po prodl. (0:0, 2:3, 2:1 - 1:0)

15.10.2016, 18:00 • 8. kolo • Info o změnách stavu (Jakub Kopřiva)

Tipsport: 1.6 4.5 3.31 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z naší strany vše, hezký zbytek soboty. (21:46:11)
Je dobojováno. Zajímavé utkání skončilo v základní hrací době nerozhodně 4:4, v prodloužení se prosadil Tomáš Demel a dva body tedy berou domácí Vlci.
Vyloučení 10:15, navíc Poul (Trutnov) 5+OK, A. Půlpán (Trutnov) 10 OT a Brokeš (Jablonec) 10 OT.

61:00

Vlci právě vstřelili branku!
A o vítězi je rozhodnuto, protože hned na začátku prodloužení se do šance dostal TOMÁŠ DEMEL, který Vlkům vystřelil bonusový bod. Asistence: Jiří Peřina, Michal Pavlů.

57:00

Tak domácím se v závěru utkání podařilo vyrovnat na 4:4, když se prosadil MICHAL NEVYHOŠTĚNÝ. Asistence: Tomáš Čechura, Tomáš Demel.

44:00

Trutnov právě vstřelil branku!
Ale hostující celek velmi rychle odpovídá a opět strhává vedení na svoji stranu. Poprvé v tomto utkání se trefil MARTIN HLAVÁČEK. Asistence: Pavel Malý.

42:00

Domácí vstoupili do poslední periody skvěle, protože hned na začátku třetiny vyrovnává MAREK FRK. Asistence: Tomáš Brokeš.

39:00

A pozor, protože hosté přidávají ještě jednu branku a poprvé v utkání jdou do vedení, když se trefil LUKÁŠ VÁCHA. Asistence: Jiří Kysela.

38:00

Ale i tentokrát hostující Trutnov poměrně rychle vyrovnává. Před koncem druhé třetiny se prosadil zkušený ALEŠ PÍŠA. Asistence: Ondřej Poul, Jaroslav Ukhin.

33:00

Domácí Vlci jdou znovu do vedení. O další branku se postaral TOMÁŠ BROKEŠ. Asistence: Michal Pavlů.

32:00

Hosté vyrovnávají na 1:1! Trefil se PETR CHYTRÁČEK. Asistence: Pavel Fedulov, Aleš Píša.

28:00

A máme tu první branku tohoto zápasu. Prosadil se domácí KAMIL BŘÍŠKA a Vlci jdou do vedení 1:0. Asistence: Michal Pavlů.

Dnešní den nabízí celkem 14. zápasů druhé ligy!

00:01

Poslední vzájemné zápasy

Trutnov – Jablonec 6:3
Jablonec – Trutnov 3:1
Trutnov – Jablonec 3:5
Jablonec – Trutnov 3:0
HC Vlci Jablonec nad Nisou mají zatím na svém kontě 10 bodů a v tabulce se nachází na pátém místě. Jablonec hrál naposledy doma s Bílinou, kterou porazil 5:4 po prodloužení.

HC BAK Trutnov má na svém kontě o dva body méně, má jich tedy osm. Trutnov naposledy hrál doma s pražskou Kobrou, kterou porazil také 5:4 v prodloužení.
Zdravím všechny hokejové fanoušky. Druhá liga – Západ má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel mezi Jabloncem a Trutnovem.

5:4

Branky a nahrávky: 28. Bříška (Pavlů), 33. Brokeš (Pavlů), 42. Frk (Brokeš), 57. Nevyhoštěný (Čechura, Demel), 61. Demel (Peřina, Pavlů) – 32. Chytráček (Fedulov, Píša), 38. Píša (Poul, Ukhin), 39. Vácha (Kysela), 44. Hlaváček (Malý)

28:00 JBL 1:0 Bříška (Pavlů)
32:00 TRU 1:1 Chytráček (Fedulov, Píša)
33:00 JBL 2:1 Brokeš (Pavlů)
38:00 TRU 2:2 Píša (Poul, Ukhin)
39:00 TRU 2:3 Vácha (Kysela)
42:00 JBL 3:3 Frk (Brokeš)
44:00 TRU 3:4 Hlaváček (Malý)
57:00 JBL 4:4 Nevyhoštěný (Čechura, Demel)