15.01.2017, 01:00 • Bell Centre, Montreal • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.13 3.76 3.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tomáš Plekanec (MTL) 0+0, 3 střely, čas na ledě 18:24 (06:32:59)

1. Max Pacioretty (MTL) 1+1
2. Phillip Danault (MTL) 0+3
3. Derek Stepan (NYR) 1+1
Statistiky: Střely na bránu: 32-33; Zablokované střely: 19-18; Vhazování: 61%-39%; Hity: 13-24; Přesilové hry: 0/2-1/3; Trestné minuty: 24-9.
Další fantastické utkání dnešního programu NHL je za námi! Montreal k radosti fanoušků v Bell Centre ve třetí třetině během dvou minut a dvou sekund otočil utkání třemi góly v řadě na svou stranu a i přes snížení v podání Rangers už si vítězství po úžasném obratu utéct nenechal. Vítězný gól Montrealu Canadiens vstřelil v čase 51:55 útočník Paul Byron. Konečný výsledek: Montreal Canadiens 5 New York Rangers 4.

59:56

Mats Zuccarello se společně s dalšími spoluhráči snažil v blízkosti levé tyče propasírovat puk do brány, jenže ani jeden z hráčů Rangers fantastického Careyho Price nepřekonal!

59:30

Tomáš Plekanec vyhodil puk do zóny Rangers, kteří se marně snaží získat ztracený zápas zpět.

59:12

Tomáš Plekanec nedokázal na útočné modré čáře zkrotit neposedný puk a nepodařilo se mu rozhodnout.

59:00

Do konce utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:17

Henrik Lundqvist opustil svou bránu a Rangers to v závěru zkouší ve hře bez brankáře!

57:14

Michael Grabner na levém křídle vypálil od mantinelu, jeho pokus ale zamířil pouze doprostřed brány, kde ho Carey Price ukryl v náručí a zakroutil hlavou, což jen potvrzuje, jak moc je dnešní utkání výjimečné.

56:36

Rangers nahazovali puk do útočného pásma a kotouč se v levém rohu odrazil do ochranné sítě.

55:25

Michael Grabner nabral na levém křídle obrovskou rychlost a krásnou střelou mířil do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, jenže Carey Price předvedl úžasný semafor, po kterém puk ukryl ve své lapačce!

54:53

54:53 Derek STEPAN - 5:4

54:53

Rangers právě vstřelili branku!
DEREK STEPAN před bránou skvěle tečoval nahození Matse Zuccarella a puk nad pravým betonem Careyho Price zapadl k levé tyči. O hru vysokou holí se nejednalo, což potvrdilo video, a Rangers se dostali na dostřel jedné branky! Asistence: Mats Zuccarello a Nick Holden.

54:12

Vyloučený útočník Montrealu je zpět na ledě a Rangers přesilovou hru v důležitém okamžiku nevyužili.

52:12

Sven Andrighetto dostal menší trest za sekání a Rangers mají šanci vrátit se zpět do utkání.

5:4

Branky a nahrávky: 24. Galchenyuk (Barberio, Pacioretty), 28. Flynn (Danault, Petry), 51. Jemelin (Byron, Danault), 52. Pacioretty (Redmond), 52. Byron (Danault, Jemelin) – 13. Pirri (McDonagh, Stepan), 27. Rick Nash (K. Hayes, Bučněvič), 32. J. T. Miller (K. Hayes), 55. Stepan (Zuccarello, Holden)

Montreal Canadiens: Price (Montoya) – Jemelin, S. Weber (A), Beaulieu, Petry, Barberio, Redmond – Pacioretty (C), Galchenyuk, Radulov – Lehkonen, Plekanec (A), Andrighetto – Byron, Danault, A. Shaw – Flynn, T. Mitchell, McCarron. Hlavní trenér: Michel Therrien.

New York Rangers: Raanta (21. Lundqvist) – McDonagh (C), Skjei, Holden, Girardi (A), Clendening, Klein – Kreider, Stepan (A), Zuccarello – Grabner, K. Hayes, J. T. Miller – Vesey, Lindberg, Rick Nash – Bučněvič, Pirri, Fast. Hlavní trenér: Alain Vigneault.

Rozhodčí: Dan O'Halloran, Chris Rooney. Čároví: Michel Cormier, Matt MacPherson

Diváci: 21288

06:24 NYR 2 Skjei, podražení
12:20 MTL 2 A. Shaw, nedovolené bránění
12:24 NYR 0:1 Pirri (McDonagh, Stepan)
16:56 MTL 5 A. Shaw, bitka