po prodl. (1:1, 1:1, 0:0 - 1:0) Stav série: 2:2

28.02.2017, 10:30 • Fetisov Arena • Lukáš Jasoněk

Tipsport: 2.68 3.9 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa

Dominik Furch (Omsk) – 22 zákroků, úspěšnost 91.43%, 3 inkasované góly (13:32:28)
V tomto utkání byly síly obou mužstev vyrovnané a o vítězi muselo rozhodnout až prodloužení. V něm se prosadil James Wright a díky jeho trefě Admiral Vladivostok vyrovnal stav osmifinálové série na 2:2.

70:08

70:08 James WRIGHT - 3:2

70:08

Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
V hledišti Fetisov Areny propukla obrovská radost, protože domácí tým vítězí! Tkačjov zpoza brány adresoval přihrávku JAMESI WRIGHTOVI a jeho jedovku z okraje levého kruhu zastavila až síť. Asistence: Vladimir Tkačjov.

68:59

Booth v levém kruhu dojel volný kotouč a svižnou ranou donutil Bobkova k zákroku.

68:11

67:55

Krasnoslobodcev zajel za bránu a tam byl od kotouče v souladu s pravidly odstaven.

67:20

Hokejistům Vladivostoku činí potíže udržet útočnou zónu.

66:11

Avizované vyloučení v týmu Avangard Omsk (Nikita Nikitin – 2 min., podražení).

66:10

Při signalizované výhodě se domácí dostali do přečíslení dva na jednoho. Fisenko situaci vyřešil přihrávkou na svého kolegu, ale tomu se zakončit nepovedlo.

65:50

Meňšikov zvolil nahození na Bobkova a strážce vladivostocké klece přerušil hru.

64:51

Momentálně se puk nachází na holích hostujících hráčů, kteří hledají mezery v obraně Admiralu.

62:28

Alexejev vypálil z levého kruhu, proti jeho střele z otočky Furch znovu vytáhl své lapací zařízení.

61:54

Furch máchl lapačkou a nechal si do ní spadnout puk po střele od modré čáry.

60:38

Prodloužení začalo z obou stran velice opatrně.

60:01

Hodina čistého času vítěze čtvrtého utkání osmifinálové série neurčila. Rozhodovat se tak bude v prodloužení.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

3:2

Branky a nahrávky: 13. Kazakov (Volčenkov, Morrisonn), 31. Tkačjov (Blum, Morrisonn), 71. Wright (Tkačjov) – 9. Burdasov (Lemťugov), 28. Burdasov (Kučerjavenko)

Admiral Vladivostok: Bobkov (Serebrjakov) – Blum (A), Bartulis, Volčenkov, Morrisonn, Zemčjonok (C), Mnacjan, Koněv, Kurašov – Fisenko (A), Alexandrov, Krasnoslobodcev – Kazakov, Žafjarov, Alexejev – Wright, Tkačjov, Barbašev – Sigarjov, I. Ivanov, M. Plotnikov.

Avangard Omsk: Furch (Šilin) – Gustafsson, Ahnelöv, J. Medveděv, Meňšikov, Nikitin, Grigorjev (A), Děrvuk, Orlov – Sobotka (C), Lemťugov, Chochrjakov (A) – Zubov, Pjanov, I. Michejev – Pěrežogin, Kučerjavenko, Burdasov – Pestuško, Booth, Juňkov.

Rozhodčí: Odinš, Sidorenko – Metalnikov, Sirotkin