1:6

konec (1:1, 0:2, 0:3)

26.02.2017, 11:30 • Tomáš Vogl

To je pro dnešek z Edenu vše, přeji Vám příjemný zbytek neděle. (13:34:52)
Zápas končí, brno potvrdilo roli favorita a poráží Slavii rozdílem třídy 1:6. v závěrečné dvacetiminutovce se nejprve prosadil Popelka po krásné přihrávce Vašíčka zpoza klece, poté v 50. minutě zvýšil na 1:5 zblízka Hubáček a gólový účet zápasu uzavřel v 57. minutě Kučeřík bombou od modré čáry.

59:59

Ještě je tu poslední zakázané uvolnění Komety.

59:10

Kubánkova kouzla s pukem alespoň trochu vykouzlila úsměv na tváři domácích fanoušků.

58:29

Burda zvolil místo zpracování pouze protečování puku do útočné třetiny, tam mu však nenajížděl žádný spoluhráč.

58:18

Tygřím skokem zastavuje Dusil puk a bude se vhazovat.

57:57

A nyní i Palát pěkně zostra zametl s protihráčem.

57:20

vojinovič přišpendlil Žáka na mantinel, ten se ztěžka zvedá.

57:09

Modrobílí dohrávají zápas v útočném pásmu.

56:17

Kometa právě vstřelila branku!
Bomba od modré znamená šestý gól favrita. RADEK KUČEŘÍK se napřáhl a trefil přesně k pravé tyči, Dusil zůstal bez šance. Asistenmce: Jakub Konečný

55:58

Přeci jen je tu ale šance na druhé straně, Křenek předjel svého strážce a bekhendovou dorážkou zaměstnal Kašpara.

55:21

Slavia už se potýká s nedostatkem sil a hosté se snaží o pohledné akce. Jejich plány se snaží přerušit napadající Švec.

54:52

Žádný problém pro Němečka se slabou střelou Žáka.

54:28

Kubánek přečetl úmysl v rozehrávce Brna a nahodil puk na Kašpara, ten zasahuje.

53:30

Mareček konečně také zaznamenal střelu pro svůj tým, ta se ale nevešla mezi tři tyče a z protiůtoku se musel vyznamenat krásným zákrokem lapačkou Dusil.

52:42

Čapak teď hezky projel středním pásmem, když měl ale namířit přihrávku na najíždějícího útočníka, tak ho opět zradila přesnost.

51:58

Hubáček s Bartošem opět zaměstnávají soupeřovu obranu útočnými manévry.

51:23

Nyní se Švec sympaticky pokusil obrat hosty o kotouč, nakonec získal alespoň vhazování před Kašparem.

1:6

Branky a nahrávky: 11. Havrda (Mareček, Křenek) – 4. Popelka (Vašíček, Holemý), 27. Malý (Konečný), 31. Vašíček (Furch), 47. Popelka (Vašíček, Sedláček), 50. Hubáček (Bartes, Jedlička), 57. Kučeřík (Konečný)

HC Slavia Praha: Němeček (Dusil) – Stejskal, Moravec, Mareček, Čapka, Palát, Vymětal – Kubánek, Švec, Vojinovič, Urych, Křenek, Havrda, Labuzík, Petrák, Jágr, Burda

HC Kometa Brno: Kašpar (Vystavěl) – Holemý, T. Sedláček, Kučeřík, Furch, J. Sedláček, Studený – Žák, Popelka, Konečný, Hubáček, Meluzín, Jedlička, Malý, Rašovský, Vašíček, Bartes

Rozhodčí: Prchal – Huryta, Kučera

01:32 SLA 2 Vymětal, držení protihráče
03:32 KOM 0:1 Popelka (Vašíček, Holemý)
09:32 KOM 2 Sedláček, podražení
10:24 SLA 1:1 Havrda (Mareček, Křenek)
26:22 KOM 1:2 Malý (Konečný)