Chance liga

SK Trhači Kadaň – HC Slovan Ústí nad Labem

4:3

konec (1:1, 1:1, 2:1)

15.10.2016, 17:00 • Zimní stadion Kadaň • 15. kolo • Filip De Bolle (@FilipDeBolle)

Tipsport: 2.64 4.3 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec! Severočeské derby vyhráli domácí zásluhou šťastné branky Nicolase Hlavy. To je pro dnešní večer z mé strany vše, díky za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (19:16:27)

59:42

Trefný vyhrál souboj o kotouč a vyhazuje do středního pásma.

59:28

Soukup na střídačce!

59:05

Vhazování vyhráli domácí a Tejnor dostává kotouč ze třetiny.

59:00

Chloubovo nahození skončilo zakázaným uvolněním. Domácí útočník se sice zlobí, ale čárový rozhodčí je neoblomný.

58:44

Ze souboje v rohu kluziště vyjel úspěšně Chlouba.

58:27

Hlava získal kotouč v útočném pásmu a zdržuje za brankou.

58:18

Oddechový čas pro hosty.

58:00

Černého nahození skončilo zakázaným uvolněním.

57:17

Domácí drží kotouč a získávají cenné vteřinky.

56:40

Kadaň právě vstřelila branku!
Když nevíš co s pukem, zkus vystřelit. Tím se řídil NICOLAS HLAVA, který z nulového úhlu zkusil nahodit kotouč na Soukupa. Brankář hostů si nedokázal utěsnit prostor u tyče a kotouč k překvapení všech skončil až v síti. Asistence: Martin Kohout.

56:20

Loskot vybojoval kotouč za domácí brankou, ale Hejcman jej brzy získal zpět pro domácí.

55:19

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Hosté se v přesilové hře nemohli dostat před Krále, přesto se jim podařilo vyrovnat! Vágnerovu střelu před brankou tečoval DAVID MERTA a kotouč propadl za domácího brankáře. Asistence: Martin Vágner, Zdeněk Doležal.

54:40

Chlouba získal kotouč na modré čáře a podařilo se mu vyhodit.

54:02

Černý se po vhazování dostal ke kotouči a odpálil jej až za Soukupovu branku.

53:54

Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Nicolas Hlava – 2 min., krosček).

53:04

Hra se poněkud uklidnila. Domácí drží kotouč ve vlastním pásmu, Ústí se snaží napadat.

51:35

Vrdlovec zkusil využít domácího střídání, ale Černý k němu stihl přijet a útočnou akci zbrzdit.

50:45

Kohout se dostal k puku na útočné modré čáře, ale Melka k němu včas přistoupil a obral domácího útočníka o kotouč.

49:45

Doležal vyjel zpoza branky a zkusil překvapit domácího brankáře, ten si však prostor u tyče pohlídal.

49:37

49:16

Král ukryl volný kotouč do lapačky.

48:32

48:15

Doležalovu střelu poslal jeden z domácích hráčů do ochranné sítě.

47:58

Doležal zavezl kotouč do útočného pásma a tlak hostů může začít.

47:45

A Trhači ve vlastním oslabení skórují! Chlouba vyhrál vhazování a dostal kotouč na RADKA HAVLA, který projel celé kluziště a střelou nad lapačku překonal Soukupa. Asistence: Roman Chlouba.

47:36

Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jaroslav Kůs – 2 min., vysoká hůl).

46:31

Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Marek Loskot – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Lukáš Chalupa – 2 min., hrubost).

46:20

Loskot vyjel zpoza branky a zkusil překvapit Krále, ale domácí brankář byl pozorný.

45:28

45:21

Trhači se nemohou dostat přes modrou čáru.

44:37

Hosté vyhazují.

44:33

Soukup raději ukryl kotouč do lapačky.

43:53

Po Trefného střele se kotouč odrazil k Rohanovi, domácí útočník však trefil pouze boční síť odkryté branky.

43:44

Černý tečoval kotouč do ochranné sítě.

43:28

Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Marek Loskot – 2 min., podražení).

