Berani Zlín – HC Dukla Jihlava

0:1

konec (0:0, 0:0, 0:1)

15.10.2016, 12:30 • Zimní stadion Luďka Čajky • 14. kolo • Michal Janoštík

Utkání je za námi, jediný gól vstřelil v přesilové hře pět na tři Jindra, který tak rozhodl o výhře hostujícího celku. (14:27:48)

59:44

Zlín je nastěhovaný v útoku, ale ani ke střele to nevede.

59:26

Domácí hrají v šesti.

59:14

Jihlavě se daří držet soupeře daleko od svého brankáře.

58:44

Na druhé straně se snažil o kombinaci v útoku Zlín, ale obrana soupeře funguje na jedničku.

58:15

Jihlava se opět dostala do zajímavého protiútoku a opět musel tuto situaci řešit Kořének.

58:04

Tam nyní po jednom ze soubojů zůstává na ledě hráč Dukly, ale již se za pomocí spoluhráčů dostal na střídačku. Doufejme, že bude v pořádku.

57:59

Zbývají poslední dvě minuty třetí třetiny a PSG se usadilo v útočné třetině.

57:25

Do samostatného úniku se dostal Matěj Vála, který zkusil bekhendový blafák, ale Kořének si pohlídal mezírku mezi betonama. Zlín je tak stále ve hře.

57:02

To už ale neplatí, Dukle se podařilo vyhodit kotouč.

56:27

Zmeškal to vzal na sebe, zatáhl puk do útoku, dokonce i vystřelil, ale bekhendem minul bránu. Zlín však zůstává v útočném pásmu.

55:43

Jihlava zatím brání výborně, domácí tak nemají moc šancí na usazení se v útoku.

55:22

Po souboji ve středu hřiště zůstal ležet právě Janošek, který se jen těžce zvedá z ledu.

55:02

Od modré střílel Janošek, ale jeho střelu bez větších problémů vyrazil Šťastný.

54:37

Zlínu se stále nedaří dostat se do útočné třetiny a vytvořit si závěrečný tlak.

53:49

Zlín je poněkud zaskočený a nedaří se mu vymanit z tlaku Jihlavy, ta však většinou střel míjí soupeřovu branku.

53:19

Domácí jsou v plném počtu, ale vyhodili pouze na zakázané uvolnění.

52:47

Hosté pokračují v přesilovce, ale ta už se jim tolik nedaří.

51:51

Dukla právě vstřelila branku!
Jihlavský kolotoč skončí střelou zápěstím, kterou vypustil ze své hokejky LUKÁŠ JINDRA a vymetl roh Kořénkovi brány. Jihlava se tak ujímá osm minut před koncem utkání vedení. Asistence: Matěj Vála, Dominik Adam.

51:04

Vyloučení v týmu PSG Zlín (Hefka – 2 min. faul loktem).

50:39

Vyloučení v týmu PSG Zlín (2 min. zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

50:32

50:28

Dukla se dokonce dostala ke střele, ta sice nebyla nijak nebezpečná, ale hostům šlo především o získání pásma, což se jim podařilo.

50:00

I tentokráte dokázala Jihlava vyhodit, PSG se hodně nedaří.

49:17

A když už se mu to povedlo, tak Jihlava okamžitě vyhodila puk.

48:58

Zlínu se přesilovka zatím vůbec nedaří, ještě se nedostal do útočné třetiny.

48:31

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Vrátný – 2 min., vysoká hůl).

48:12

O puk se nyní bojuje v obranné třetině Jihlavy, kde si domácí vytvořili tlak.

47:30

Střela Jihlavy byla sražena do ochranné sítě, bude se vhazovat v obranné třetině Zlína.

46:10

Zlín je sice lepším ceůkem ve třetí třetině, ale Jihlava zlobí se svými protiútoky.

45:18

Na druhé straně opět kryje puk Šťastný.

44:54

Krásnou individuální akci předvedl Jindra, ten si obhodil zlínského obránce, ale před Kořénkem nakonec zamířil nad.

44:12

Jihlavská obrana se dokázala ubránit, další pokus o útok PSG skončil ofsajdem.

43:45

S nahozením od modré čáry neměl žádný problém Šťastný. Bude se však opět vhazovat před ním.

43:30

Nakonec jsou to domácí, kdo se usadil v útočné třetině, Jihlava se osvobozuje pouze za cenu zakázaného uvolnění.

42:37

Nyní se hraje převážně ve středu hřiště, kde se týmy snaží dostat k puku a následně se s ním udržet v útočné třetině.

41:29

40:54

Domácí už jsou usazeni v útočné třetině, ale jejich střely zatím míjejí cíl.

