6:2
konec (2:0, 2:2, 2:0)
02.10.2016, 17:15 • DRFG Arena, Brno • 9. kolo • Michal Kuba (@MikKuba)
Tipsport: 1.95 4.6 3.2 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.95 - 4.6 - 3.2
HC Kometa Brno – HC Sparta Praha
6:2
konec (2:0, 2:2, 2:0)
Branky a nahrávky: 5. M. Erat (M. Kvapil, O. Němec), 20. O. Němec (M. Kvapil, Štencel), 21. Nečas (M. Erat), 37. V. Němec (M. Kvapil), 41. M. Erat (O. Němec), 55. M. Kvapil – 27. Pech (Safin, Nedomlel), 34. Černoch
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Kometa Brno:
Vejmelka (Klimeš) – Štencel, O. Němec, Gulaši, Kováčik, Malec, Trška, L. Vágner, Zábranský – M. Kvapil, Nečas, M. Erat – Zaťovič, V. Němec, Haščák – J. Káňa, Čermák (C), Dočekal – Dvořák, Hruška, Dostálek.
Náhradníci:
Trenér:
HC Sparta Praha:
Pöpperle (F. Novotný) – Nedomlel, Eminger, Mikuš, Hrbas, Gernát, Švrček, Barinka, Kalina – Ružička, Cingel, Forman – Černoch, J. Hlinka (C), Ihnačák – Kumstát, Pech, Safin – Komárek, Kudrna, O. Procházka.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Hribik, Čech – Flégl, Polonyi
Diváci: 7700
1. třetina | ||||
03:31 | SPA | 2 | Ružička, hákování | |
04:31 | KOM | 1:0 | M. Erat (M. Kvapil, O. Němec) | |
08:44 | SPA | 2 | Gernát, držení protihráče | |
11:05 | KOM | 2 | Čermák, držení protihráče | |
17:04 | SPA | 2 | Gernát, podražení | |
19:30 | KOM | 2:0 | O. Němec (M. Kvapil, Štencel) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:33 | KOM | 3:0 | Nečas (M. Erat) | |
21:14 | SPA | 2 | J. Hlinka, podražení | |
26:04 | SPA | 3:1 | Pech (Safin, Nedomlel) | |
32:24 | KOM | 2 | Hruška, nedovolené bránění | |
33:08 | SPA | 3:2 | Černoch | |
36:33 | KOM | 4:2 | V. Němec (M. Kvapil) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:13 | KOM | 5:2 | M. Erat (O. Němec) | |
40:45 | SPA | 2 | Gernát, hákování | |
52:26 | KOM | 2 | M. Erat, nedovolené bránění | |
54:20 | KOM | 6:2 | M. Kvapil | |
Konec |
Mountfield HK – Žďár n/S 12:00 7:0
Zlín – HK MD Šumperk 12:00 4:0
Sparta – Chomutov 12:15 4:1
Liberec – Jihlava • po s.n. (1:2) 12:30 3:4
Kobra – Ústí n/L 12:45 2:5
Pardubice – Č. Budějovice 13:00 2:4
HC Plzeň – HC Litvínov 13:00 9:3
Slavia – Kometa Brno • po prodl. 13:30 3:4
Tábor – Mladá Boleslav 14:00 3:8
Kladno – Letňany 14:45 2:8
Vítkovice – Vsetín 16:00 5:1
K. Vary – PZ Kladno • po s.n. (3:2) 16:10 8:7
52:26
40:45
32:24
21:14
17:04
11:05
08:44
03:31