43:24

Trefný poslal kotouč na zakázané uvolnění.

43:00

Hosté drží kotouč ve vlastním pásmu a oba celky střídají.

42:00

Šimek se dostal k odraženému kotouči a okamžitě vystřelil, jeho střela však proletěla daleko od Soukupovy branky.

41:30

Poulíčkovo nahození proletělo vedle pravé tyče.

40:47

Černý nahodil kotouč ze středního pásma, Soukup raději přerušil hru.

40:12

Nepřesná rozehrávka domácích končí zakázaným uvolněním.

40:01

Také po druhé třetině je skóre vyrovnané. Ve 24. minutě využil přesilovou hru navrátilec Chlouba, hosté vzápětí odpověděli zásluhou Navarry. O šance dnes skutečně není nouze a brankáři na obou stranách měli plné ruce práce. Rozhodnutí může přinést třetí třetina, která začne přibližně v 18:38.

40:00

39:45

Král raději přerušil hru před dojíždějícím Melkou.

38:55

Po chybě ve středním pásmu se ke střele dostal Doležal, ale Král jeho střelu vyrazil betonem.

38:38

Trhači drží kotouč za vlastní brankou.

38:13

Soukup raději přerušil hru po Chloubově nahození.

37:20

Kůsovu střelu srazil Soukup do rohu kluziště.

36:51

Po rychlém protiútoku domácích se dostal do zakončení Chrpa, ale Soukup se roztáhl na brankové čáře a udržel vyrovnaný stav!

36:32

Navarrova střela skončila na hrudi domácího brankáře.

35:27

Po Bernadově střele kotouč poskakoval po brankovišti, situaci nakonec vyřešil Blaha, který jej odpálil do bezpečí.

34:36

Poulíček se rozjel do samostatného úniku, ale na rychlou přihrávku od Přindiše nedosáhl.

33:34

Hlava zkusil vystřelit z levého kruhu, ale branku Slovanu vůbec netrefil.

33:00

Vrána se dostal s kotoučem až před Soukupa, hostující brankář raději přikryl kotouč.

31:55

Gengel využil zavání jednoho z bránících hráčů a vybojoval kotouč pro Slovan. Hosté se však vykombinovali z útočného pásma.

31:22

31:00

Domácí vyhazují.

30:32

Kasíkova dělovka skončila mezi betony domácího brankáře.

29:59

Po ukázkové kombinaci projel před Krále Navarra, jeho střelu ale domácí brankář srazil do rohu kluziště.

29:22

Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Dominik Tejnor – 2 min., hákování).

29:00

Brožovu střelu od modré čáry tečoval jeden z bránících hráčů mimo tři tyče.

28:39

Icing domácích.

28:12

Zmatek před domácí brankou přerušil Král, který přikryl kotouč lapačkou.

27:23

Hejcman se dostal až před Soukupa, ale hostující brankář jeho střelu vyrazil.

26:27

Kadaňský icing.

26:09

Hosté jsou evidentně při chuti a znovu zatlačili Trhače do vlastního pásma.

24:52

Hosté rychle odpovídají! Po Melkově střele se jako první před Králem zorientoval ROMAN NAVARRA, který protlačil kotouč mezi betony domácího brankáře. Asistence: Antonín Melka.

23:44

A domácí využívají i druhou přesilovou hru. Po přesné přihrávce Kůse přes celé obranné pásmo se ke střele dostal navrátilec ROMAN CHLOUBA, který střelou do odkryté branky vrací Trhačům vedení. Asistence: Jaroslav Kůs.

23:12

Domácí trpělivě kombinují.

22:20

Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Marek Macek – 2 min. držení protihráče).

21:37

Oba celky hrají v plném počtu hráčů.

21:02

Po chybě domácí obrany se do přečíslení dva na jednoho dostali Doležal s Vrdlovcem, první jmenovaný volil místo přihrávky střelu, ale netrefil branku!

20:20

Rychlý útok hostů zastavil ofsajd.

