2:0

konec (0:0, 0:0, 2:0)

15.10.2016, 16:00 • TatNeft Arena • Info o změnách stavu (Tomáš Kříž)

Tipsport: 1.55 4.3 5.37 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

První dvě třetiny zápasu byly spíše o vyčkávání a o strachu neudělat první chybu a dostat z ní branku. Hosté měli dobré šance při protiútocích, ale těch nedokázali využít. Na druhé straně se však nejprve prosadil Svitov a na něj pak navázal v poslední minutě zápasu Tkačjov, který potvrdil vítězství domácích. To je ode mne vše, děkuji za sledování tohoto přenosu a jindy zase naviděnou. (18:10:14)

59:14

Kazaň vstřelila branku!
Nejspíš je rozhodnuto! V poslední minutě zápasu vstřelil branku domácích TKAČJOV, který tak posílá svůj tým do dvoubrankového vedení! Stav utkání – 2:0.

57:12

Hosté jsou v plném počtu! Ani jedna přesilovka nebyla využita.

56:14

Domácí mají krátkou výhodu na zvýšení vedení!

56:00

Domácí hrají v plném počtu.

55:12

A přichází trest na druhé straně, síli na hřišti se vyrovnají.

54:00

Hosté si zahrají přesilovku. Obrovská šance na vyrovnání!

51:42

Hosté zkoušejí kombinovat v útočné polovině, sami se však připravují o šance nepřesnými přihrávkami.

49:57

Domácí drží puk na svých holích a nepouštějí Kunlun do žádných šancí na vyrovnání.

43:41

43:41 Alexandr SVITOV - 1:0

43:41

A domácí jdou do vedení! Skvělá nahrávka Lukojanova na SVITOVA, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě! Stav utkání – 1:0.

40:01

Ani v druhé části zápasu jsme se nedočkali úvodní branky. Domácí tým hraje velmi aktivně a hlavně útočně, ale soupeřova obrana je dnes velice stabilní a pevná. Kunlun měl také možnost několika výpadů, žádný z nich však neskončil gólem a tak budeme na branku čekat minimálně do další části třetiny.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

37:56

Zápas spěje k bezbrankové druhé třetině.

36:21

Hosté dobře ubránili první formaci a sami se hnali do šance. Střelu Bellemora vychytal Galimov.