AZ Havířov – HC Vítkovice Ridera

2:0

konec (0:0, 1:0, 1:0)

15.10.2016, 13:30 • K&K PNEU Aréna • 14. kolo • Jozef Valenčík (@JozefValencik)

Havířov zvítězil v dnešním zápase po bojovném výkonu 2:0 a připisuje si do tabulky tři velmi cenné body. (17:00:12)

59:57

Matoušek má puk v lapačce a tím zřejmě také ukončuje tento zápas, ve kterém udrží nulu!

59:42

Velký tlak Vítkovic v šestici hráčů, ale nakonec ani nyní nyní Matoušek překonán. Do konce zápasu zbývá osmnáct vteřin. Vítkovice jsou nadále v šesti.

59:17

Hosté to zkusí znova bez brankáře.

58:46

Havířov právě vstřelil branku!
Domácí se trefují do prázdné branky a zřejmě tak rozhodující tento zápas. Úspěšným střelcem je DOMINIK KLUS. Asistence: Matěj Potočný

58:39

Oddechový čas pro hosty.

58:39

Vyhozený puk minul levou tyčku opuštěné branky snad o pět centimetrů! Místo rozhodujícího gólu je tu tak zakázané uvolnění.

58:09

Hosté to zkusí v šesti!

58:09

Zakázané uvolnění Havířova.

57:13

Naopak střelecký pokus evidujeme na druhé straně, přes obránce to zkusil Bambula.

56:44

Havířov se již soustředí hlavně na defenzivní činnost, do konce třetí třetiny již příliš času Vítkovicím na vyrovnání nezbývá.

56:05

Ránu Tomana vyráží Matoušek do rohu.

55:17

Situaci dva na jednoho řešil Bambula přihrávkou obloučkem, jenže ten byl příliš vysoký a tak přeskočil spoluhráči hůl.

54:44

Matoušek toho moc neviděl a tak pouze v takovém rozkleku zastavil kotouč vypálený od modré.

53:33

Dobrou minutu nyní udržel Havířov soupeře v obranném pásmu, velmi dobré střídání svěřenců trenéra Urbánka.

52:21

Naopak se do brejku dostal Hýsek a chybělo jen velmi málo, aby svůj únik zakončil bekhendovým blafákem nad vyrážečku.

51:19

Ve třetí třetině je to zatím o dobývání havířovské branky, Vítkovice však vyloženou šanci zatím nemají a tak stále ztrácí jednu branku.

49:40

Hosté dělali co mohli, ale nakonec kotouč přece jen vyskočil do středního pásma.