3:2

po prodl. (1:0, 0:1, 1:1 - 1:0)

15.01.2017, 04:20 • Staples Center, Los Angeles • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.85 3.9 3.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou neděli a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (07:14:01)

Trestné minuty: 8:8
Tak prodloužení dlouho netrvalo, oba týmy jej pojaly velmi útočně a jedna z akcí se ujala. K radosti fanoušků to bylo na domácí straně a Jeff Carter střelou do horní části branky rozhodl o tom, že prémiový bod zůstane v Los Angeles.

61:36

61:36 Jeff CARTER - 3:2

61:36

Los Angeles právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto. Domácí využili více prostoru na ledě, vřítili se do pásma, Muzzin přesným pasem vybídl JEFFA CARTERA a ten se trefil do horní části Hutchinsonovy branky – 3:2. Asistence: Jake Muzzin, Anže Kopitar.

60:28

Před Budaje se s pukem natlačil Byfuglien a snažil se jej prostřelil. Gólman Los Angeles však stál výborně a vykryl soupeři nejlepší úhel.

60:01

Šedesát minut o vítězi nerozhodlo, byť blíže k němu měli hosté. Ti se ve 48. minutě dostali do vedení, když se nahozením od modré čáry prosadil Dustin Byfuglien. Los Angeles pak přidalo na tempu a důrazu v útočném pásmu a výsledkem bylo srovnání z hole Dustina Browna. Zápas už mohl skončit, domácí v závěru trefili dvě tyčky, další gól už ale nepadl. Čeká nás tak prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:40

Martinez tlačil puk před branku, hosté se zvládli ubránit.

58:56

Fobert svým pokusem od modré minul, puk je nyní mimo útočné pásmo Los Angeles.

58:05

Kopitar se uvolnil na pravém křídle, dostal se však už z úhlu a Hutchinsona nepřekvapil.

57:50

Málem to bylo 3:2, Clifford si před brankovištěm zpracoval neposedný puk, překonal i Hutchinsona, jeho bekhend orazítkoval obě tyčky a vylétl ven!

57:34

Branku nenašlo ani Lowryho nahození od modré.

3:2

Branky a nahrávky: 4. Gáborík (Kopitar, Martinez), 55. D. Brown (Kopitar, Forbort), 62. J. Carter (Muzzin, Kopitar) – 36. Stafford (Perreault, Scheifele), 48. Byfuglien (Wheeler, Perreault)

Los Angeles Kings: Budaj (Zatkoff) – Doughty (A), Forbort, Martinez, Muzzin, Gravel, McNabb – Lewis, Kopitar (C), Gáborík – D. Brown, J. Carter (A), Pearson – Setoguchi, Dowd, Clifford – Nolan, N. Shore, King.

Winnipeg Jets: Hutchinson (Hellebuyck) – Byfuglien (A), Morrissey, Trouba, Enström, Postma, Stuart – Wheeler (C), Little, Perreault – Stafford, Scheifele (A), Ehlers – Armia, Lowry, Matthias – Thorburn, Petan, Copp.

Rozhodčí: Luxmore, Walsh – Knorr, Galloway

Diváci: 18 230

03:19 LAK 1:0 Gáborík (Kopitar, Martinez)
06:34 WPG 2 Enström, držení protihráče
17:11 WPG 2 Lowry, zásah do hlavy nebo krku
20:55 LAK 2 příliš mnoho hráčů, odpyká Clifford