15.10.2016, 13:30 • Ufa Arena • Michal Břuchanský

Tipsport: 1.65 5.0 3.88 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto duelu je to vše, mějte se fajn. (16:38:08)

Trestné minuty: 12 – 6
Využité přesilové hry: 2 – 1
Góly v oslabení: 1 – 0
Vyhraná vhazování: 65% – 35%.
Je dobojováno! Salavat se z nevydařené první třetiny nenechal vyvést z míry a v dalším průběhu zápasu si zajistil přísun dalších tří bodů za vítězství 5:2 nad Barysem Astanou.

59:14

59:14 Anton LAZAREV - 5:2

59:14

Ufa právě vstřelila branku!
Rozhodnuto jest! Autorem páté domácí branky je ANTON LAZAREV, jenž zachytil protihráčovu přihrávku ze zadního hrazení a z vlastní třetiny zamířil přesně do opuštěné branky. Bez asistence.

59:10

Dallman napřáhl zpoza levého kruhu, až k Svedbergovi ale kotouč neprošel.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

58:45

Salavat se ale napoprvé ubránil a dostal kotouč na druhý konec hřiště.

58:27

Po faulu na Bochenského budou mít hosté k dispozici přesilovou hru 6 na 4. V samotném závěru tak přece jenom máme zaděláno na menší drama.

58:27

Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Linus Omark – 2 min. + 2 min., vysoká hůl).

58:10

Henrik Karlsson odjel na střídačku, Barys zkusí štěstí v šesti!

57:40

Ofsajd Salavatu znamená vhazování ve středním pásmu.

56:58

56:58 Nigel DAWES - 4:2

56:58

Astana právě vstřelila branku!
Hosté rychle využívají přesilovku a ještě živí alespoň naději na bodový zisk! NIGEL DAWES dostal od St. Pierrea přihrávku ze zadního mantinelu a střelou do vzdálenějšího horního rohu překvapil nerozchytaného Svedberga, který zůstal přikovaný u opačné tyče. Asistence: Martin St. Pierre.

56:42

Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Dmitrij Černych – 2 min., sekání).

56:30

S nášupem přišel z pravé strany přihrávající Černov z jehož pasu se ale u brankoviště neprosadil Lazarev ani Černych.

55:41

55:41 Enver LISIN - 4:1

55:41

Čtyři minuty před koncem třetí třetiny je o osudu zápasu zřejmě rozhodnuto! Defenzíva Barysu si v předbrankovém prostoru nepohlídala ENVERA LISINA, který šikovně tečoval Gončarovo zakončení z vrcholku levého kruhu. Asistence: Maxim Gončarov, Dmitrij Vorobjov.

5:2

Branky a nahrávky: 26. Lisin (J. Bodrov, Loginov), 36. Kaprizov (A. Černov), 50. Lepistö (Kaprizov, Hartikainen), 56. Lisin (Gončarov, D. Vorobjov), 60. A. Lazarev – 9. Dawes (St. Pierre, Bochenski), 57. Dawes (St. Pierre)

Salavat Julajev Ufa: Svedberg (Gavrilov) – Gončarov, D. Vorobjov, Loginov, Lepistö, S. Garejev, Kuljaš, Arzamascev, D. Bodrov (C) – I. Makarov, J. Bodrov, Lisin – Hartikainen, Omark, M. Majorov – A. Černov, Černych, A. Lazarev – Chripunov, M. Vorobjov, Kaprizov.

Barys Nur-Sultan: H. Karlsson (Poluektov) – M. Semjonov, Dallman, Trjasunov, Barker, Šalapov, Lipin, Savčenko – St. Pierre, Dawes, Bochenski (C) – Rymarev, Grenc, R. Starčenko – Trivino, Chudjakov, Markelov – Paňukov, Belgibajev, Kučin – N. Ivanov.

Rozhodčí: Gebei – Ovčinnikov – Viljugin, Kesler

02:09 UFA 2 HL , příliš mnoho hráčů, odpyká Omark
08:16 AST 0:1 Dawes (St. Pierre, Bochenski)
13:27 UFA 2 Kuljaš, hákování
19:19 UFA 2 D. Bodrov
24:12 AST 2 Trjasunov, hákování
25:39 UFA 1:1 Lisin (J. Bodrov, Loginov)