3:2

po prodl. (1:2, 0:0, 1:0 - 1:0)

02.10.2016, 03:00 • Gila River Arena, Glendale • Michal Břuchanský

Tipsport: 2.57 3.9 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto zápasu je to vše, přeji Vám příjemný vstup do nedělního dne. (05:49:26)
Souboj dvou soupeřů z Pacifické divize nakonec končí vítězstvím Arizony, která během zápasu ani vteřinu nevedla, přesto se nyní raduje ze třetí výhry v přípravě na novou sezónu. To Kačeři mají další důvod k zamyšlení, neboť s neslavným skóre 4:11 prohráli i třetí zápas v řadě.

63:53

63:53 Shane DOAN - 3:2

63:53

Arizona právě vstřelila branku!
Je konec! Domácí využili přesilovou hru a rozhodli o svém vítězství! Z pravého do levého kruhu přenesl hru Christian Dvorak, do kotouče se v pokleku opřel veterán SHANE DOAN, jenž si dal nesmírně záležet na přesném umístění a z první propálil marně se přesunujícího Berniera. Asistence: Christian Dvorak, Alex Goligoski.

63:18

Parádní souhra tří domácích hokejistů! Přes Goligoského a Doana se puk dostal do pravého kruhu k Stromeovi, jenže Bernier byl znovu úspěšný.

63:04

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Antoine Vermette – 2 min., sekání).

62:55

Christian Dvorak dostal od McBaina výtečnou přihrávku do jízdy, faulovaného útočníka Arizony ale Bernier pravým betonem vychytal!

62:38

Antoine Vermette pokořil na vhazování Dauphina a připravil palebnou pozici pro Montoura, který z mezikruží Smithe nepřekonal.

62:30

Po nebezpečné akci Nicka Ritchieho domácí raději vyhodili kotouč na zakázané uvolnění. Před pokračováním hry si však Dave Tippett vyžádal oddechový čas.

62:05

Laurent Dauphin se řítil na Berniera z pravé strany, nová posila v brankovišti Ducks v tomto minisouboji ale byla úspěšnější.

61:29

Shea Theodore si hrál s pukem v útočném pásmu tak dlouho, až o něj v prostoru mezi kruhy přišel. Doan vzápětí v protiútoku nezakončil ideálně.

60:46

Raymond dvakrát vystrašil domácí fanoušky, Smith tým Arizony ale udržel ve hře o vítězství!

60:14

Dvorak vyhrál buly ve středovém kruhu, z vlastní půlky pak na Berniera vystartoval Jakob Chycrun, jehož střelu ale hostující brankář zneškodnil.

60:01

Kačeři byli i ve třetí třetině střelecky aktivnější, k čemuž přispělo hlavně několik vyloučení na straně Arizony. Té se přes menší počet pokusů ale povedlo vyrovnat, ve dvaapadesáté minutě střídajícího Berniera poprvé překonal Dylan Strome a nasměroval tento duel do prodloužení.

60:00

59:48

Max Domi napřáhl od modré čáry, ovšem ani proti této pumelici Bermier zasahovat nemusel, puk se zastavil o zadní mantinel.

3:2

Branky a nahrávky: 12. Duclair (Domi, Goligoski), 52. Strome (Doan, Wood), 64. Doan (Dvorak, Goligoski) – 6. Sgarbossa (Stoner), 14. Sörensen (Sgarbossa, Ritchie)

Arizona Coyotes: Smith (Langhamer) – Murphy, Chychrun, McBain, Goligoski, Mermis, Wood – Duclair, Domi, Dvorak, Doan, Strome, Perlini, Fischer, Merkley, Mueller, Crouse, Dauphin, McGinn.

Anaheim Ducks: Gibson (od 31. Bernier) – Stoner, Holzer, Vatanen, Larsson, Theodore, Montour – Garbutt, Jones, Ritchie, Raymond, Tropp, Tarnasky, Sgarbossa, Vermette, Sörensen, Morley, Kossila, Laganiere.

Rozhodčí: Brenk, Leggo – Knorr, Heyer

05:44 ANA 0:1 Sgarbossa (Stoner)
10:59 ANA 2 Stoner, krosček
11:17 ARI 1:1 Duclair (Domi, Goligoski)
13:12 ANA 1:2 Sörensen (Sgarbossa, Ritchie)
16:17 ARI 2 Crouse, hákování