2:3

po prodl. (0:2, 0:0, 2:0 - 0:1)

15.01.2017, 17:00 • Albert Schultz Eishalle • 44. kolo • Michal Břuchanský

Tipsport: 1.55 5.3 3.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto dramatického utkání je to vše, přeji Vám příjemný zbytek víkendu. (19:32:29)
Střely na branku: 37 – 30.
Je dobojováno! Znojmo ve třetině přišlo během krátké chvíle o svůj dvoubrankový náskok z úvodu zápasu, v následném prodloužení ale bylo tím šťastnějším týmem a po čtyřech porážkách v řadě si připisuje cenné dva body ze hřiště suverénního lídra tabulky.

61:56

Orli právě vstřelili branku!
Obrovská radost v kotli znojemských fanoušků! COLTON YELLOW HORN byl v průběhu zápasu spíše neviditelný, nyní se ale prokličkoval do pravého kruhu, kde si rychle vyměnil puk s Liborem Šulákem a po střele do betonu Lamoureuxe u tyče sám dorazil kotouč do sítě. Asistence: Libor Šulák, Jan Lattner.

61:34

Útočící hráči Znojma jsou masírovaní u mantinelů a jen ztěžka se dostávají do zakončení.

60:50

Na druhé straně mohl rozhodnout Ryan Connor McKiernan. Schwarz byl ale proti a udržel svůj tým ve hře.

60:19

Orli začali sedmiminutové prodloužení rychlým icingem. Po něm se ale vrhli do protiútoku a tvrdou ranou z levého kruhu přiměli Lamoureuxe k zákroku lapačkou.

60:01

Orli ve třetí třetině bohužel neudrželi dvoubrankový náskok, jejich soupeři dokonale potrestali dvojité provinění Andrého Lakose a dvěma góly v rozmezí necelé minuty vyrovnali na 2:2. O vítězi zápasu se tak bude muset rozhodnout až v prodloužení, případně v samostatných nájezdech.

60:00

59:31

Peter Pucher se na levé straně kličkou nezbavil protihráče a bekhendem Lamoureuxe neohrozil.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

58:23

Nödl udělal pár rychlých kroků, snadno projel do útočné třetiny, ale poté napálil jen předním clonícího hráče Znojma.

57:34

57:33

Poté, co se Rotter vrátil na led, se do kotouče opřel Liboš Šulák. Lamoureux ale byl v pozoru a po jistém zákroku přerušil hru.

56:57

Vídeň ale získala puk a ve třech dvakrát vystrašila Schwarze!

56:32

Capitals se osvobodili jen na několik málo vteřin, vystřídat nestihli a teď opět čelí náporu pětice Orlů.

56:08

Hosté rozjeli proti třem hráčům kolotoč přihrávek, finální střela McKiernana ale letěla mimo tři tyče.

2:3

Branky a nahrávky: 44. Rotter (Fraser), 45. McKiernan (Ferland, Sharp) – 6. Lattner (Yellow Horn), 13. Wronka (Pucher, Biro), 62. Horn (Šulák, Lattner)

spusu Vienna Capitals: Lamoureux (Kickert) – P. Lakos, Cuma, Bowman, Fraser, McKiernan, Brocklehurst, Peter, Hackl – Tessier, Sharp, Nödl – Rotter, Holzapfel, Pollastrone – Ferland, Vause, Bauer – Großlercher, Nißner, Bolterle.

HC LERAM Orli Znojmo: Schwarz (Nechvátal) – Stehlík, Šulák, McMonagle, A. Lakos, Biro, Bořuta, Kadeřávek – Yellow Horn, Bartoš, Lattner – Wronka, Pucher, Beroun – Hughesman, Da Costa, Vodný – Špaček, Podešva, Csamangó.

Rozhodčí: Nikolić, Kaspar – Zrnić, Nothegger

Diváci: 4 500

02:48 VIE 2 Hackl, držení protihráče
05:43 ZNO 0:1 Lattner (Yellow Horn)
06:51 ZNO 2 Biro, nedovolené bránění
09:46 ZNO 2 Costa, sekání