Zahajovací ceremoniál
01:00, konec
Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 1. den
12:00, konec
Soutěž jezdecké všestrannosti - den první
15:00, konec
Soutěž jezdecké všestrannosti - den první
15:00, konec
Do 48 kg - dopolední část (ženy)
15:00, konec
Do 60 kg - dopolední část (muži)
15:00, konec
Do 48 kg - odpolední část (ženy)
20:30, konec • Vítězka: Paula Peretová (ARG)
Do 60 kg - odpolední část (muži)
20:30, konec • Vítěz: B. Muslanov (RUS)
Skif - rozjížďky (muži)
13:30, konec
Skif - rozjížďky (ženy)
14:30, konec
Dvojka bez kormidelníka - rozjížďky (muži)
15:45, konec
Dvojskif - rozjížďky (ženy)
16:20, konec
Dvojskif - rozjížďky (muži)
16:50, konec
Čtyřka bez kormidelníka lehké váhy - rozjížďky M
17:20, konec
Párová čtyřka - rozjížďky (muži)
17:50, konec
Párová čtyřka - rozjížďky (ženy)
18:10, konec
400m polohový závod - rozplavby (muži)
18:02, konec • Vítěz: Ch. Kalicz (USA)
100m motýlek - rozplavby (ženy)
18:28, konec • Vítěz: S. Sjöströmová (SWE)
400m volný styl - rozplavby (muži)
18:48, konec • Vítěz: C. Dwyer (USA)
400m polohový závod - rozplavby (ženy)
19:32, konec • Vítěz: K. Hosszuová (HUN)
100m prsa - rozplavby (muži)
20:04, konec • Vítěz: A. Peaty (GBR)
4 x 100 m volným stylem - rozplavby (ženy)
20:24, konec • Vítěz: Austrálie
Vzduchová puška - kvalifikace (ženy)
13:30, konec • Vítěz: Li Duová (CHN)
Vzduchová puška - finále (ženy)
15:30, konec • Vítěz: Virginia Thasherová (USA)
Vzduchová pistole - kvalifikace (muži)
18:00, konec • Pang Wei (CHN)
Vzduchová pistole - finále (muži)
20:30, konec • Vítěz: Vinh Xuan Hoang (VIE)
Individuální závod (muži)
14:30, konec • Vítěz: G. van Avermaet (BEL)
Týmová soutěž - vyřazovací část (muži)
14:00, konec
Týmová soutěž - o medaile (muži)
19:00, konec • Vítěz: Jižní Korea
Dvouhra (ženy) – předkolo
14:00, konec
Dvouhra (muži) – předkolo
14:45, konec
Dvouhra (ženy) – 1. kolo
16:15, konec
Dvouhra (muži) – 1. kolo
21:00, konec
Do 49 kg - dopolední předkola (muži)
16:00, konec
Do 60 kg - dopolední předkola (muži)
16:55, konec
Do 81 kg - dopolední předkola (muži)
17:40, konec
Do 91 kg - dopolední předkola (muži)
18:00, konec
Do 49 kg - odpolední předkola (muži)
22:00, konec
Do 60 kg - odpolední předkola (muži)
22:45, konec
Do 81 kg - odpolední předkola (muži)
23:30, konec
Kvalifikace (muži) - subdivize 1
15:30, konec
Kvalifikace (muži) - subdivize 2
19:30, konec
Kvalifikace (muži) - subdivize 3
23:30, konec
Kord jednotlivci (ženy)
14:00, konec • Vítěz: Emese Szászová (HUN)
Odpolední skupinové zápasy
16:00, konec
Večerní skupinové zápasy
21:00, konec
Argentina - Nizozemsko
15:00, konec • 3:3 (Sk. B)
Indie - Irsko
16:00, konec • 3:2 (Sk. B)
Belgie - Velká Británie
17:30, konec • 4:1 (Sk. A)
Austrálie - Nový Zéland
18:30, konec • 2:1 (Sk. A)
Kanada - Německo
23:00, konec • 2:6 (Sk. B)
Argentina - USA
22:00, konec • 1:2 (Sk. B)
Srbsko - Maďarsko
14:00, konec • 13:13 (Sk. A)
USA - Chorvatsko
15:20, konec • 5:7 (Sk. B)
Španělsko - Itálie
16:40, konec • 8:9 (Sk. B)
Řecko - Japonsko
18:00, konec • 8:7 (Sk. A)