15.01.2017, 15:00 • Tipsport arena • Marek Votke (@MaraVotke)

45:58

Tomáš Jelínek inkasuje další menší trest, tentokráte za krosček, a Kometa si zahraje další přesilovku.

41:03

Máme tu další současné vyloučení. Tomáš Jelínek (PCE) a Erik Meluzin (KOM) inkasují dvě minuty za hákování, respektive za držení hole.

39:33

Rozhodčí je nucen znovu vylučovat, a to na obou stranách. Radek Šír (PCE) inkasuje dvě minuty za hrubost a dvě plus dvě minuty za hrubost dostává Václav Rašovský (KOM).

36:37

Tomáš Jelínek dostává dvě minuty za podražení a Brno si zahraje další přesilovku.

30:41

Brněnští dnes hrají opravdu tvrdě a výsledkem je další desetiminutový osobní trest za zásah do oblasti hlavy a krku, který inkasuje Jan Holemý. Dvě minuty odpyká Petr Žák.

28:01

Máme tu další vyloučení. Dominik Pejzl dostává dvě minuty za podražení a posílá svůj tým do tří proti čtyřem.

27:32

Přesilovka ale trvala pouze osmnáct vteřin. Jan Sedláček předvedl další hrubý zákrok ze strany hostů a inkasuje dvě plus deset minut osobního trestu za naražení zezadu. Trest odpyká Sebastian Bartes.

27:14

Michal Hrádek (PCE) hákoval svého soupeře a nabízí Brnu dvouminutovou přesilovku.

21:08

Hostující kapitán Dominik Vašíček se provinil proti pravidlům a dostává dvě minuty za držení.

12:35

Tomáš Zeman dostává dvě minuty za sekání a Kometa si zahraje další přesilovku.

07:45

Máme tu další vyloučení. Adam Popelka dostává dvě minuty za podražení.

07:10

David Matěcha (PCE) inkasuje dvě minuty za vysokou hůl a Petr Žák (KOM) za sekání.

06:09

Přesilovku si zahrají také domácí. Erik Meluzin nepříjemně poslal svého soupeře na mantinel a inkasuje 2 minuty + 10 minut osobní trest. Dvě minuty odsedí Sebastian Bartes.

01:38

Petr Antoníček napadl svého soupeře a nabízí Brnu první přesilovou hru.

3:4

Branky a nahrávky: 12. Šír (Jelínek, Zeman), 12. Lašák (Koffer, Antoníček), 18. Koffer (Pejzl, Antoníček) – 2. Kavický (Meluzin), 13. Popelka (Kučeřík), 25. Meluzin (Kučeřík), 31. Malý

HC Dynamo Pardubice: Klas (Nečas) – Pejzl, Kaštánek, Matěcha, Hrádek, Odehnal, Jelínek, Secký – Hebek, Šír, Zeman, Antoníček, Koffer, Hledík, Rouha, Rohlík, Lašák, Tobiáš.

HC Kometa Brno: Kašpar (Vystavěl) – Holemý, Kučeřík, Sedláček, Studený – Žák, Popelka, Hubáček, Fajmon, Meluzín, Jedlička, Malý, Kavický, Rašovský, Vašíček, Bartes.

30:34 KOM 3:4 Malý
30:41 KOM 2+10 Holemý, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku, odpyká Žák
36:37 PCE 2 Jelínek, podražení
39:33 PCE 2 Šír, hrubost