NHL

Nashville Predators – Chicago Blackhawks

3:2

konec (2:2, 1:0, 0:0)

15.10.2016, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Martin Schwarz (@MartinSmuci)

Tipsport: 2.3 3.7 2.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

36:36

36:36 Mike FISHER - 3:2

36:36

Nashville právě vstřelil branku!
Není pochyb o tom, z čeho dnes pramení úspěch týmu Nashville Predators, jsou to přesilové hry. Domácí zatím dali tři branky a všechny tři padly v početní výhodě. Stejně jako před malým okamžikem. Opět se jednalo o střelu z dálky od obránce Romana Josiho, kterou ještě dokázal před brankovištěm přesně tečovat útočník domácích MIKE FISHER. Ten tak posílá muže ve žlutém do těsného vedení. Asistence: Roman Josi, Ryan Johansen.

16:33

16:33 Roman JOSI - 2:2

16:33

Jako bych to skoro přivolal! Obránci Predátorů zatím dnes režírují gólové hody Nashvillu a tohle může být hodně důležitá trefa pro domácí partu. Opět důkaz, že hokej může být jednoduchý a účinný zároveň. Po několika kombinacích v útočné třetině stáhl hru mezi kruhy bek ROMAN JOSI, aby následně vypálil a vymetl pavučinky v Crawfordově kleci. Pro Nashville druhá využitá přesilovka ze dvou a máme před koncem první části opět vyrovnáno. Asistence: Ryan Johansen, Mike Fisher.

09:51

09:51 Niklas HJALMARSSON - 1:2

09:51

Chicago právě vstřelilo branku!
Jestli někdo zatím nemá svůj den dnes, tak jsou to brankáři. Zhruba po desíti odehraných minutách první třetiny tu máme už třetí zásah některého z hokejistů. Prosazují se pro změnu Chicago Blackhawks, navíc po velmi překvapivé situaci. NIKLAS HJALMARSSON vypálil zápěstím zrovna ve chvíli, kdy to nikdo nečekal. A očividně zaskočil hlavně Pekku Rinneho. Kotouč zazvonil o tyčku a pak už zapadl do domácí klece. Asistence: Duncan Keit, Richard Pánik.

07:46

07:46 P. K. Subban - 1:1

07:46

Jenže teď už slaví tak domácí hokejisté a pro P. K. SUBBANA to je premiéra v dresu Nashville Predators jak se sluší a patří. Obránce celku ve žlutém se totiž hned ve svém prvním utkání za nový tým prosazuje, a to v přesilové hře. A nešlo o nijak složitě zakončenou akci. Subban se prostě napřáhl z dálky, opřel se do kotouče a propálil vše před sebou, včetně Crawforda, máme tedy srovnáno. Asistence: Ryan Johansen, Filip Forsberg

02:39

02:39 Marcus KRÜGER - 0:1

02:39

Nejdříve měl kus černé gumy za brankou soupeře Nashville a zdálo se, že bude slibně kombinovat kolem Crawfordowy klece. Jenže pak následovaly rychlé přihrávky hostující party a rázem Chicago vede nejtěsnějším možným poměrem. Zvláštně vypálený kotouč u pravé tyče se od Pekky Rinneho odrazil někam na brankovou čáru a MARCUS KRÜGER jej došťouchal až do sítě Predators. Máme tu tedy úvodní trefu a domácí budou muset reagovat. Asistence: Ryan Hartman, Marián Hossa.

3:2

Branky a nahrávky: 8. Subban (Johansen, Forsberg), 17. Josi (Johansen, Fisher), 37. Fisher (Josi, Johansen) – 3. Krüger (Hartman, Hossa), 10. Hjalmarsson (Keith, Pánik)

Nashville Predators: Rinne (Mazanec) – Josi, Subban, Ekholm, Ellis, Bitetto, Weber – Forsberg, Johansen, Fiala – Wilson, Fisher, Neal – Järnkrok, Ribeiro, C. Smith – Arvidsson, Sissons, Salomäki.

Chicago Blackhawks: Crawford (Darling) – Keith, Hjalmarsson, Kempný, Seabrook, Forsling, Campbell – Panarin, Toews, Pánik – Motte, Anisimov, P. Kane – Hartman, Krüger, Hossa – Hinostroza, Schmaltz, Tootoo.

Rozhodčí: Leggo, Romasko – Amell, Gawryletz

02:39 CHI 0:1 Krüger (Hartman, Hossa)
06:25 CHI 2 Campbell, nedovolené bránění
07:46 NSH 1:1 Subban (Johansen, Forsberg)
09:51 CHI 1:2 Hjalmarsson (Keith, Pánik)
13:28 NSH 2 Fisher, podražení