Příprava NHL

Florida Panthers – Dallas Stars

1:2

po prodl. (1:0, 0:1, 0:0 - 0:1)

02.10.2016, 21:00 • Budweiser Gardens, London, Ontario • Info o změnách stavu (Vendula Zdražilová)

Tipsport: 2.46 3.7 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro tuto chvíli ode mne vše, přeji hezký zbytek nedělní noci a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit na shledanou. (23:42:19)

3. Jason Dickinson (DAL) 0+0
V přípravném duelu mezi Floridou a Dallasem se v prodloužení radovali z výhry hokejisté Dallasu.

62:20

Dallas právě vstřelil branku!
Je dobojováno. NICK EBERT rozhodl prodloužení svou přesně mířenou střelou a z výhry se tak raduje jeho tým. Bez asistence.

60:01

Zápas v základní hrací době nenašel vítěze a na řadu tak přichází prodloužení, které se bude hrát ve třech hráčích na obou stranách.

60:00

40:01

I druhá třetina je minulostí. Hokejisté Dallasu v ní dokázali srovnat a hlavně v závěru druhé periody nerozhodný stav také udrželi při přesilové hře Floridy 5 na 3. Brankář Lagace svůj tým podržel svými přesnými zákroky. Třetí třetina začne přibližně ve 23:00.

40:00

39:00

V závěru druhé třetiny měla Florida k dispozici přesilovou hru pět na tři, ale díky fantastickému zákroku brankáře Dallasu Stars neinkasovali.

24:26

V úvodu druhé třetiny se dokázali trefit také hokejisté Dallasu a srovnávají tak stav tohoto zápasu. ANTOINE ROUSELL se trefil mezi tři tyče a začíná se znovu od začátku. Bez asistence.