Bartoš (Myšák, Berka), 28. Jouza (Stehlík, Bartoš), 29. Myšák (Jindra, Kysela), 31. Berka (Šarlinger), 43. Myšák, 46. Myšák (Bartoš), 54. Šalinger, 57. Myšák, 57. Najman (Berka)
Jihlava – Havířov 3:1
12:00, konec
Branky a nahrávky: 37. Čermák (Piskač), 46. Rašín (V. Brož, Svoboda), 60. Chlubna – 45. Tomeček (Szturc, Pindel)
Sparta – Letňany 6:2
12:15, konec
Branky a nahrávky: 1. Vitouch (Klimo, Rubeš), 5. Prymula (Pšenička, Slavíček), 12. Prymula (Kumpošt, Pšenička), 35. Pšenička (Kumpošt), 49. Klimo (Čermák, Prymula), 50. Prymula (Čermák, Pšenička) – 17. Klikorka (Adamec, Krchňák), 19. Vrba (Riley, Besalčenko)
Kobra – Kladno 2:4
12:30, konec
Branky a nahrávky: 21. Ksandr (Doležal), 55. Doležal (Ksandr, Rubeš) – 23. Šimek (Staněk), 25. Urban, 31. Bernat (Kulma), 49. Urban (Bernat)
Poruba – Vsetín 0:4
13:15, konec
Branky a nahrávky: 7. Jenáček (Kuboš, Lobodowski), 27. Adámek (Kuboš, Lobodowski), 43. Adámek (Lobodowski, Jenáček), 56. Navrátil (Kuboš, Lobodowski)
Tábor – Pardubice 2:12
13:30, konec
Branky a nahrávky: 15. Petřík (Lang), 44. Volčík (Hubata) – 13. Zeman (Jelínek), 16. Zeman (Tobiáš), 25. Rohlík (Lašák), 27. Zeman (Secký), 33. Hledík (Rouha), 40. Hledík (Kaštánek), 52. Lašák (Rohlík), 53. Pejzl, 54. Lašák (Šír), 57. Zeman (Pejzl, Tobiáš), 57. Tobiáš (Jelínek), 59. Rouha (Kaštánek)
Žďár n/S – Vítkovice 3:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Hromádka (Jindra, Trejbal), 2. Hromádka, 12. Jindra (TS) – 24. Tvrdý, 31. Zajíc (Vjačka), 35. Ivan (Vjačka, Moškoř), 54. Pastor (Ivan)
Nitra – Trenčín 4:3
15:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Kutálek (Mezei, Krištof), 22. Kutálek (Tvrdoň, Krištof), 34. Kutálek (Mezei, Pupák), 54. Šille (Šiška, Meland) – 11. Vopelka (Hecl, Hossa), 27. Šimun, 58. Ručkay (Sojčík, Trška)
Žilina – Zvolen 6:3
15:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Stupka (Holovič), 18. Handlovský (Hruška, Čížek), 32. Ťavoda (Handlovský, Hovorka), 45. Hovorka (Handlovský, Hruška), 51. Hruška (Stupka, Konečný), 52. Húževka (Hovorka, Čížek) – 3. Lušňák (Puliš), 13. Novák Lukáš (Mráz, Klhufek), 31. Puliš (Zuzin, Lušňák)
Poprad – Lipt. Mikuláš 2:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Mlynarovič (Svitana), 9. Lichanec (Štrauch, Bjalončík) – 7. Uram (M. Sukeľ), 46. Kriška (Bagin, Nádašdi), 47. Kadlubiak (Lištiak), 50. Ri. Huna (Ró. Huna, Stehlík)
Košice – Nové Zámky 5:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 30. Matejka (Hričina, Boltun), 37. Nagy (Matejka, Vašíček), 42. Milý (Boltun, Hričina), 46. Nagy (Suja), 50. Deyl (Jenčík, Bicek) – 44. Novotný (Kučkin)
Žďár n/S – Tábor 12:2
14:15, konec (17)
