konec (0:1, 2:3, 1:3)

15.10.2016, 17:00 • Zimní stadion Slaný • 8. kolo • David Klier

Tipsport: 2.0 4.5 2.34 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

A to je pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek víkendu. (19:22:47)
A je tu konec dnešního gólového zápasu, ve kterém zvítězil hostující tým Kobry Praha!
Po výborné druhé části druhé třetiny a skvělé třetině třetí se mohou radovat z vítězství!

59:33

Ještě jednu střelu vyslal Kolařík, brankář Bílek však znovu parádně zakročuje!

59:08

Záleský chtěl před brankou najít svého spoluhráče, to se mu nepovedlo, puk jen projel brankovištěm.

58:11

Kolařík vyslal dělovku od levého mantinelu na branku Bílka, ten potvrzuje dnešní skvělý výkon a tuto střelu také chytá!

57:51

Přihrávka Šteinera končí až u brankáře Ilašenka.

57:26

David Vyskočil si převzal puk ve vlastní třetině a probrusil až před Bílka, který jej skvělým zákrokem zastavil!

56:55

Tuma si špatně převzal puk a ztrácí ho.

56:07

Další šance Kobry!
Před brankou byl úplně volný Jakeš na kterého poslal přihrávku Hlinka, Jakeš však mířil jen do středu branky kde byl Ilašenko!

55:55

Obránce Švaříček jen nahazuje za branku domácích.

55:31

Vlach našel na zadní tyči Kuchtu, který vystřelil jen do Ilašenka.

54:38

Kobra právě vstřelila branku!
A je tu další gól!
Tentokrát se za brankou objevil kapitán JIŘÍ JAKEŠ, který chtěl najít jednoho ze svých spoluhráčů před brankou, místo toho trefil nohu brankáře Ilašenka, od kterého se puk odrazil do branky! Asistence: Jedlička, Tuma

54:01

V nepřehledné situaci se nejlépe zorientoval JAKUB JEDLIČKA a zvyšuje na 3:6 ve prospěch Kobry. Asistence Švaříček.

53:50

Střela Slaniny končí jen na boční síti branky.

53:22

Další střelu Vacka chytá brankář Ilašenko.

53:18

Bílek přišel o puk ve středním pásmu.

52:38

Puk z vlastní třetiny vyhazuje Lukáš Lang a následně se puku znovu zmocňuje Kobra.

52:12

Adam Keller výborným zákrokem odstavil protihráče od puku.

51:44

Ilašenko vyrazil střelu Vlacha od modré.

51:18

Kolařík posílá puk za branku.

50:42

Matěj Kos poslal nepřesnou přihrávku na Borovanského.

49:48

K odraženému puku se na modré čáře dostal Lang, který pálil jen do betonu Ilašenka od keterého se odrazil puk do ochranné sítě.

47:54

Střelu Krpaty se pokusil tečovat Keller, to se mu nepovedlo a puk míčí mimo branku.

47:22

Bude se vhazovat před brankou Kobry.

47:15

Vyskočilova střela skončila v náručí brankáře Bílka.

46:54

Tuma vyslal nebezpečnou střelu jen vedle branky.

45:44

Na druhé straně střílel Matěj Kos, avšak jen do míst kde byl brankář Bílek.

45:22

Střela Štainera zblokována obráncem.

45:00

Vyloučení v týmu HC Řisuty (Vyskočil – 2 min., podražení).

44:35

Střela Kuchty končí na boční síti.

43:53

Před brankou se nejlépe zorientoval JIŘÍ JAKEŠ a navyšuje skóre! Bez asistence

43:29

Na modrou čáru dostal přihrávku Vacek odkud také vystřelil, avšak jeho střela byla zblokována do ochranné sítě.

43:07

Vyloučení v týmu HC Řisuty (Záleský – 2 min., nedovolené bránění).

42:46

Řisuty právě vstřelily branku!
A je tu snížení stavu!
Přihrávku před branku dostal VÁCLAV KOLAŘÍK, který snižuje na 3:4.

