Tipos Extraliga (SR)

HK Poprad – HK Nitra

1:4

konec (0:1, 1:1, 0:2)

02.10.2016, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • 9. kolo • Lukáš Rastislav Ovšonka sk

Tipsport: 3.14 4.7 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Posledná tretina vyšla hosťom. V 42. minúte dal gól na 1:3 Krištof a v poslednej minúte stretnutia upravil na konečných 1:4 pre Nitru Dávid König.
Poprad sa teda ani v tomto zápase nedokázal vymaniť spod hernej a výsledkovej krízy a aj po tomto zápase bude figurovať na 10. mieste.

Ďakujeme za pozornosť. Pekný večer. (19:23:02)

59:55

Kamzíci sa ešte ocitli v útočnom pásme a Zagrapan vystrelil z kruhu. Brankár Valent puk prisadol betónom.

59:20

Nitra dala gól!
A je vymaľované! Domáci opäť ťažko rozohrávali v obrannom pásme. Piačka posunul puk v medzikruží na DÁVIDA KONIGA, ktorého strela smerovala pomedzi Šúrekove betóny!
Asistencia: Edmund Piačka.

59:01

Domáci sa nevedia usadiť v útočnom pásme a aktuálne sa hrá v ich obrannej tretine, čo ovocie rozhodne neprináša.

58:26

Šúrek sa už v týchto chvíľach pýta na hráčsku lavicu, aby domáci hokejisti mohli začať hru v šiestich, počas ktorej sa pokúsia vyrovnať.

58:03

Domáci získali puk v útočnom pásme. Zagrapan si počkal pred bránkoviskom do poslednej chvíle a ohrozil Valenta, ktorý vytiahol skvelý zákrok vyrážačkou!

57:10

Kroták sa snažil vceku lišiacky prekvapiť brankára Valenta strelou z ľavého kruhu. Nitriansky gólman puk zachytil a okamžite mohol aj rozohrať.

55:45

Piačka získal puk vďaka aktívnemu napádaniu, vystihol prihrávku a spomedzi kruhov preveril Šúreka, ktorý okamžite použil vyrážačku.

54:43

Peter König sám vnikol do útočného pásma a snažil sa aj vystreliť, ale jeho pokus bol blokovaný. Nitra však získala pásmo.

54:11

Poprad mal obrovskú príležitosť. Peter Lichanec vybojoval puk od Blackwatera a smeroval sám na Valenta. Strelou ho však trafil len priamo do hrude a tadiaľ cesta rozhodne nevedie!

53:08

Matúš Rais vypálil od modrej čiary, ale iba do Výhonského, ktorý sa obetavo hodil do tejto tvrdej strely.

52:30

Poprad bude hrať vo štvorici. Marek Zagrapan dostáva dve minúty za podrazenie.
Dnešné stretnutie sleduje 896 divákov.

51:23

Bondra hľadal prihrávkou na útočnú modrú čiaru Troligu, ktorý však tento dlhý pas nezachytil. Nitrania môžu rozohrávať.

49:30

Zagrapan šikovne prehodil na Lichanca pred bránkovisko, ale Lichanec už musel zakončovať z veľmi ťažkej pozície.

48:36

Kroták skúsil nájsť krížnou prihrávkou Ježka, ale Macík perfektne čítal hru a puk zachytil a vyhodil.

47:54

Poprad bude hrať presilovku. Edmund Piačka dostáva dve minúty za vyhodenie puku.

47:16

Slovák sa dostal k strele spomedzi kruhov. Jeho zakončenie smerovalo mimo Šúrekovej bránky.

1:4

Branky a nahrávky: 30. Dinda (Kurali) – 8. Versteeg (Blackwater, Laliberté), 27. Rais (Blackwater), 42. Krištof (P. König), 60. D. König (Piačka)

HK Poprad: Šúrek (Pajpach) – Cutting, Kurali, Dinda, Fabian (A), Potekin, Pokovič, Šterbák – Lapšanský, Zagrapan, Lichanec – Kroták (C), Ježek, Paločko – Bondra, Troliga (A), Müller – Vašaš, Výhonský, Danielčak

HK Nitra: Valent – Ordzovenský, Versteeg, Mezei, Rais, Pupák, P. König, Kuzma – Blackwater, Slovák, Laliberté – Bajtek, Krištof, H. Ručkay – Paukovček, Štefanka, Macík – Chalupa, Piačka, D. König

Rozhodčí: Lauff, Valach – Korba, Riš