Branky a nahrávky: 1. Faizrakhmanov (Gergel, Pytlík), 2. Koudelka (Březina), 7. Melichar (Marek), 10. Nagy (Cibula), 23. Cibula (Nagy), 24. Faizrakhmanov (Pytlík), 33. Faizrakhmanov (Pytlík, Poizl), 36. Gergel (Pytlík, Nagy), 36. Koudelka, 38. Pytlík (Poizl), 55. Faizrakhmanov (Cibula), 58. Berčík – 18. Škrdleta (Ledecký), 25. Himpan
Linz – Znojmo 2:4
11:30, konec
Branky a nahrávky: 2. Maurer (Mayrhofer, Schwarzbauerer), 32. Freunschlag (Kleiss, Gaspar) – 39. Růžička (Zmeškal, Fruhwirt), 43. Fruhwirt (Janás, Zmeškal), 44. Stromko (Oščádal), 60. Janás
Kobra Praha B – Hvězda Praha 3:5
*20:30, konec
Branky a nahrávky: 21. Gron, 35. Lacina (Král), 50. Dostál (Gron, Svoboda) – 1. Veselý (Veselý, Nacházel), 7. Klement (Klečka), 9. Křížek (Klement), 11. Fuks (Janoušek), 56. Suda (Křížek, Klečka)
Žižkov Praha – Letňany 4:8
17:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Bíza (Dufek), 17. Sedliský (Bíza), 43. Straka, 57. Bíza (Kašpar) – 3. Mišner (Mrázek), 21. Štěpán (Božilov), 24. Mišner (Šramota, Božilov), 35. Kadaně (Šramota), 39. Mrázek (Neumann), 55. Božilov (Mišner), 58. Božilov (Major, Bílek), 59. Mišner (Štěpán, Šulc)
N. Město n. M. – Opočno 4:2
17:00, konec (Baráž)
Branky a nahrávky: 3. Praus, 11. Laš (Lochmann), 17. Vlček (Pojkar, Škoda), 27. Škoda (Vlček, Pojkar) – 31. Srpek, 57. Řehák (Hejduk)
HC Jičín – Nová Paka 4:1
17:00, konec (Baráž)
Branky a nahrávky: 27. Borovec, 38. Vajsejtl (Kollman), 38. Nový (Němec), 60. Artl (Vajsejtl) – 1. Kadeřábek (Hric)
Dvůr Králové n. L. – Náchod 6:1
17:00, konec (Fin, série 1:0)
Branky a nahrávky: 7. Filip (Hamerský, Luštinec), 9. Filip (Luštinec), 25. Ježek (Filip, Hamerský), 26. Sedláček (Lelka), 41. Rutrle (Luštinec), 57. Fořt (Polák) – 20. Janoušek (Kodym, Ježek)
HC Děčín B – Lomnice n/P 3:6
13:30, konec (SF)
Branky a nahrávky: 16. Hercog (Trmal), 30. Hercog (Trmal), 53. Michajličenko (Trmal) – 16. Srnský, 29. Drahoňovský (Syrovátka, Rudiš), 35. Drahoňovský (Špaček, Kedršt), 40. Rudiš (Kedršt, Martinec), 42. Kalfiřt (Kinčl, Martinec), 60. Rudiš
Frýdlant – Gepardi Jablonec 1:13
17:00, konec (SF)
Branky a nahrávky: 53. Kolmann – 8. Herda (Tomíček, Burkoň), 19. Tomíček (Duda), 20. Svoboda (Šebesta, Šesták), 25. Tomíček, 26. Šesták (Pabiška, Šebesta), 26. Dvořák (Chládek), 28. Tomíček, 35. Šesták (Pabiška), 41. Burkoň (Tomíček, Herda), 47. Burkoň (Tomíček, Šesták), 47. Svoboda (Šebesta), 49. Chládek (Dvořák), 51. Kapoun (Tomíček, Herda)
Moravská Třebová – Světlá nS 7:6
17:00, po prodl. (SF, série 1:0)
Branky a nahrávky: 7. Rosendorf (Duba), 12. Ministr, 17. Řehulka (Kutmon, Rosendorf), 30. Schneider (Pokorný), 46. Čikl (Rosendorf, Polák), 48. Čikl (Aulehla, Duba), 63. Kvapil (Aulehla, Čikl) – 14. Křišťan (Žák, Včela), 22. Kubát (Blažek), 30. Doležal (Štros, Blažek), 33. Dolinský (Šíma, Blažek), 36. Šíma (Dolinský), 45. Urban (Včela, Včela)