42:41

Přihrávku mezi beky Kobry dostal Jiří Kalla, jehož střela mířila jen do středu branky kde byl připraven Bílek.

42:03

Střela Švaříčka od modré byla zastavena obráncem.

40:59

Bílek vyhazuje puk a osvobozuje Řisuty

40:45

Postavení v brankovišti Šteinera.

40:29

Vyloučení v týmu HC Řisuty (Kolařík – 2 min.).

40:11

Semrád zachytil přihrávk Borovanského ve středním pásmu.

40:01

Další třetina začne přibližně v 18:46.

40:00

39:55

Kobra navyšuje svoje vedení!
Kapitán Jakeš střílel do tyčky, poté se k puku dostal DOMINIK ŠTAINER, který navyšuje skóre na 2:4 pro hosty. Asistence: Jakeš.

39:39

Další střelu na branku Kobry vyslal Bílek, brankář ji chytl svoji lapačkou.

39:17

Hegenbart se pokoušel najít před branku Babického, ten na puk nedosáhl.

38:47

Tři hráči teď přepadli přes brankáře Ilašenka, který zalehl puk.

38:33

Střela Vacka byla chycena brankářem.

38:05

Po střele Pukraba pokryl míč Ilašenko.

37:41

Kapitán Jakeš si připravil puk na střelu, obránce však skvěle zakročil.

37:15

Z obrané třetiny vyhazuje puk Janeček.

36:56

Babický zahákoval Antončíka a dostává za to 2 minuty na trestné lavici.

36:20

Babický nedokázal zpracovat puk, který dojel až k brance Ilašenka.

35:35

Řisuty obsadily třetinu Kobry. Ke střele se dostal Matěj Kos, výborným zákrokem ji chytá brankář hostů.

34:54

Tvrdá střela Bílka od modré čáry skončila v náruči brankáře Bílka.

34:45

Po přihrávce Bílka se dostal ke střele Kolařík, který mířil jen do obránce od kterého se puk odrazil z hrací plochy.

34:06

Po podražení Hegenbarta jde na trestnou lavici Antončík.

33:56

Po střetu Hiermana s obráncem skončil puk v zámezí.

33:44

Zakázané uvolnění Řisut.

33:01

Střela Sedláčka od pravého mantinelu byla zblokována Pukrabem.

32:07

Následně se Kuchta dostal ke střele, ta byla zastavena obráncem, o pár vteřin později se však ke střele dostal znovu, tentokrát ji chytá Ilašenko.

31:57

Nepřesná přihrávka Hegenbarta konči za brankou Kobry, nikdo z jeho spoluhráčů tam však nebyl.

31:21

Jakeš z pravé strany přistrčil puk na Cafourka jehož dělovka končí v nářuči Illašenka.

30:42

Jakeš našel na pravé straně volného Antončíka jehož přihrávka před branku nikoho nenašla.

30:00

Antončíkova střela byla skvěle zastavena Ilašenkem.

29:45

Z bitky odešel na trestnou lavici Ivan Záleský.

29:45

Strhla se bitka u branky Ilašenka!

29:24

A hosté jdou do vedení!
Hlinka se ujal puku ve středním pásmu a dostal se až za branku, odkud přihrál na volného DANIELA VLACHA , který uklízí míč do branky. 2:3. Asistence: Hlinka.

28:58

Kobra vyrovnává skóre!
U levého mantinelu se k puku dostal Jedlička, který viděl na pravé straně volného kapitána JIŘÍHO JAKEŠE, který svoji dělovkou prostřelil Ilašenka. 2:2. Asistence: Jedlička, Cafourek

28:37

Antončík se protlačil z levé strany do středu kluzišetě a vystřelil, střela byla zblokována do ochrané sítě.

28:27

Hra opět pokračuje vhazováním u branky Kobry.

28:27

Šteinerovi ukápla krev na led, hrací plocha se musí vyčistit.

