NHL

New York Rangers – Columbus Blue Jackets

2:5

konec (1:2, 0:1, 1:2)

26.02.2017, 23:05 • Madison Square Garden, New York • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 2.26 3.8 2.83 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše, příště na počtenou! (01:51:49)
TŘI HVĚZDY ZÁPASU:

1. Cam Atkinson (CBJ) 2+0
2. Sergej Bobrovskij (CBJ) 28 zák., 2 góly, úsp. 93,3 %
3. Alexander Wennberg (CBJ) 2+0
ČESKOSLOVENSKÁ STOPA:

-
Je dobojováno, Columbus po včerejší vysoké výhře 7:0 nad New York Islanders obral o body další celek z Big Apple, tentokrát slavné Rangers. Columbuští měli prakticky po celý zápas navrch a nakonec zvítězili pohodlně 5:2, Jackets se tak v tabulce Metropolitní divize posouvají na třetí místo právě na úkor jejich dnešního soupeře.

59:59

59:59 Jesper FAST - 2:5

59:59

Rangers právě vstřelili branku!
Domácím se ještě v samotném závěru podařilo snížit, zhruba 0,3 sekundy před koncem překročila brankovou čáru střela JESPERA FASTA z mezikruží. Na vítězi tohoto utkání už to ale nic nezmění. Bez asistence.

59:36

59:36 Josh ANDERSON - 1:5

59:36

Columbus právě vstřelil branku!
Další krásná akce Columbusu znamená pátý gól v Lundqvistově síti. Hartnell s Karlssonem vybojovali kotouč za brankou a druhý jmenovaný ho posunul na JOSHE ANDERSONA, který bekhendem uklidil kotouč pod břevno! Asistence: William Karlsson a Scott Hartnell.

59:01

V Madison Square Garden už se odehrává poslední minuta třetí třetiny a zápas už se v podstatě jen dohrává.

58:00

Domácím už se čas začíná rychle krátit, Columbus i dvě minuty před koncem drží pohodlný náskok a kráčí k zisku důležitých dvou bodů.

57:01

Teď ale před Bobrovským vznikla pořádná mela a hostující brankář měl i štěstí. Pokud mne nešálí sluch, Kreiderova dorážka z bezprostřední blízkosti se otřela o tyčku!

56:37

Kombinace Rangers je hodně předvídatelná. Domácí adresují všechny puky na Brandona Pirriho, zároveň ale nikdo necloní před brankou, a tak si Bobrovskij připisuje jeden rutinní zákrok za druhým.

55:56

Rangers se ani v této přesilovce zatím příliš nedaří, hráči v modročervených dresech se ne a ne dostat k souvislejšímu tlaku v útočném pásmu.

55:02

Sergej Bobrovskij podrazil Zibanejada a dvouminutový trest za něj odchází odpykat Scott Hartnell (CBJ).

54:12

Svěřenci Johna Tortorelly jsou totiž s každou odehranou minutou blíže a blíže vítězství, Rangers jsou aktuálně směrem do útoku vcelku bezmocní.

53:16

Sledujeme hlušší pasáž hry se spoustou nepřesností na obou stranách. Hraje se prakticky bez přerušení, což vyhovuje spíše columbuským hokejistům.

52:29

Jones s Werenskim zachytili nepovedenou rozehrávku Rangers, jim samotným už se ale kloudně rozehrát nepodařilo.

2:5

Branky a nahrávky: 5. Rick Nash (Vesey, Stepan), 60. Fast – 2. Wennberg (D. Savard, Bjorkstrand), 7. Atkinson (Gagner, Werenski), 30. Wennberg (Bjorkstrand), 45. Atkinson (Dubinsky), 60. J. Anderson (W. Karlsson, Hartnell)

New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – McDonagh (C), Girardi (A), M. Staal (A), Holden, Skjei, Clendening – Vesey, Stepan, Rick Nash – Kreider, Zibanejad, Zuccarello – Grabner, K. Hayes, J. T. Miller – Lindberg, Pirri, Fast.

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – Werenski, S. Jones, J. Johnson, D. Savard, R. Murray, Nutivaara – N. Foligno (C), Wennberg, Bjorkstrand – Jenner (A), Dubinsky (A), Atkinson – Hännikäinen, W. Karlsson, J. Anderson – Hartnell, Gagner, Saad.

Rozhodčí: Skillitier, Sutherland – Nowak, Rody

Diváci: 18006

01:02 CBJ 0:1 Wennberg (D. Savard, Bjorkstrand)
04:07 NYR 1:1 Rick Nash (Vesey, Stepan)
06:05 NYR 2 Clendening, hrubost
06:47 CBJ 1:2 Atkinson (Gagner, Werenski)