4:2

konec (0:1, 1:1, 3:0)

15.01.2017, 17:00 • Steel aréna, Košice • 39. kolo • Lukáš Pancurák sk

Tipsport: 1.2 8.0 7.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo sa dnešné stretnutie medzi celkami HC Košice a MHK 32 Liptovský Mikuláš, a to výsledkom 4:2.

Pomer striel v dnešnom stretnutí: 35:19

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem vám pekný zvyšok víkendu. Stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák. (19:13:14)

59:41

59:41 Ladislav NAGY - 4:2

59:41

Košice dali gól!
Je rozhodnuté. LADISLAV NAGY definitívne spečatil výhru Košíc gólom do prázdnej bránky. Križan už sklamaný korčuľuje medzi tri žrde.

59:19

Oddychový čas hostí.

59:19

Kopřiva hru prerušil, jeden z trénerov zrejme siahne po oddychovom čase.

59:12

Križan korčuľuje na striedačku, power-play Liptákov!

59:01

Prebieha posledná minúta riadnej hracej doby.

58:44

Bicek takticky na výbornú, víťaz Stanley cupu v drese Košíc zbieral cenné sekundy za bránkou hosťujúceho celku.

58:01

Posledné dve minúty riadnej hracej doby. Karol Križan zatiaľ ostáva medzi tromi žrďami, Liptáci ešte s power-play počkajú.

57:19

Domáci často striedajú a šetria si sily na prípadný záverečný tlak zo strany svojho dnešného súpera.

56:40

Na buly musel ísť Lištiak. Ten ho síce vyhral, avšak hostia sa s pukom z obrannej tretiny nedostali. Čas hrá teraz jednoznačne v neprospech Liptovského Mikuláša.

56:01

Medzičasom sa nám začali posledné 4 minúty riadnej hracej doby. Na ťahu sú tentokrát hostia, ktorí zbrane rozhodne neskladajú a na bodový zápis stále pomýšľajú.

55:37

Aj tretí gól Košíc tak padol počas presilovej hry domácich.

54:41

54:41 Richard JENČÍK - 3:2

54:41

Košice otáčajú stav stretnutia vo svoj prospech a päť minút pred koncom riadnej hracej doby vyhrávajú. RICHARDOVI JENČÍKOVI už stačilo do prihrávky len vložiť čepeľ a prepáliť tak Križana. A aj sa mu to podarilo. Asistencia: Ladislav Nagy.

54:30

Puk je za bránkou domácich, kde zbierajú hráči z Liptova cenné sekundy.

54:04

Križan bude našťastie v poriadku. Bránka sa vráti na svoje pôvodné miesto a začne sa presilová hra Košíc.