02.10.2016, 17:15 • DRFG Arena, Brno • 9. kolo • Michal Kuba (@MikKuba)

Tipsport: 1.95 4.6 3.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

54:20

54:20 Marek KVAPIL - 6:2

54:20

Kometa právě vstřelila branku!
Domácí přidávají šestou branku a o vítězi je rozhodnuto! MAREK KVAPIL získal kotouč na levé straně a v akci 2 na 1 celou dobu naznačoval přihrávku, až po ledě prudkým švihem k tyči překonal hostujícího brankáře – 6:2! Bez asistence.

52:26

Hosté si zahrají přesilovku. Vyloučen je Martin Erat na dvě minuty za nedovolené bránění.

50:44

Brněnská DRFG Arena je letos podruhé plně vyprodaná, zápas proti Spartě sleduje 7 700 diváků!

50:34

Jiří Černoch přešel přes dva domácí obránce a dostal se do zakončení, bekhendovou kličku ale dokázal Vejmelka vychytat!

46:46

Zaťovič dojel puk v útočném pásmu, Nedomlel ho ale dokázal v rychlosti vytlačit ze střelecké pozice!

43:33

Jan Švrček se dostal do úniku, Vejmelku ale nadvakrát nepřekonal a Ondřej Němec ho poté stačil obrat o puk.

40:45

Martin Gernát (SPA) – 2 minuty za hákování.

40:13

40:13 Martin ERAT - 5:2

40:13

Stějně jako minulou třetinu, i tu poslední otevírá Kometa rychlým gólem. Ondřej Němec našel mezi kruhy MARTINA ERATA, který poslal puk k pravé tyčce a Brno odskakuje do tříbrankového vedení! Asistence: Ondřej Němec.

36:33

36:33 Vojtěch NĚMEC - 4:2

36:33

Kometa znovu odskakuje na rozdíl dvou branek. Marek Kvapil zavezl puk po pravém křídle do pásma a předložil jej před bránu na hůl VOJTĚCHA NĚMCE, který propasíroval kotouč mezi Pöpperlem a tyčí. Asistence: Marek Kvapil.

33:08

33:08 Jiří ČERNOCH - 3:2

33:08

Sparta právě vstřelila branku!
Hosté využívají početní výhodu. JIŘÍ ČERNOCH chtěl z levé strany nahrávat na protější kruh, do přihrávky ale padl Tomáš Malec, od kterého se puk nešťastně odrazil až za Vejmelku. Bez asistence.

32:24

Jan Hruška (KOM) se před bránou Pražanů dopustil nedovoleného bránění a odchází odpykat dvouminutový trest.

26:04

26:04 Lukáš PECH - 3:1

26:04

Střelu od modré dokázal Karel Vejmelka zastavit, puk ale vyrazil na LUKÁŠE PECHA, který si udělal místo a zasuunul touš do okryté brány. Asistence: Ostap Safin a Richard Nedomlel.

24:39

Kováčik nejprve nahodil puk na Pöpperleho, záhy dostal zpoza brány přihrávku, jeho bomba z nápřahu ale v bráně Prahy neskončila.

22:27

Marek Kvapil našel před brankovištěm Martina Zaťoviče, který bekhendem zametl puk směrem do brány, avšak kus pryže se zastavil na tyči brány Sparty!

21:14

Jaroslav Hlinka (SPA) – 2 minuty za podražení.

20:33

20:33 Martin NEČAS - 3:0

20:33

Domácí obraliSpartu při rozehrávce, Erat s pukem sjel od modré na levý kruh a předložil touš MARTINU NEČASOVI před brankovištěm, který jen nastavil čepel a usměrnil puk do sítě. Asistence: Martin Erat.

19:30

19:30 Ondřej NĚMEC - 2:0

19:30

Marek Kvapil vyslal podobnou přihrávku jako v páté minutě, tentokrát zakončoval z pravé strany ONDŘEJ NĚMEC, který střelou z první rozvlnil síť za Tomášem Pöpperlem. Asistence: Marek Kvapil a Jan Štencel.

18:32

Sparta se dostala do úniku, Kudrna z pravé strany vypálil na Vejmelku, který střelu vyrazil před sebe a měl co dělat, aby ji před dojíždějícím útočníkem schoval.

17:04

Martin Gernát (SPA) – 2 minuty za podražení.

16:49

Gól neplatí, Čermák totiž natlačil Pöpperleho na hostující konstrukci, která vypadla ze svého místa dříve, než puk přešel brankovou čáru.

16:49

Hala se už radovala z gólu po akci, kdy Čermák zleva nabruslil s pukem před brankoviště a poslal jej do sítě, avšak brána předtím vypadla ze svého postavení. Hlavní sudí jde volat na video.

11:05

První přesilovou hru si zahraje i Sparta. Leoš Čermák (KOM) dostává dvě minuty za držení protihráče.

08:44

Uvidíme druhou přesilovku domácích. Martin Gernát (SPA) dostává dvě minuty za držení protihráče.

06:10

Procházka se spolu s Komárkem řítil do přečíslení na Vejmelku. Druhý jmenovaný dostal přihrávku k levé tyči, kam se ale domácí brankář stihl včas přemístit!

04:31

04:31 Martin ERAT - 1:0

04:31

Tentokrát to ale vyšlo. Ondřej Němec dokázal udržet puk v pásmu, nahrál na levé křídlo Kvapilovi, který opět našel na protější straně MARTINA ERATA, který pohotovou střelou poslal kotouč do sparťanské klece! Asistence: Marek Kvapil a Ondřej Němec.

03:31

Štefan Růžička (SPA) – 2 minuty za hákování.

6:2

Branky a nahrávky: 5. M. Erat (M. Kvapil, O. Němec), 20. O. Němec (M. Kvapil, Štencel), 21. Nečas (M. Erat), 37. V. Němec (M. Kvapil), 41. M. Erat (O. Němec), 55. M. Kvapil – 27. Pech (Safin, Nedomlel), 34. Černoch

HC Kometa Brno: Vejmelka (Klimeš) – Štencel, O. Němec, Gulaši, Kováčik, Malec, Trška, L. Vágner, Zábranský – M. Kvapil, Nečas, M. Erat – Zaťovič, V. Němec, Haščák – J. Káňa, Čermák (C), Dočekal – Dvořák, Hruška, Dostálek.

HC Sparta Praha: Pöpperle (F. Novotný) – Nedomlel, Eminger, Mikuš, Hrbas, Gernát, Švrček, Barinka, Kalina – Ružička, Cingel, Forman – Černoch, J. Hlinka (C), Ihnačák – Kumstát, Pech, Safin – Komárek, Kudrna, O. Procházka.

Rozhodčí: Hribik, Čech – Flégl, Polonyi