Česká Třebová – Chrudim 5:3
17:00, konec (SF, série 1:0)
Branky a nahrávky: 4. Jindřich (Zadina), 23. Fúzik (Jindřich, Zadina), 27. Fúzik (Jindřich, Zadina), 29. Jindřich (Boruch, Fink), 47. Fúzik (Jindřich, Zadina) – 3. Kišš (Burkoň, Polák), 27. Haltuch (Novák), 56. Haltuch (Karásek)
Humpolec – Milevsko 4:9
17:00, konec
Branky a nahrávky: 22. Hřeben (Jelínek, Vitera), 34. Vitera, 43. Jelínek (Hřeben), 47. Jelínek (Hřeben, Hubata) – 3. Polodna (Radosta), 17. Müller (Polodna, Štych), 29. Hamerle (Radosta), 36. Radosta (Bartůněk), 37. Radosta (Hamerle), 47. Novotný (TS), 53. Štych (Polodna, Nevolný), 58. Polodna (Radosta), 58. Sláma (Müller)
Hluboká n.V. – Veselí nLuž. 3:2
17:00, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 36. Miler (Oulík), 48. Štěpán (Šimek, Moudrý), rozh. náj. Šimek – 12. Mikeska (Čáp), 37. Čáp (Pichler)
Soběslav – Strakonice 2:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 50. Hraňo (Hák, Smíšek), 55. Pánek (Hák, Žákovský) – 23. Dlouhý (Křenek, Hrubý), 30. Křenek (Ruda, Dlouhý), 35. Všetečka, 49. Dlouhý (Vráblík, Křenek), 54. Ruda
Tábor B – Č. Krumlov 1:15
18:30, konec
Branky a nahrávky: 42. Prchal – 8. Šulčík (Šulčík, Čížek), 11. Lukeš (Šulčík), 12. Šulčík (Lukeš, Čížek), 14. Galistl (Cifreund), 15. Šulčík (Šulčík), 19. Unger (Uhlíř, Štěrba), 20. Šulčík (Šulčík), 24. Šulčík (Andrýsek, Šulčík), 26. Fučík (TS), 38. Malovec (Šulčík, Lukeš), 39. Klíma (Unger, Andrýsek), 48. Unger (Šulčík, Vojta), 54. Šulčík (Štěrba, Šulčík), 55. Fučík (Galistl), 56. Šulčík
Cheb – Mar.Lázně 9:2
*16:30, konec (Fin)
Branky a nahrávky: 4. Truhlář (Boušek), 27. Bečvář (Novotný), 33. Stoklásek (Formánek, Boušek), 36. Boušek (Kala, Novotný), 48. Novotný (Bečvář, Formánek), 51. Novotný, 57. Bečvář (Boušek, Formánek), 58. Šafařík (Kala), 59. Šafařík (Hála) – 2. Kohout (Černý, Petr), 56. Priškin (Škárka, Kohout)
Čerti Ostrov – Trstěnice 2:4
*17:15, konec (3.–4.)
Branky a nahrávky: 13. Bláha (Troška, Kabyl), 44. Bláha (Troška, Fencl) – 20. Loskot (Brytkov), 38. Salva, 51. Salva (Bubla, Sádlo), 55. Salva (Loskot)
Klatovy – Kaznějov 5:6
17:30, po s.n. (0:1) (SF)
Branky a nahrávky: 22. Dvořák (Pitel), 24. Hochman, 36. Vizinger (Vondryska, Čuban), 38. Vraný (Vondryska), 45. Bouček (Vizinger, Čuban) – 6. Pejchar (Baďouček), 9. Potůček (Baďouček), 14. Markov (Dobrý), 33. Markov (Hanzlíček, Dobrý), 35. Dobrý (Urbánek), rozh. náj. Samek
Lev Benešov – Mělník 2:3
17:00, konec (SF)
Branky a nahrávky: 34. Kočí, 56. Holeš – 14. Šubrt (Prejza), 38. Litera, 45. Litera
Slaný – Černošice 4:2
17:00, konec (SF)
Branky a nahrávky: 8. Novák (Kubinčák), 14. Kasala (Lapáček), 49. Sekerka, 60. Kasala – 1. Antoš (Staněk), 19. Frank