Další

Olympijské hry - Box

Do 60 kg - dopolední předkola (muži)

06.08.2016, 16:55 • David Šimon (@David_Simon92)

Dopolední program kategorie do 60 kg je za námi. Děkuji za pozornost. Na shledanou. (17:46:59)
Shrnutí dopoledního předkola do 60 kg:
Lindolfo Delgado (MEX) – Carmine Tommasone (ITA) 0:3
Luis Cabrera (VEN) – Dajsuke Narimacu (JPN) 1:2
Berik Abdrachmanov (KAZ) – Carlos Zenon Balderas Jr. (USA) 0:3

Bojovný duel mezi Abdrachmanovem a Balderasem Jr. je u konce. Devatenáctiletý Američan, který se prezentovat svižnými údery a kvalitní obranou, dokázal otočit zápas ve svůj prospěch a ve třetí části znovu získal tři desítky!
Karty se otáčí a druhé kolo ovládl Carlos Zenon Balderas Jr., který získal tři desítky. Abdrachmanov, který je asijským šampionem z roku 2013 bude muset být ve třetí části aktivější.
Třicetiletý reprezentant Kazachstánu zvládl podle sudích první kolo lépe a získal dvě desítky. Američan Balderas Jr. ovšem příliš nezaostává.
Třetí duel obstará zkušený Berik Abdrachmanov z Kazachstánu, kterému se postaví devatenáctiletý Američan Carlos Zenon Balderas Jr.

Napínavý zápas mezi Cabrerou a Narimacu je u konce a ruce nad hlavu zvedá Japonec, který sice prohrál první kolo, ze kterého se ale dokázal otřepat! Stejně jako ve druhé části Narimacu získal tři desítky.
Aktivnějším ve druhém kole byl Japonec Dajsuke Narimacu, který vyfasoval dvě desítky. Rozhodovat bude třetí kolo.
Lépe začal Luis Cabrerra z Venezuely, který po prvním kole od sudích získal tři desítky.
Následovat bude duel venezuelského reprezentanta Luise Cabrery a Japonce Dajsuke Narimacu.

Je dobojováno. Carmine Tommasone vítězí na body, když i ve třetím kole získal třikrát 10 bodů.
Ital si vede lépe a ve druhém kole získal rovnou tři desítky! Delgadovi nelze upřít snahu, ale proti italskému soupeři je zatím horším v ringu.
Na úvod duelu byl mírně aktivnějším v ringu italský reprezentant Carmine Tommasone, což sudí ocenili dvakrát za deset bodů a jednou za devět.
Do ringu již nastupují Delgado a Tommasone. Duel začíná!
Úvodní duel váhové kategorie do 60 kg začne s menším zpožděním oproti plánovanému zahájení v 16:45.
Jako první v dopoledním předkole váhové kategorie do 60 kg nastoupí teprve jednadvacetiletý Mexičan Lindolfo Delgado proti zkušenému Italovi Carmine Tomassoneovi.
Program:i

Lindolfo Delgado (MEX) – Carmine Tommasone (ITA)
Luis Cabrera (VEN) – Dajsuke Narimacu (JPN)
Berik Abdrachmanov (KAZ) – Carlos Zenon Balderas Jr. (USA)
V této části programu se boxeři pokusí o postup do posledního kola předkol. Na vítěze prvního duelu čeká první nasazený mistr světa Lazaro Jorge Alvarez z Kuby, který pro první kolo dostal volná los a pokusí se stát prvním boxerem v historii, který získá medaili v bantamové (bronz z Londýna) a lehké váze. Vítězové zbylých dvou duelů se následně v úterý ráno utkají o postup do čtvrtfinále, přičemž největším favoritem je osmý nasazený Američan Balderas, jenž je v této váze jedinou nadějí své země, která jakožto neúspěšnější stát v historii olympijského boxu se 49 zlatými medailemi čeká na svého olympijského vítěze od Atén.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 16:45.