20:01

První třetina skončila za vyrovnaného stavu 1:1. Obě branky padly v přesilových hrách. Nejdříve se v 6. minutě trefil Hejcman, na druhé straně překonal Krále Kloz. Hosté byli aktivnějším týmem, ale domácí brankář několika důležitými zákroky podržel svůj tým. Druhá třetina začne přibližně v 17:50.

20:00

19:37

Po odehrání kotouče se za domácí brankou strhla strkanice mezi Havlem a Poulíčkem. Domácí obránce obdržel dvouminutový trest za krosček, hostující útočník obdržel dvě minuty za sekání.

18:43

Vzápětí dostal kotouč na modrou čáru Vágner, ale trefil pouze boční síť domácí branky.

18:30

Rychlý protiútok hostů zakončil rychlou střelou Loskot, domácí brankář však střelu vytlačil nad branku.

17:54

Trhači drží kotouč ve vlastním pásmu.

17:14

Macek poslal kotouč na tribunu mezi diváky.
Situace se nakonec obešla bez trestů. Hra bude pokračovat po vhazování ve středovém kruhu.
Bernad se nakonec zvedá z ledu a míří za hlavním rozhodčím. Uvidíme, zda-li se bude vylučovat.

17:03

Na ledě zůstává ležet jeden z hráčů Slovanu.

16:46

Hosté drží kotouč, ale nemohou se dostat přes modrou čáru.

16:00

Hejcman zachytil rozehrávku a rozjel se do rychlého protiútoku. Místo střely zvolil zpětnou přihrávku na Kohouta, ten však na kotouč nedosáhl.

14:54

Kloz se proháčkoval až před domácí branku, místo střely volil zpětnou přihrávku na Loskota, ten však přestřelil domácí branku.

14:32

Tejnor po střetu s jedním z hráčů hostů skončil ve vlastní brance. Rozhodčí tak přerušuje hru.

14:18

Hosté drží kotouč za vlastní brankou.

12:50

A také hosté využívají přesilovou hru! Po trpělivé kombinaci se k puku dostal JAN KLOZ a přesnou ranou pod břevno vyrovnává. Asistence: Marek Loskot, Vladimír Brož.

12:36

Hosté kombinují a hledají skulinu v domácí obraně. Král zatím nemusel zasahovat.

12:07

Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jaroslav Kůs – 2 min., podražení).

11:27

Chlouba se natlačil až před Soukupa, ale jeho střela k levé tyči skončila na betonu brankáře Ústí.

10:20

Po dlouhé době se do útoku dostávají také domácí. Wágnerova samostatná akce však skončila na Vágnerovi, který poslal domácího útočníka k ledu.

09:16

Po chybě Macka na modré čáře se hosté vyhání z útočného pásma. Slovan je nyní aktivnějším týmem, domácí pouze brání.

08:27

Gengel čekal na přihrávku na útočné modré čáře, ale okamžitě k němu přistoupil jeden z bránících hráčů a černožlutí znovu vyhazují.

07:54

Icing Kadaně.

07:07

Domácí drží kotouč ve vlastním pásmu, hosté neúnavně napadají.

06:12

Po Brožově střele od modré čáry ukryl Král kotouč do lapačky.

05:30

A domácí využívají přesilovou hru! U pravého mantinelu se k puku dostal DAREK HEJCMAN, který trefil skulinu mezi ramenem hostujícího brankáře a horní tyčí. Asistence: Nicolas Hlava, Dominik Tejnor.

05:00

04:56

První vyloučení dnešního zápasu. Poulíček(UNL) obdržel dvouminutový trest za hákování.

04:50

Doležal projel mezi třemi hráči domácích a posunul kotouč na dojíždějícího Poulíčka, ale hostující útočník nedokázal posunout kotouč do odkryté banky.

03:56

Vrdlovcova prudká střela od levého mantinelu skončila na Králově levém betonu.

03:04

Wágner ztratil kotouč za vlastní brankou a ke kotouči se dostal Melka, který okamžitě přihrával před branku Mackovi. Domácí brankář však jeho střelu vyrazil.

