konec (3:2, 0:2, 0:0)

15.01.2017, 15:00 • Tipsport arena • Marek Votke (@MaraVotke)

Konec zápasu. (17:22:12)

59:54

Šest vteřin před koncem třetiny je pískán úmyslný ofsajd Dynama a Klas se vrací do branky.

59:29

Kometa jen těsně míjí prázdnou branku!

59:01

Nedaří se jim ale založit souvislý útok.

58:20

Klas vystřelil z brány jako raketa a domácí jsou v šesti!

58:06

Domácí si vyžádali oddechový čas.

58:01

Erik Meluzin ve středním pásmu vybojoval kotouč a hnal se do zakončení, ale byl odstaven domácím obráncem.

55:46

Bojovné tempo na obou stranách odpovídá aktuálnímu stavu zápasu – hosté brání své vedení a domácí se za každou cenu snaží vyrovnat.

53:37

Nyní je pískán ofsajd Dynama Pardubice.

53:17

Adam Studený se probíjel před pardubickou branku, ale těsně před tím, než se chystal zakončit, upadl a nic z toho nebylo.

51:50

David Matěcha měl velkou šanci, ale nadvakrát nedokázal Kašpara prostřelit!

51:13

Daniel Hledík dostával přihrávku před brněnskou branku, ale kotouč měl moc daleko a nedokázal se pro něho natáhnout.

50:31

Kotouč opustil hřiště a hra je přerušena.

49:26

Po většinu času ve třetí třetině se Kometa drží na kotouči, ale větší šance z toho prozatím nepramení.

47:58

47:42

Ostře pálil Adam Popelka, ale jeho pokus byl zblokován.

47:02

Dynamo vyhodilo kotouč na druhou stranu hřiště a hosté se pokusili o rychlé založení útoku, ale je z toho pouze zakázané uvolnění.

45:58

45:58

Tomáš Jelínek inkasuje další menší trest, tentokráte za krosček, a Kometa si zahraje další přesilovku.

3:4

Branky a nahrávky: 12. Šír (Jelínek, Zeman), 12. Lašák (Koffer, Antoníček), 18. Koffer (Pejzl, Antoníček) – 2. Kavický (Meluzin), 13. Popelka (Kučeřík), 25. Meluzin (Kučeřík), 31. Malý

HC Dynamo Pardubice: Klas (Nečas) – Pejzl, Kaštánek, Matěcha, Hrádek, Odehnal, Jelínek, Secký – Hebek, Šír, Zeman, Antoníček, Koffer, Hledík, Rouha, Rohlík, Lašák, Tobiáš.

HC Kometa Brno: Kašpar (Vystavěl) – Holemý, Kučeřík, Sedláček, Studený – Žák, Popelka, Hubáček, Fajmon, Meluzín, Jedlička, Malý, Kavický, Rašovský, Vašíček, Bartes.

30:34 KOM 3:4 Malý
30:41 KOM 2+10 Holemý, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku, odpyká Žák
36:37 PCE 2 Jelínek, podražení
39:33 PCE 2 Šír, hrubost