4:1

konec (2:0, 0:0, 2:1)

02.10.2016, 17:00 • ZŠ Liptovský Mikuláš • 9. kolo • Michael Hruška sk

Tipsport: 2.15 4.5 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo sa tak dnešné stretnutie 9. kola Tipsport ligy, v ktorom domáci Liptovský Mikuláš porazil svojho súpera zo Zvolena 4:1. Skóre zápasu otvoril Richard Huna, ku ktorému sa v prvej tretine pridal Piatka. V druhej tretine diváci gól nevideli. V 3. tretine hostia dokázali stav stretnutia zredukovať na 2:1, ale v posledných 10 minútach zápasu dali Liptáci ešte dva góly a o víťazovi stretnutia bolo rozhodnuté. (19:14:01)

59:30

Pol minúty do konca stretnutia a Zvolen si prihráva v zadných radoch.

59:00

Zvolen sa stále do útočného pásma nedostal a domáci ich nechcú pustiť cez stredné pásmo.

58:22

Hostia majú teraz veľkú príležitosť upraviť nepriaznivý stav stretnutia, ale domácim sa puk podarilo vyhodiť.

58:13

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Ri.Huna – 2 min., sekanie).

57:31

Zvolen sa ešte snaží s výsledkom niečo urobiť, ale dostáva sa len k strelám s väčších vzdialeností a s tými brankár Križan nemá zatiaľ problémy.

57:00

Šiška zachytil prihrávku Zvolena a pred bránou mal voľného Števuliaka, ale ten na prudkú prihrávku nedotiahol.

56:02

Ďaloga skúsil strelu spoza obrancu, ale puk letel mimo brány Liptovského Mikuláša.

54:50

Richard Huna bol v protiútoku a pred bránou našiel osamoteného Róberta Hunu, ale ten puk nedokázal spracovať a bolo po veľkej príležitosti.

54:10

Domáci zvýšili aktivitu a robia obrane Zvolena problémy.

53:09

53:09 SUKEĽ - 4:1

53:09

Liptovský Mikuláš dal gól!

Ďalší rýchly protiútok Liptákov. Kriška sa pekne natlačil pred brankára Baroša, ktorý jeho pokus vyrazil, ale JAKUB SUKEĽ nemal problém puk doraziť do odkrytej bránky.
Asistencie: Kriška Martin, Uram Marek

52:57

Valenta opäť vystrelil, tentokrát od modrej čiary, puk bol ešte tečovaný a Križan ho vyrazil na ochrannú sieť.

52:37

Valenta bol v rýchlo protiútoku a spoza obrancu vystrelil. Puk trafil iba tyčku Križanovej bránky.

52:28

Habšuda zostáva ležať na ľadovej ploche a rozhodca hru prerušil, ale spoluhráči mu už pomáhajú dostať sa na striedačku.

52:04

Vhadzuje sa v strednom pásme. Pri puku zostali hostia a vyrážajú do protiútoku. Andersonsova strela brankárovi Križanovi problém nenarobila.

51:02

51:02 SUKEĽ - 3:1

51:02

Nádherný protiútok Liptovského Mikuláša končí gólom. Sukeľ vyviezol puk z obranného pásma. Prihral Uramovi, ktorý puk krásne vrátil opäť JAKUBOVI SUKEĽOVI a ten sám pred brankárom nemal problém skórovať.
Asistencie: Uram Marek, Kriška Martin

4:1

Branky a nahrávky: 18. Ri. Huna (Ru.Huna, Ro.Huna), 20. Piatka (Kadlubiak, Laco), 52. Sukeľ (Uram, Kriška), 54. Sukeľ (Kriška, Uram) – 42. Mráz (Misenev)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Križan – Mezovský, Stehlík, Nadášdi, Šiška, Bobček, Moravčík, Kadlubiak, Brezniak – Ru.Huna, Ro.Huna, Ri.Huna – Kriška, Sukeľ, Uram – Lištiak, Piatka, Laco – Števuliak, Stümpel, Kabáč

HKM Zvolen: Baroš – Demiters, Andersons, Valenta, Ivan, Dubeň, Habšuda, Fekiač, Hataš – Kelemen, Zuzin, Majdan – Klhůfek, Mráz, Misenev – Ďaloga, Halama, Petráš – Šimíček, Řezač, Knyazev

Rozhodčí: Orolin, Jura – Bednár, Smrek

01:23 LMI 2 Nádašdi, podražení
07:44 ZVO 2 Řezač, hákování
10:21 ZVO 2 Habšuda, držení protihráče
17:38 LMI 1:0 Ri. Huna (Ru.Huna, Ro.Huna)