4:5

konec (2:1, 2:1, 0:3)

15.10.2016, 13:00 • Tipsport arena • 14. kolo • Jakub Borovský

To je ode mě vše a přejí hezký zbytek víkendu. (15:05:17)
Neuvěřitelný obrat dokázali v dnešním zápase kladenští Rytíři. Pět minut před koncem prohrávali o dvě branky, díky gólům Bláhy, Kalaje a opět Kalaje však zápas otočili a slaví v dnešním zápase 5:4. Pro sparťany bude určitě velmi těžké dnešní porážku skousnout, naopak hosté se radují.

59:50

Sparťané ještě dokázali vystřelit, ale gól nepadl.

58:59

Už mohlo být rozhodnuto, dva kladenští hráči ujížděli ve dvou na prázdnou branku, puk jim ale ujel.

58:46

Sparťané to zkouší bez gólmana.

58:46

Oddechový čas pro domácí.

58:46

Kladno právě vstřelilo branku!
A Kladno slaví! Ještě pět minut před koncem prohrávali o dvě branky, nyní díky gólu ADAMA KALAJE v přesilovce 5 na 3 vedou o jeden gól a mají navíc přesilovku. Asistence: Václav Veber

58:31

Kladenští chtějí rozhodnout utkání v základní hrací době a berou si oddechový čas.

58:31

A to je pro Spartu zlé. 89 sekund před koncem jdou do třech. Na trestnou lavici míří Pika.

58:14

A to je pro kladenské hokejisty velká šance. Na trestné lavici je Hanuš.

57:08

Veberovo nahození chytil Škorpík do lapačky.

55:19

A je vyrovnáno! Už se zdálo, že Škorpík udrží kotouč, ten mu ale vypadl a dostal se k němu ADAM KALAJ, který srovnává skóre zápasu. Asistence: Ondřej Bláha, Václav Veber.

55:03

Konec bude ještě zajímavý. Kladenští sice nedokázali využít zkrácenou přesilovou hru, na rozdíl jediné branky ale snižuje ONDŘEJ BLÁHA. Asistence: Václav Veber

54:51

Po tečované střele se vhazuje před Škorpíkem.

54:12

Svoboda naskakuje na led a Rytíři mají necelou minutu přesilovou hru 5 na 4.

53:24

Bláhova střela mířila vedle Škorpíkovy branky.

52:54

Přesilová hra domácích ale netrvala dlouho. Na trestné lavici sedí Čížek za sekání.

52:11

Také sparťané dostanou v dnešním zápase možnost přesilové hry. Vyloučen je Svoboda za nedovolení bránění.

4:5

Branky a nahrávky: 5. Švarc (Schwamberger), 14. Gnusin (Prymula), 21. Pavel (TS), 24. Šišolák (Švarc) – 1. Penc (Kalaj, Zich), 32. Kouba (Jelínek, Husarik), 56. Bláha (Veber), 56. Kalaj (Bláha, Veber), 59. Kalaj (Veber)

HC Sparta Praha: Škorpík (Mičán) – Simostics, Hadamczik, Havlín, Hanuš – Prymula, Švarc, Šišolák, Čížek, Gnusin, Dani, Flídr, Pika, Schwamberger, Arnošt, Kropáček, Vorobjev, Pavel.

Rytíři Kladno: Jiroušek (Altrichter) – Veber, Zich, Šmatlák, Haspeklo, Kryll, Müller – Penc, Březina, Svoboda, Stůj, Bláha, Husarik, Rendla, Jelínek, Kalaj, Kouba.

Rozhodčí: Lacina – Buček, Svoboda

00:36 KLA 0:1 Penc (Kalaj, Zich)
04:32 SPA 1:1 Švarc (Schwamberger)
13:08 SPA 2:1 Gnusin (Prymula)
18:31 SPA 2 Schwamberger, faul kolenem
20:46 SPA 3:1 Pavel (TS)