Další

Olympijské hry - Stolní tenis

Dvouhra (muži) – 1. kolo

06.08.2016, 21:00 • Martin Boček

Eugene Wang je posledním dnešním postupujícím do druhé kola, když po výsledku 4:2 poráží Kubánce Pereiru!

Toriola postupuje do druhého kola

Bohužel prasátko nakonec rozhodlo o tom, že čeští muži již nemají na turnaji v Riu žádné zastoupení. Dmitrij Prokopcov prohrává se Segunem Toriolou 2:4.

Toriola jde do vedení 3:2

Třetí setbol již ale nigérijský hráč využívá a dostává se tak do vedení 3:2 na sety!

Dalším postupujícím do druhého kola se mezitím stal Španěl Zhiwen He, který porazil Američana Fenga 4:2 na sety.

Prokopcov vyrovnává na 2:2

Skvěle! Prokopcov zvládl koncovku čtvrté sady a srovnává stav na 2:2!

Adam Pattantyus poráží Kirila Gerassimenka 4:1 na sety a postupuje do druhého kola!

Toriola ihned první možnost využívá a jde do vedení 2:1 na sety, český hráč bude muset otáčet stav zápasu, pokud bude chtít pomýšlet na postup.

Toriola vítězí ve druhém setu 11:7 a srovnává tak stav zápasu na 1:1.

Český hráč jde do vedení 1:0

Výborně! Dmitrij Prokopcov vítězí v prvním setu 11:8 a český hráč tak jde do vedení 1:0 na sety!

Hugo Calderano je dalším postupujícím, když poráží Kubánce Pereiru hladce 4:0 na sety.

Lubomír Jančařík prohrává 2:4 na sety

Bohužel, Lubomír Jančařík končí v Riu ihned v prvním kole, když nestačí na svého soupeře Kenjaeva, se kterým prohrává 2:4 na sety.

Lubomír Jančařík snižuje na 2:3!

Ano! Jančařík ještě bojuje, vítězí v páté sadě 11:8 a snižuje stav na 2:3!

Jančařík má za stavu 10:7 tři setboly!

Tanviriyavechakul je dalším postupujícím, když poráží po výsledku 4:1 Inda Ghoshe.

Benedek Olah je prvním postupujícím do prvního kola, po výsledku 4:1 poráží Feng Chena.

Kenjaev vyhrává třetí set za sebou

Lubomír Jančařík prohrává čtvrtý set 7:11 a celkově už tak prohrává 1:3 na sety. To bude už těžké pro českého hráče.

Kenjaev otáčí vývoj zápasu a vede 2:1

Bohužel, Jančařík nakonec prohrál třetí set 11:13 a bude muset otáčet stav zápasu, pokud bude chtít postoupit.

Kenjaev srovnává na 1:1

Tak na tohle bude chtít Jančařík velmi rychle zapomenout. Nepovedený druhý set prohrál český hráč 2:11. Stav je tak vyrovnaný 1:1.

Ano! Lubomír Jančařík využívá ihned první setbol a dostává se tak do vedení 1:0 na sety!

Ke svému zápasu již také nastoupil Lubomír Jančařík!