Evropská liga (předkola)

FC Midtjylland – FK Sūduva Marijampolė

1:0

konec (0:0)

30.06.2016, 19:00 • Arena Herning, Herning (Dánsko) • 1. předkolo • Petr Dejnožka

Tipsport: 1.11 8.6 18.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí favorit nakonec dokázal soupeře z Litvy těsně udolat zásluhou hlavičky Onuacha a má před odvetou lepší výchozí pozici. Hosté jsou ale také spokojeni, před vlastními fanoušky se zajisté ještě o postup poperou. (20:50:19)
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 15:3. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 8:11.

90+4

90+4

Hostující Pavlovič si ještě ze zápasu odnese žlutou kartu ve svých statistikách.

90+3

Střídající Halsti mohl v poslední minutě nastavení ještě navýšit náskok Midtjyllandu, gólman Kardum ale důležitým zákrokem udržel Marijampolé ve hře!

90+2

Střídání v týmu FK Sūduva Marijampolė: ze hřiště odchází Jankauskas, přichází Antanavičius.

90+1

V první minutě nastavení odchází domácí Sparv, na poslední vteřinky dostane šanci Halsti.

88

Hosté již ani nevyužívají možnosti střídání, s daným výsledkem jsou pochopitelně spokojeni. Před domácí odvetou rozhodně nebudou bez šance.

86

Zápas se pomalu, ale jistě chýlí ke svému konci. Domácí jsou stále častěji u balonu.

85

Na Poulsenův centr se vyšplhal Nilssen, hlavička v záklonu ale zamířila příliš vysoko nad břevno Süduvy.

84

Václav Kadlec se pokusil o zakončení zpoza pokutového území, tečovaná střela přinesla Midtjallandu alespoň další kop od rohového praporku. V této statistice vede dánský tým již 7:1.

83

Sparv ve středu hřiště zazmatkoval a přišel o balonu, následně se rozhodl pro taktický faul, což byla v daný moment ta nejlepší možná varianta.

82

Václav Kadlec šikovně ve středu hřiště podržel balon, čímž rozjel další akci Midtjyllandu. Po sraženém centru bude následovat další rohový kop.

81

Pušićovi dnes nepřeje štěstí. Buď sází své projektily mimo branku, další jeho velká šance je zastaven po milimetrovém ofsajdu.

79

Sparv se dostal po sraženém centru k míči za pokutovým územím a z voleje ho poslal takřka do nebes. I přesto diváci ocenili jeho snahu potleskem.

78

Zákrok hostujícího Jablana je oceněn žlutým kartónkem.

77

Přichází chvíle druhého českého vyslance v dresu Midtjyllandu! Václav Kadlec nastoupí na posledních zhruba patnáct minut a vystřídá právě Sistu.