28:27

Hostující Šteiner ošklivě dostal hokejkou do obličeje. Hra je přerušena.

28:27

Přihrávku před branku dostal Slavíček, mířil však vedle branky.

27:54

Brém se výborně obtočil kolem svého strážce a v leže střilel jen vedle branky.

27:25

Vyloučení v týmu HC Řisuty (Hegenbart – 2 min.).

27:23

Dělovka Bílka od modré šla vedle.

27:03

Brankář Bílek pokryl puk. Bude se vhazovat.

26:35

Zároveň je vyloučen také hostující hráč Kučera.

26:35

Další trest, tentokrát na straně Řisut. Hříšníkem je Kulich za podražení protihráče.

26:15

Brankář Bílek vyhazuje puk z vlastní třetiny.

25:39

A je tu další trest pro kapitána Kobry Jakeše, tentokrát za sekání.

25:21

Střela Sedláčka od modré čáry byla zblokována jeho spoluhráčem.

24:33

Po přihrávce Borovanského z poza branky poslal puk do branky PAVEL HEGENBART, který posílá Řisuty do vedení! 2:1. Asistence: Borovanský

23:44

A je tu vyrovnání!
David Bunda si výborně převzal puk, následně vystřelil, jeho střelu brankář Bílek ještě chytil, na dorážku JIŘÍHO KALLY byl však krátký. 1:1 Asistence: Bunda

23:20

Puk po vyhození Bundy končí v ochranné síti.

23:00

Až před Ilašenka se dostal Cafourek, brankář však jeho pokus výborně chytá lapačkou!

22:58

Jakeš se znovu dostal ke střele, tenokrát skončila až u Ilašenka který ji chytil

21:56

Jakeš se pokusil vystřelit, Babický střelu zblokoval.

21:10

Kobra se usadila v útočné třetině. Semrád se pokusil vystřelit, zlomil však hokejku.

20:17

Puku se po vhazování ujala Kobra.

20:01

Další třetina začne přibližně v 17:46.

20:00

19:25

Vyloučení v týmu HC Řisuty (Kolařík – 2 min.,podražení).

19:25

Matějček se ocitl v samostatném nájezdu a dostal se až před Ilašenka, střelu však poslal vedle branky!

19:02

Střela Šteinera byla zblokována kapitánem Řisut Kosem.

17:47

Následně je vyloučen právě kapitán Kobry Jakeš na dvě minuty za držení protihráče.

17:47

Jakeš ztratil puk na útočné polovině.

17:19

Matěj Kos špatně přihrál a je z toho ofsajd.

16:58

Kučera projel mezi dvěma hráči, následná střela šla vedle branky.

16:21

Filip Hlinka si převzal puk za vlastní brankou a vyvezl ho a do útočného pásma.

15:34

Zákrok si na druhé straně připsal také Bílek.

15:14

Další zákrok Ilašenka, tentokrát proti střele z hokejky Šteinera.

15:05

Nebezpečnou střelu Jedličky chytá výborným zákrokem Ilašenko!

14:36

K odraženému puku se dostal Kolařík a vypálil z voleje, Bílek střelu chytá betonem.

13:34

Kučera vybojoval v útočné třetině puk a rozehrává.

12:32

Střelu od modré čáry Ilašenko chytá.

11:50

Ze středního pásma nahodil puk na branku Sedláček, Bílek byl však pozorný.

11:01

V ofsajdovém postavení se objevil Luboš Vacek.

10:38

Slavíček dostal přihrávku na modrou čáru kde byl úplně osamocen, puk si však zpracovat nedokázal.

09:21

Za branku vybojoval puk Hierman.

08:19

A je tu první gól zápasu! K odraženému puku se dostal JAKUB JEDLČIKA a ten otevírá skóre dnešního zápasu. 0:1. Asistence: Antončík

07:18

Borovanského pokus o přihrávku na Kosa skončil jen u obránce.

