Evropská liga (předkola)

KR Reykjavík – Glenavon FC

2:1

konec (1:1)

30.06.2016, 21:15 • KR-völlur, Reykjavík • 1. předkolo • Michal Belšán (@belly11mb)

Tipsport: 1.3 4.9 8.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě to bude všechno. Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc! (23:10:48)
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 13:2. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 16:22.
Dnešní utkání 1. předkola Evropské ligy je u konce, KR Reykjavík na domácí půdě porazil severoirský Glenavon!

A to i přes to, že se hosté dostali do vedení ve 14. minutě. Po centru Halla z rohového kopu údeřil Simon Kelly a bylo to 1:0. Domácí nechali fanoušky čekat na svoji odpověď až do 40. minuty, kdy srovnal Pálmi Pálmason.

Od té doby byl celek Knattspyrnufélag Reykjavíkur jasně aktivnějším týmem. Po zásluze byl odměněn v 78. minutě, kdy nařízenou penaltu po faulu na Fridgeirssona proměnil Holmbert Fridjonsson, jehož pobyt na hřišti v tu dobu trval jen šest minut! To se nakonec ukázalo jako vítězná a poslední branka utkání.

90+3

90+3

Morten Beck sražen v souboji s Cooperem, sudí to vyhodnotil jako nedovolený zákrok a akci Glenavonu ukončil.

90+2

Mark Sykes byl přichycen v ofsajdu, což je pro Glenavon třetí odmávané postavení mimo hru za krátkou dobu.

90+2

Po faulu Jósepssona se nedovoleným zákrokem prezentoval také Fridjonsson, obětí se v prvním případě stal Hamilton, nyní to odnesl Patton. Utkání už se spíše jen dohrává.

89

Dvakrát za sebou byl nyní Joel Cooper přichycen v ofsajdu. Hostující útočník by si podobné situace měl pohlídat...

87

Střídání v týmu KR Reykjavík: ze hřiště odchází Óskar Örn Hauksson, přichází Denis Fazlagic.

86

Reykjavík mohl jít do dvoubrankového vedení! Po centru Haukssonsa z přímého kopu zakončoval Holmbert Fridjonsson, jenomže Jonny Tuffey vyrazil balon do bezpečných prostor, odkud už Fridjonsson dokázal dorazit pouze mimo bránu!

85

Hosté vybojovali rohový kop a snažili se zopakovat situaci z 14. minuty zápasu. Kelly si ale po centru Halla pomohl nyní faulem.

83

Glenavon se snažil zamířit do útoku, ale Eoin Bradley byl nachytán v ofsajdovém postavení, takže na tuto akci mohl zapomenout.

82

Střídání v týmu Glenavon FC: ze hřiště odchází Ciaran Martyn, přichází Andy Kilmartin.
Střídání v týmu KR Reykjavík: ze hřiště odchází Skúli Jón Fridgeirsson, přichází Aron Bjarki Jósepsson.

81

Poté, co se Marsshal stal obětí Fridjonssonova faulu, si vztek vybil na Chopartovi. Toho rovněž srazil k zemi nedovoleně, domácí rozehrávají.

78

Reykjavík právě vstřelil branku!
Odpovědnost na sebe vzal před šesti minutami příchozí HOLMBERT FRIDJONSSON, který překonal gólmana Jonnyho Tuffeyho a poslal tak tým z hlavního města Islandu do vedení 2:1!

77

Andrew Doyle dostává za protesty žlutou kartu.

77

Obrovská šance pro KR Reykjavík! Joel Cooper totiž fauloval Fridgeirssona a je nařízena penalta pro domácí tým!

75

Dánského útočníka Choparta fauloval Andrew Doyle. Byl tedy nařízen přímý kop, který se domácím ale nepodařil.