02.10.2016, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.4 3.7 2.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Marek Mazanec (NSH) 23 zákroků, 3 góly, úspěšnost zákroků 88,5%
Andrej Šustr (TBL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 19:35 (04:47:10)
Tři hvězdy utkání

1. Cody Bass (NSH) 1+0
2. P.K. Subban (NSH) 1+1
3. Mike Fisher (NSH) 1+0
Statistiky: střely na bránu: 26-26, zablokované střely: 14-17, hity: 16-10, trestné minuty: 19-25.
Nashville a Tampa Bay poprvé v letošní sezóně během přípravy před nadcházejícím ročníkem NHL vstřelily více než dva góly a po vyrovnávacím gólu hostujícího Coryho Conachera to vypadalo, že se dočkáme prodloužení, to ovšem necelých pět minut před koncem odmítl Cody Bass, který po návratu z trestné lavice zlomil utkání na stranu Predators. Konečný výsledek. Nashville Predators 4 Tampa Bay Lightning 3.

59:59

Yannick Weber zbytečným vyhozením puku přes ochranné sklo poslal v závěru zápasu svůj tým do čtyř a Tampa Bay to zkusila při hře bez brankáře, vstřelit gól se ji ale už vstřelit nepodaří!

59:26

Vyloučení v týmu Nashville Predators (Yannick Weber – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

58:35

Další pokus vyslal na domácí bránu Cedric Paquette, jeho střela ale byla taktéž zablokována.

56:38

Mitchell Stephens se pokusil vyrovnat stav utkání, jeho pokus ale zablokoval Anthony Bitetto.

55:37

Nashville právě vstřelil branku!
CODY BASS se vrátil z trestné lavice a okamžitě po návratu na led necelých pět minut před koncem strhl vedení na stranu Predators! James Neal ve středním pásmu na levém křídle nabral velkou rychlost a skvělou přihrávkou mezi nohama jednoho z hráčů Lightning poslal do samostatného úniku Codyho Basse, který z blízkosti pod lapačkou Bena Bishopa zamířil k pravé tyči. Asistence: James Neal.

53:22

Vyloučení v týmu Nashville Predators (Cody Bass – 2 min., krosček).

53:22

James Wisniewski se v rychlém sledu dostal ke dvěma střelám, které mířily mezi tři tyče, ani jedna z nich ale za zády Marka Mazance neskočila.

52:38

A znovu v akci Cory Conacher! Kromě něj ale také brankář Marek Mazanec, který si připsal další úspěšný zákrok.

52:07

Staňte se fanoušky NHL.cz!

52:07

Cory Conacher se pokusil vstřelit svůj druhý gól v zápase a v přesilové hře strhnout vedení na stranu Lightning, jenže jeho pokus byl nepřesný a zamířil mimo.

51:40

Vyloučení v týmu Nashville Predators (P.K. Subban – 2 min., sekání).

4:3

Branky a nahrávky: 20. Fisher (Neal, Subban), 26. Subban (Ribeiro), 33. Ribeiro (Forsberg), 56. Bass (Neal) – 6. Nesterov (Filppula, Drouin), 36. Filppula (Bishop, Wisniewski), 44. Conacher

Nashville Predators: Mazanec (Saros) – Ekholm, Subban, Bitteto, Weber, Girard, Granberg – Johansen, Fiala, Forsberg – Fisher (C), Aberg, Wilson (A) – Salomäki, Neal (A), Ribeiro – Gaudreau, Sissons, Bass. Hlavní trenér: Peter Laviolette.

Tampa Bay Lightning: Bishop (Gudlevskis) – Coburn (A), Šustr, Nesterov, Wisniewski, Koekkoek, Witkowski – Namestnikov, Filppula (A), Drouin – Gourde, Peca, Conacher – Boyle (A), Paquette, Condra – McGinn, Stephens, Morin. Trenér: Jon Cooper.

Rozhodčí: Justin StPierre, Garrett Rank. Čároví: Devin Berg, Brandon Gawryletz

4:55 NSH 2 Subban, nedovolené bránění
5:54 TBL 0:1 Nesterov (Filppula, Drouin)
7:53 TBL 2+2 Witkowski, vysoká hůl+vysoká hůl
18:07 TBL 2 Coburn, vražení na hrazení
19:25 NSH 1:1 Fisher (Neal, Subban)