Austrálie - Nový Zéland

2:1

konec (1:0, 1:0, 0:1, 0:0)

06.08.2016, 18:30 • OLYMPIC HOCKEY CENTRE • Skupina A • Kateřina Kovářová

Máme za sebou dnešní zápas. Austrálie dnes vyhrála o jednu branku 2:1. První čtvrtinu byla jasně lepší, ovšem zbylé tři byla hra poměrně vyrovnaná. Dnes tedy nevyhrál lepší tým, ale spíše šťastnější. (20:03:03)

59:40

Hlavní rozhodčí je však podle videa jiného názoru a Australané jsou tedy u míčku.

59:40

Nejspíše jeden z hráčů Austrálie zahrál ve vápně rukou. Bude se pouštět video!

59:30

Australané jsou stále u míčku a nepouštějí Novozélanďany vůbec do ničeho.

58:00

Poslední dvě minuty dnešního zápasu.

57:30

Australané si hrají s míčkem na útočné polovině. Nový Zéland se snaží míček sebrat, ale nedaří se.

56:20

Australané jsou stále u míčku. Tohle přesně jim v tuto dobu vyhovuje.

55:00

Máme tu posledních pět minut dnešního zápasu. U míčku jsou Australané.

54:00

Jeden z hráčů totiž zahrál rukou ještě před vstřelením branky.

53:46

Tak pozor, branka Nového Zélandu neplatí! Po posouzení videa hlavní rozhodčí neuznává branku!

52:00

Australané si teď vytvořili dobrou šanci. Manchester však prokázal pohotovost a zabránil brance svým dobrým zákrokem.

50:16

Gohdes vyfasoval zelenou kartu a dvě minuty si budeme muset odpočinou mimo hrací plochu.

48:20

Obrovská šance Nového Zélandu na vyrovnaní! V kritický moment však Russel nepřesně přihrál. Před brankou měl úplně volného spoluhráče!

47:00

Hraje se ve středu hřiště.

45:40

Child mohl být hrdinou své země! No to ne, alespoň tohoto zápasu. Skvěle obešel přes dva hráče, jeho střela minula těsně branku!