02:20

Beránek zkusil projet mezi dvěma obránci hostů, ale Bernad jej připravil o kotouč.

01:20

Doležalovu přihrávku zpoza branky zachytil Hejcman a rozjel rychlý protiútok. Domácího útočníka však o kotouč ve středním pásmu připravil jeden z obránců.

00:30

O první střelu utkání se postaral Trefný. Jeho pokus od modré čáry vyrazil Soukup za branku.

00:01

SK Trhači Kadaň: Král (Lukeš) – R. Černý, R. Havel, Tejnor, Chalupa, D. Šimek, Blaha – Šťovíček, Hejcman, Kohout – O. Beránek, L. Vrána, Vaněk – Hlava, Wágner, Chrpa – Kůs.

HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (Volke) – Brož, Kasík, Husák, M. Vágner, Bernad, Přindiš – Loskot, Vrdlovec, Kloz – Z. Doležal, Merta, Gengel – Komárek, Moučka, Melka – Navarra..
SK Trhači Kadaň

Domácí celek v první čtvrtině stále hledá herní pohodu. Trhači jsou po 13 zápasech poslední s 10 body. Svěřence trenéra Becka trápí především zápasy venku, odkud nepřivezli ani bod. Černožlutí se v útoku mohou spolehnout na Jaroslava Kůse. Staronový muž domácí soupisky si ve 13 zápasech připsal 14 bodů(3+11). Domácí trápí především defenzíva, ani jeden ze čtyř brankářů se v úspěšnosti zásahů nepřehoupne přes 90%.

Trhači se naposledy představili na domácím ledě proti Litoměřicím. Kališníci hráli ze zabezpečené obrany, které kryl záda bezchybný Pavelka, a po brankách Petra Beránka a Petra Frühaufa si odvezli tři body za výhru 2:0.
HC Slovan Ústí nad Labem

Hosté mohou být s první čtvrtinou soutěže spokojeni. S 23 body se nacházejí na 5. místě WSM ligy. Svěřenci trenéra Macha se mohou spolehnout především na skvělý útok v čele s nejproduktivnějším hráčem WSM ligy Janem Klozem(9+7). Další oporou hostů je bezesporu Jakub Soukup, který je se 378 zásahy nejčastěji zasahujícím brankářem

Slovan se v posledním kole utkal s Mostem. Severočeské derby rozhodl hattrickem Zdeněk Doležal. Tři body si v zápase připsal také Patrik Poulíček, který ke dvěma asistencím přidal také proměněné trestné střílení. Za hosty skóroval pouze Vojtěch Kubinčák a Ústí se tak radovalo ze tří bodů za výhru 4:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

4:3

Branky a nahrávky: 6. Hejcman (Hlava, Tejnor), 24. Chlouba (Kůs), 48. R. Havel (Chlouba), 57. Hlava (Kohout) – 13. J. Kloz (Loskot, Vl. Brož), 25. Navarra (Melka), 56. D. Merta (M. Vágner, Z. Doležal)

SK Trhači Kadaň: Král (Lukeš) – Trefný, R. Černý, R. Havel, Tejnor, Chalupa, D. Šimek, Blaha – T. Rohan, Kůs, Chlouba. Šťovíček, Hejcman, Kohout – O. Beránek, L. Vrána, Vaněk – Hlava, Wágner, Chrpa. Trenér: Beck.

HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (Volke) – Brož, Kasík, Husák, M. Vágner, Bernad, Přindiš, Zajíc – Loskot, Vrdlovec, Kloz – Z. Doležal, Poulíček, Merta – Gengel, Komárek, Moučka – Macek, Melka, Navarra. Trenér: Mach.

Rozhodčí: Kopeček – Zídek, Polák

04:56 UNL 2 , hákování
05:30 KAD 1:0 Hejcman (Hlava, Tejnor)
12:07 KAD 2 Kůs, podražení
12:50 UNL 1:1 Kloz (Loskot, Brož)
19:37 KAD 2 R. Havel, hrubost