Vítěz: A. Peaty (GBR)
konec
06.08.2016, 20:04 • Olympic Aquatics Stadium, Barra Olympic Park, Rio de Janeiro • Martin Dvořák
100m prsa - rozplavby (muži)
Vítěz: A. Peaty (GBR)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
Skif - rozjížďky (muži) 13:30
Skif - rozjížďky (ženy) 14:30
Dvojka bez kormidelníka - rozjížďky (muži) 15:45
Dvojskif - rozjížďky (ženy) 16:20
Dvojskif - rozjížďky (muži) 16:50
Čtyřka bez kormidelníka lehké váhy - rozjížďky M 17:20
Párová čtyřka - rozjížďky (muži) 17:50
Párová čtyřka - rozjížďky (ženy) 18:10
Do 49 kg - dopolední předkola (muži) 16:00
Do 60 kg - dopolední předkola (muži) 16:55
Do 81 kg - dopolední předkola (muži) 17:40
Do 91 kg - dopolední předkola (muži) 18:00
Do 49 kg - odpolední předkola (muži) 22:00
Do 60 kg - odpolední předkola (muži) 22:45
Do 81 kg - odpolední předkola (muži) 23:30
1. Adam Peaty (GBR) 57,55 (WR, OR)
2. Jasuhiro Koseki (JPN) 58,91
3. Felipe Franca (BRA) 59,01
4. Kevin Cordes (USA) 59,13
5. Cody Miller (USA) 59,17
6
6
Brit Adam Peaty pokořil již v rozplavbách světový rekord!
6
5
5
4
4
3
Tomáš Klobučník (SVK) dohmátl až jako poslední ve třetí rozplavbě
3
3
3
3
Tomáš Klobučník (SVK) ve dráze číslo dva
3
2
1
1
1. rozplavba:
SCHULTE Benjamin (GUM)
FLETCHER Julian (BER)
MELCONIAN ALVEZ Martin Andres (URU)
MATJIUR Radomyos (THA)
FONUA Amini Tuitavake (TGA)
OLLIVIERRE Corey (GRN)
2. rozplavba:
MATTSSON Matti (FIN)
ALBARZI Azad (SYR)
QUINN Nicholas (IRL)
CLAVERIE Carlos (VEN)
KASER Yannick (SUI)
PERSSON Erik (SWE)
CRESPO Edgar (PAN)
TYNES Dustin (BAH)
3. rozplavba:
MUSTAFIN Vladislav (UZB)
KLOBUČNÍK Tomáš (SVK)
SIDLAUSKAS Andrius (LTU)
PALMER Joshua (AUS)
MURILLO VALDES Jorge Mario (COL)
MCKEE Anton (ISL)
BLOCK Jason (CAN)
CARNOL Laurent (LUX)
4. rozplavba:
STOLARSKI Marcin (POL)
VOM LEHN Christian (GER)
BALANDIN Dmitrij (KAZ)
CORDES Kevin (USA)
MILLER Cody (USA)
KOSEKI Yasuhiro (JPN)
SNYDERS Glenn (NZL)
GYURTA Daniel (HUN)
5. rozplavba:
WATANABE Ippei (JPN)
SILADI Caba (SRB)
FRANCA Felipe (BRA)
VAN DER BURGH Cameron (RSA)
GOMES Joao (BRA)
PRIGODA Kirill (RUS)
DUGONJIČ Damir (SLO)
TONIATO Andrea (ITA)
6. rozplavba:
LI Sien (CHN)
ZANKO Vševolod (RUS)
MURDOCH Ross (GBR)
PEATY Adam (GBR)
TITENIS Giedrius (LTU)
PACKARD Jake (AUS)
JEN C'-Pej (CHN)
SAMILIDIS Panagiotis (GRE)