06:41

Od modré čáry střílel Záleský, Bílek byl však pozorný a puk vyráží betonem.

06:11

Po hodně nepřehledné situaci vyhazuje puk z obrané třetiny Vacek.

05:28

Dnešní den nabízí celkem 14. zápasů druhé ligy!

05:28

Fortelkův pokus o kličku ztroskotal na Semerádovi.

04:47

Tvrdá střela Jakeše ze středu hřiště končí jen ve výstroji Ilašenka.

04:00

Další zakázané uvolnění, tentokrát od týmu Kobry.

03:49

Matěj Kos ztrácí puk v rohu hřiště.

03:20

Nepovedené přihrvka Bílka z poza branky končí na zakázaném uvolnění. Bude se vhazovat u branky Řisut.

02:44

Z vlastní třetiny vyhazuje puk Sladký.

02:11

Další střelu vytěsnil Bílek, tentokrát šla z hokejky Hiermana.

01:40

K další střele Řisut se dostal Kolařík, také mířil jen do náruče brankáře Bílka.

01:23

Do výborné šance se po špatné rozehrávce Kobry dostal Krpata, Bílek však jeho střelu pokryl.

01:08

Kolařík ztratil půk v obrané třetině po výborném zákroku Tuma. Následoval ofsajd Krpaty.

00:11

Matějček vybojoval puk v rohu hřiště.

00:01

HC Řisuty: Ilašenko, (Škubal) – Kolařík, Bílek, Babický, Sedláček, Hierman, Kulich, Bunda, Keller – Borovanský, Kos (C), Sladký, Záleský, Krpata, Janeček, Kalla, Slavíček, Brém, Fortelka, Hegenbart, Vyskočil

HC Kobra Praha: Bílek, (Poníkelský) – Vrbík, Lang, Cafourek, Šteiner, Švaříček, Vacek, Semrád – Jakeš (C), Kuchta, Tuma, Pulkrab, Slanina, Kučera, Antončík, Hlinka, Jedlička, Matějček, Vlach

Body: 13
Do začátku sezóny vstoupili Pražané vcelku dobře, po sedmi hracích dnech se nacházejí na třetí pozici.
Ve středu se setkali s BAKem Trutnov, proti kterým vyhrávali po dvou třetinách 4:1, avšak po výborné třetí třetině a následném prodloužení Trutnova prohráli 4:5 pp. Ve zmiňovaném zápase se trefili Jedlička, Hlinka, Cafourek a Antončík.
HC Řisuty
Pozice: 1.
Skóre: 29:19
Body: 16
Po sedmi odehraných zápasech Řisuty vedou tabulku 2. ligy západ.
V minulém zápase se setkaly s hokejisty Klatov, které porazily 2:1. Ve třetí minutě otevřel skóre po přihrávce Fortelky Slavíček, ve druhé třetině Klatovy vyrovnaly pomocí trefy Houfka. Už to vypadalo, že třetí třetina skončí remízou a půjde se do prodloužení, v 56. minutě se však prosadil Ivan Záleský, který zařídil výhru Řisut.

Tabulka 2.ligy západ

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

3:7

Branky a nahrávky: 24. Kalla (Bunda), 25. Hegenbart (Borovanský), 43. Kolařík – 9. Jedlička (Antončík), 29. Jakeš (Jedlička, Cafourek), 30. Vlach (Hlinka), 40. Šteiner (Jakeš), 44. Jakeš, 55. Jedlička (Švaříček), 55. Jakeš (Jedlička, Tuma)

Rozhodčí: Místecký – Hynčica, Zmeškal

08:19 KOB 0:1 Jedlička (Antončík)
17:47 KOB 2 Jakeš, držení protihráče
19:25 RIS 2 Kolařík, podražení
23:44 RIS 1:1 Kalla (Bunda)
24:33 RIS 2:1 Hegenbart (Borovanský)
25:39 KOB 2 Jakeš, sekání
26:35 RIS 2 Kulich, podražení