40:12

Zlín nezačíná svou přesilovku dobře, jeho kombinace byla zblokována a Jihlava tak získává cenné vteřinky.

40:01

40:00

39:48

Jihlava dokázala vyhodit kotouč, tato třetina tak také žádný gól nenabídne.

39:28

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Havelka – 2 min., vražení na hrazení).

39:24

Zlín se drží v útočné třetině, ale ke střele to zatím nevede.

38:43

Zlín se nahozením na gólmana dostává do útočné třetiny, kde proběhne vhazování.

38:24

Jihlavu nabídnuté přesilové hry poněkud navnadily a je momentálně lepším týmem.

37:49

Domácí nepustili soupeře ani ke střele, dvě minuty před koncem druhé třetiny tak stále čekáme na první gól.

37:34

36:42

Teď už je však jejich soupeř nastěhovaný v útočné třetině a hledá způsob, jak vstřelit gól.

36:05

Domácí začínají oslabení velmi dobře, již podruhé se jim povedlo vyhodit.

35:34

Vyloučení v týmu PSG Zlín (Kristek – 2 min., faul kolenem).

35:24

Máme tu další ofsajd, tentokrát v podání hostujícího celku.

34:31

Zlínští byli příliš netrpělivý při přechodu modré čáry, máme tu tak další ofsajd.

34:14

Nyní se však ke střele od modré dostali hosté, ti však ztroskotali na pozorném Kořénkovi, který ukryl puk ve své lapačce.

33:48

Hraje s převážně uprostřed hřiště, kde oba týmy bojují o puk.

33:07

O puk se bojovalo u mantinelu, ale vzhledem k tomu, že ani jednomu týmu se nedařilo ho vydolovat, tak rozhodčí přerušil hru.

32:50

Kořének skryl puk ve své lapačce, vhazovat se tak bude po jeho pravé ruce.

32:41

32:05

Jihlava byla od počátku přesilovky v útočné třetině, ale obětavý blok zlínského obránce vyrazil puk až ke Šťastnému.

31:46

31:37

Hostům se po delší době podařilo udržet v útočném pásmu, jejich střela ale byla sražena do ochranné sítě.

31:04

Jihlava se při přechodu modré čáry dopustila ofsajdu.

30:34

Vyloučení v týmu PSG Zlín (Kristek – 2 min., držení protihráče).

30:17

Zlín má tak další šanci ke skórování, ale Jihlava se zatím brání výborně.

29:46

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Vála – 2 min., podražení).

29:34

Domácí celek se dostal k dalším zajímavým šancím, ale pouze jedna střela se dostala k Šťastnému, který puk dokázal pokrýt.

29:03

28:17

Zlín se sice drží v útoku, ale více než střela vedle z toho nebyla, Jihlava teď dokonce vyhodila pul.

27:37

Další dobrá zpráva pro Jihlavu, Zlín se při přechodu modré dopustil ofsajdu.

27:24

Dukle se podařilo vyhodit a posbírat pár cenných vteřinek.

27:03

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Marek – 2 min., podražení).

26:15

Zlín je stále nastěhovaný v útočné třetině, ale Jihlava dobře brání.

24:54

Ševci jsou nastěhování v třetině soupeře, ale nedaří se jim dostat do zakončení.

20:54

Vyloučení v týmu PSG Zlín (Hefka – 2 min., napadení).

20:01

20:00

17:40

Nyní přichází trest na druhé straně. Zmeškal dostává 2 trestné minuty za hrubost.

08:20

Zlín si zahraje první přesilovku. Slavomír Kadleček dostává menší trest za podražení.

00:01

HC Dukla Jihlava

HC Dukla Jihlava je ve skupině Východ hned za Zlínem o pouhé tři boy. Hosté zatím mají na svém kontě šest výher, čtyři výhry v prodloužení a tři prohry v základní hrací době při skóre 42:32.

Celek z Vysočiny předvádí hodně kvalitní výkony a pro Zlín tak bude velmi těžkým soupeřem. Hosté se na něj budou určitě chtít v tabulce dotáhnout. Zdali se jim to povede se dozvíme dnes od 12:30.
PSG Zlín

Zlín byl ještě před třemi koly na absolutním výsluní, kdy ani jedno nepoznal hořkost porážky. Pak se ale týmu přestalo dařit a přišly tři porážky za sebou. Ta poslední přišla včera proti Olomouci, kde Ševci dostali gól v poslední minutě zápasu a prohráli. Dnes mají šanci na to, aby se znova dostali na vítěznou vlnu. Nic lehkého je ale nečeká.
Dobré poledne u 14. kola NOEN Extraligy staršího dorostu. V dnešním utkání poměří své síly PSG Zlín s Duklou Jihlava.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.