5:4

konec (2:1, 2:3, 1:0)

26.02.2017, 23:12 • Bridgestone Arena, Nashville • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.15 3.76 3.06 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (02:08:25)

Trestné minuty: 8:10
Dramatický zápas je u konce a domácí se mohou radovat z těsné výhry 5:4. Třetí třetina přinesla sice pouze jedinou branku, ve 42. minutě využil přesilovku Viktor Arvidsson, ale to neznamenalo, že se hrál nudný hokej. Zejména hosté se snažili o gólový zápis a Rinne se měl v brance co otáčet. Společně se svými spoluhráči to ale zvládl ustát a stal se jedním z hrdinů tohoto utkání.

59:46

Hosté jdou do čtyř a to je asi konec jejich nadějí. Dvě minuty za podražení dostal Patrick Maroon.

59:35

Rinne už byl překonaný, na brankové čáře jej ale skvěle zastoupil Ryan Ellis. Tomu teď patří aplaus celé arény.

59:21

Před vhazováním si ještě domácí trenér bere oddechový čas.

59:21

Další zakázané uvolnění Nashvillu.

58:49

Fiddler mohl rozhodnout, stál však k brance zády a jeho bekhend tak šel naslepo. Navíc jeho bekhendový pokus hosté zblokovali.

58:17

No a znova. Tohle Ellisovi moc nevyšlo.

57:59

Wilson mířil přes celé kluziště do opuštěné branky, těsně ji však minul. Další zakázané uvolnění.

57:49

Talbot je na střídačce, začíná power-play Edmontonu.

57:49

Nyní to ale nevyšlo, Nashville tak nemůže střídat a vhazovat se bude po levici Pekky Rinneho.

57:33

Domácí pouze vyhazují puky ze svého pásma tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.

56:51

Fiddler pouze zavezl puk do útočného pásma, ke střele se vůbec nedostal.

56:04

Klefbomova střela od modré nebyla přesná, skončila na zadním mantinelu.

5:4

Branky a nahrávky: 5. Ellis (P. K. Subban, Järnkrok), 15. Forsberg (Neal, Johansen), 28. Fiddler (Josi, P. K. Subban), 36. C. Wilson (Neal, Ekholm), 42. Arvidsson (Neal, Josi) – 6. McDavid (Maroon), 35. Lucic (McDavid, Klefbom), 37. Letestu (Klefbom), 39. Eberle (Sekera)

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Ellis, Josi (A), P. K. Subban, Ekholm, Y. Weber, Irwin – Arvidsson, Johansen, Forsberg – C. Smith, Fisher (C), Fiala – Watson, Järnkrok, C. Wilson – Neal (A), Fiddler, Zolnierczyk.

Edmonton Oilers: Talbot (Brossoit) – Russell, Sekera, Benning, Klefbom, A. Larsson, Nurse – Draisaitl, McDavid (C), Maroon – Eberle, Nugent-Hopkins (A), Lucic (A) – Kassian, Letestu, Caggiula – Pakarinen, Khaira, Hendricks.

Rozhodčí: Peel, Dwyer – Murphy, Knorr

Diváci: 17 113

04:14 EDM 2 HL příliš mnoho hráčů, odpyká Maroon
04:55 NSH 1:0 Ellis (P. K. Subban, Järnkrok)
05:23 EDM 1:1 McDavid (Maroon)
14:23 EDM 2 Russell, krosček